15. Lada sraz Vrchlabi - hodnoceni

Jarní sraz 29.5.-31.5. 2010

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Štěpán » úte čer 01, 2010 15:08

Laďuša píše:Ladarider tě bral mezi sebe? První noc padnul, nalitej jak zákon káže, před chatkou a tu druhou sice nevim, kde skončil, ale naposled jsem ho viděl válet se u ohně :mrgreen:


Já jsem ho zase viděl naposled v neděli ráno jak chodil po kempu a hledal telefon. Za ním chodil ještě někdo a neustále mu na ten telefon volál. :D To byla dvojka jak Pat a Mat.
Štěpán
 

Příspěvekod Laďuša » úte čer 01, 2010 16:12

Marťas píše:Laďuša, V sobotu jsem se s Ladariderem bavil u ohně, potom najednou v polovině věty usnul a položil se na lavici :D

Ano, to je názorně zachycený na fotce P1060815 i v albu od MacGyvera :mrgreen: Jak a kam potom zmizel, to už jsem neviděl :lol:


Jinak, mam od Doris informace o estonskej koloně. Ta se prej teď nachází v Rize. Cesta bez nehody kromě toho, že bankomat sežral Raldovi kartu :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Cooper » úte čer 01, 2010 16:18

Laďuša píše:Cesta bez nehody


A pojedem do Estonska? :-P
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Cooper
 
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rosta » úte čer 01, 2010 17:12

já taky v neděli ráno vylezl z chatky a když jsem viděl ten vykalenej kemp tak jsem popad foťák a vyrazil fotit-ta hromada flašek u modrý 01 a ten bordel kolem tý pergoly mezi chatkama byl fakt vostrej-a jak to že nám nikdo večer neřekl že se slavilo ?já se to dočetl až tady na foru
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Marťas » úte čer 01, 2010 18:05

U tý mý 01 jsme měli centrální úložiště našich lahváčů :mrgreen:
Já jsem koukal, že jedna skupinka slaví v ústraní u svý chatky, tak jsem je odeslal do centra zábavy, ale asi ještě někdo zůstal bokem :)
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Marťas
 
Příspěvky: 3465
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Honza 21061 » úte čer 01, 2010 18:57

Sraz byl vydařený, dost na pohodu a i když to letiště zezačátku vypadalo z pod toho kopce tak všeljak, nakonec ta plocha byla dobrá, všichni jsme se tam vešli i s disciplínama a dalo se tam manévrovat, byl tam i výhled na všechny strany do kraje. :)
Speciální poděkování Petrovi HC za vynikající spanilku, která měla jedinou chybu: nebylo tolik diváků a nebyli z nás tak nadšení, jako vždycky když se jede okolím Jedovnice. :) Trasa spanilky byla hodně poučná, provedla nás místama s dobrými panorámaty, já se díky tomu po 10 letech podíval na Benecko a o nějakém trápení motoru nemůže být řeč. Točil jsem sice taky skoro pořád dvojku, ale žigulácký motor není Liazácký dvanáctilitr, tak mu to vymetení pavouků, vysoké otáčky a krátkodobá teplota 95°C spíš prospělo.
Organizátoři letos udělali velký kus práce, k dokonalosti bylo dotaženo i občerstvení, záchody u kterých se tolik líbilo Laďušově PoJeBu... :lol:
Takže díky všem za skvělou atmosféru, kterou jsem bohužel musel přerušit sobotním odjezdem už ze spanilky a těším se na další nejbližší sraz - Trnavu. 8)

P.S. Co teda bylo děsný, byl ten doslova vojenský řád v kempu. Tohle nesmíš, tamto nesmíš, tady nejez, tady nepij, tady pij a tady chč...ij. Hledal jsem tam ceduli, na které bude napsáno "zákaz ubytování, zákaz vjíždění do kempu a zákaz objednávky služeb". :lol: Možná se majitelé do příště polepší a dají tam i tohle...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » úte čer 01, 2010 22:30

Honza 21061 píše:záchody u kterých se tolik líbilo Laďušově PoJeBu...

Právě, že nelíbilo, taky si PoJeB po natankování a obdivu nákladní lanovky přeparkoval vedle tý krásný žlutý nulatrojky s klatovskou značkou, co přijela ze Sušice ;)

Honza 21061 píše:, nakonec ta plocha byla dobrá,

Jojo, plocha se mě osobně líbila, taková akorát, nebyli jsme namačkaný a přesto jsme si byli blízko. Pro eventuální příště bych ovšem volil příjezd z druhý strany, ne hned od hlavní cesty, ale z druhýho konce Dolního Lánova. Bylo to sice delší, ale zato lepší cesta :mrgreen:

Cooper píše:A pojedem do Estonska?

Nu musíme to ňák dojednat, už jsem brouzdal po jejich fóru a sháněl kdy, kde 8)

A když už jsme u těch Estonců, tak Olaaf asi před čtvrt hodinou dal vědět, že dojeli domů ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Chettak » čtv čer 03, 2010 09:42

SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Wenca084 » čtv čer 03, 2010 11:30

Chtěl bych poděkovat marcelovi za krásnej a vydařenej srázek ,supr práce a příprava. V sobotu večer to byla úkrutna vožíračka , hlavně s Estoncema u auta, šel jsem spát v 5hod ráno total na šrot, a v půl 10 odchod z chatky , sotva jsem odvezl 21061 za bránu, kde jsem s Ladušou a spol střízlivěli asi do 14hod a super pokecali.

Těším se příště.......wenca084
Vaz 21061 r.v. 1986 Lada 1500S , Mechanik Lada 1600 MTX , Simson SR70
Uživatelský avatar
Wenca084
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob zář 22, 2007 17:04
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Hrubi » čtv čer 03, 2010 15:21

Laďuša píše:...taky tam nebyl kempař, ale kempařka, která se zdála i milá.

Ta mě při odjezdu velmi potěšila :) Na rozdíl od toho magora na kole na ni byl velice příjemný pohled :D

Hurikán píše:Mno, mě ani neříkej. Se děsím, abych nedostal horu pohlednic. :koko:

No, taky se bojím, docela jsem tomu dával a právě teď mám na poště doporučenou zásilku... :lol:
VAZ 2101, r.v. 1978 - Tajfun
VAZ 2103, r.v. 1978 - prostě a jednoduše Modrej
Uživatelský avatar
Hrubi
 
Příspěvky: 244
Registrován: pát led 02, 2009 19:38
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sas » čtv čer 03, 2010 18:11

Děkujeme všem na sraz. Tam jsou taky dojemy ve fórumu německého klubu Lada-Welt.

Pozdravy z Dráž´dan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Příspěvekod Nulašestka » čtv čer 03, 2010 21:15

Dovolte mi poděkovat všem za super sraz, především organizátorům, protože příprava takovéhle akce zabere několik měsíců. DÍKY! :wink:
Hrubi píše:Na rozdíl od toho magora na kole

Navrhoval jsem tomu kreténovi vypustit kolo a zahodit ventilky, škoda, že se to nerealizovalo. :lol: To se vsaďte, že už by tam pěšky nechodil. Kromě toho, tu jeho chabou výmluvu, že přijde na kontrolu jeho šéf a podobně, jsme hned odhalili - jeho šéf byl asi jako paní Columbová - žádnýho neměl. :D
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Honza 21061 » pát čer 04, 2010 14:37

No každopádně ty jejich webové kecy o rodinném prostředí a že se zákazníci budou cítit jako doma, snad můžou působit jenom na Apríla. :lol: Neřeknu ten pedantský nerv na recepci, ale ty různé zákazy, příkazy, to určitě nebylo jenom jeho dílo a ryba smrdí od hlavy...

Šéfy každopádně mít asi bude, vzhledem k základnímu kapitálu a pátečnímu večeru pochybuju, že by v té recepci dřepěl sám velký šéf, i když je to skutečně víceméně rodinná firma. :) http://obchodnirejstrik.cz/pa-ja-a-s-62024779/ Ale stejně tak pochybuju, že by zrovna v tu dobu jezdil na kontrolu počítat, jestli mu tam nepřijelo o jednoho Žigulíka víc, než bylo v celním a devizovém příslibu zapsáno. :D
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod rosta » pát čer 04, 2010 15:00

no a kdyby jste příští jaro měli problém se sehnáním plochy-věděl bych http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq ... 56345@z=14 a o kempu taky - autokemping hluboký -Holice
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod dmatej » ned čer 20, 2010 00:47

Marťas píše:Sraz byl úplně parádní, že to bude tak dobrý jsem snad ani nečekal.
Nebýt toho mého "kolapsu" na začátku spanilky a následné cestě na laně do kempu, tak by to nemělo sebemenší chybičku. Děkuju všem, co se podíleli na opravě a Vašátorovi za nový palec.
Organizačně to bylo bez chyby, organizátorům též děkuju.
Cesta domů proběhla bez problému, Vládík to zvládl bez problému.

Foto dodám :wink:

"Tervisex"! :partyman: :lol:


Tak a teď aspoň vim, kterej ty sešm žížalo! :D
Že prej by byly k mání dvě patnáctistovky ;)

Označení cesty jsem si vůbec nevšiml, možná až před letištěm, jinak jsem jel podle GPS a z Kaliny udělal offroad - před srazem jsem jí umyl a na sraz dojela jako bahňák :D

Patrac píše:sraz super jako vždy.
měl jen jednu chybu a to že byl stejně jako vždycky strašně krátkýýýýýý.

No jo, když vy se taky v neděli dycky vypaříte, když Plzeň ještě vyspává opici! :D
A potom, to střízlivění kluků nakonec taky stálo za to - kdo že to pil tu vodu z okapu? :D

Splnil jsem mou normu jedno seřízení ventilů na ladasraz, jsem spokojen :D
Třeba to příště zvednu na dvě auta :D

Nevím proč, ale tahle komornější atmosféra se mi líbí víc, než ta velká letiště. A dokonce ani proti tomu kempu nic nemám, na místě správce bych z toho byl taky nervní. Oni se přecijen tváří jako že to mají "vícehvězdičkové", takže by trávník měl být čistý a zelený (žádná víčka od lahví a bordel), v noci měl být klid, ... je to trošku o respektu.
Na druhou stranu cenové podmínky moc nechápu, ale budiž. Konec konců jen díky nim jsem spal v chatce a nemusel rozbalovat a zabalovat stan :)

Fotky ... musim to vytáhnout z foťáku ... zítra ... totiž dneska ...

Jo, jinak Kalina jela ze srazu s průměrnou spotřebou 5.5 :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Vrchlabí 1

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron