15. Lada sraz Vrchlabi - hodnoceni

Jarní sraz 29.5.-31.5. 2010

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Veverka » ned kvě 30, 2010 22:09

Laduša vylezl z chatky až když tam už v podstatě nikdo nebyl :D .
Veverka
 

Příspěvekod Fík » ned kvě 30, 2010 22:35

Paráda . Cestu lesem, na letiště , zvládka Karkuka stejně dobře jako nivky co jeli za námi . Marek seřídil motor, že to šlape jako ruské hodinky . Počasí vyšlo , klobásy chutnali , dětem se líbilo , švára byl nadšen a spanilka s doprovodem VB opět neměla chybu . :D :D
Jen ať všichni viděj , že na to máme !!!


VAZ 2101 1975 - Karkulka
WV GOLF III 1,6 1996
Škoda Felicia COM 1,3 1995
Fík
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte kvě 22, 2007 21:21
Bydliště: Říčany

Příspěvekod Patrac » pon kvě 31, 2010 06:37

FOMA píše:se srazem jsem byl taktéž spokojen,jen tam chyběla taková ta ikona všech srazů..král Luděk. :)

Tome ale Luděk tam byl :) sice až odpoledne po spanilce ale byl
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Teepee » pon kvě 31, 2010 08:26

No, já jsem si střihl od čtvrtečního poledne třídní výlet 1.A + 1.B do Kácova. V pátek ve 21.30 jsem předčasně z Kácova odjížděl (neuvěřitelé být po dvou dnech mezi řvoucími prvňáky sám a v tichu), dorazil v 01.00 domů, zalehl, ráno vstal, vypravil a hurá na sčítání výsledků voleb. Cestou jsem ještě na Hlavním nádraží potkal náš třídní výlet na cestě domů.
V neděli jsem už našlapoval, že vyrazím někam s dětmi (manželka musela do práce), ale Hurikán se cestou ze srazu zastavil, přivezl mi věci od Krtka a naložil díly z likvidované Sierry, do které jsem namísto výletu s dětmi v neděli ráno zaťal pomyslnou sekeru a už to má holka jasný. Děti nakonec byly celej den u babičky, já jsem demontoval...
Takže toliko můj sraz.
Nedalo se nic dělat, synův školní výlet bude v první třídě jen jeden (a opravdu nelituju jsem rád že jsem u toho mohl být), LADAsraz bude i příští rok. Do toho navíc volby, na které jako zaměstnanec zpracovatelské instituce prostě chodím.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Roman Pavlíček » pon kvě 31, 2010 09:24

Taky bych chtěl za celou rodinu poděkovat organizátorům za dobrou práci. Bohužel jsme nemohli zůstat dlouho, ale i tak to pro nás bylo přínosem, na Jedovnici mi to už snad vyjde tak, že nebudu muset do práce.
Roman Pavlíček
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte čer 06, 2006 07:27
Bydliště: Milovice

Příspěvekod Marek » pon kvě 31, 2010 09:55

U mě dobrý !!! Klobásky znamenité (zejména proto, že ani jednu z nich jsem neplatil :wink: ), nálada pohodová a lidi jako vždy příjemní. Co dodat? Asi jen to, že se těším na Jedovnici. Máme už nějaký konkrétnější termín?

Děkuji za slova uznání na mou práci ohledně seřizování motorů. Dohromady jsem svýma rukama "zasáhl" do chodu šestnácti strojů, což není málo (ač rekord 24 vozů asi dlouho nepadne). Posledním "pánem na holení" byl Medvědův vůz VB, který jsem seřizoval večer v kempu skoro za tmy.
Skoro s nostalgií jsem na letišti zavzpomínal na bechyňské srazy, kde bylo zvykem, že zájemci o seřízení motoru stavěli své stroje do řady jako na běžicím pásu :wink:. Příjemný pohled.....
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Patrac » pon kvě 31, 2010 10:11

Marek píše:Skoro s nostalgií jsem na letišti zavzpomínal na bechyňské srazy, kde bylo zvykem, že zájemci o seřízení motoru stavěli své stroje do řady jako na běžicím pásu :wink:. Příjemný pohled.....

Jedovnice v jednání i termín.
ten běžící pás mělů v Bechyni dvě depa. Prní - Luděk seřizování ventilů Druhý - Marek seřizování motorů
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Petr HC » pon kvě 31, 2010 11:22

radek mb píše:Takže sraz byl super ...
...Jediná výtka:provozovatel kempu mi tam dvakráte hnul žlučí,doufám,že už se s ním nikdy neuvidím.

Ještě jednou gratulace jak k jubileu, tak k organizaci občerstvení. Sraz byl opravdu super, bohužel výhled na Krkonoše, který by byl jedním ze „zlatých hřebů“ programu, podstatně kazilo počasí a fakt, že s obou nejvýše položených (autem dostupných ) parkovišť toho moc vidět není. Dříve šlo vyjet na Zlaté návrší i na Špindlerovku, ale to teď běžně nelze.
A teď sorry za delší kritický příspěvek, ale nedalo mi to. Ten provozovatel kempu mi hnul žlučí nejméně čtyřikrát. Nejprve tím, že kdo jste měli chatku, museli jste parkovat několik desítek metrů jinde (to jsem viděl v kempu poprvé a už jsem jich pár navštívil). Podruhé, když se strašně divil, že mám (a to v Česku) jenom vidlici dle ČSN-ESČ, potřetí, když skoro tři hodiny hledal redukci EURO-ČSN, kterou jsem si pak musel sám upravit nebo čekat na údržbáře, který by přijel v sobotu ráno (z toho je vidět, že tam Češi skoro nejezdí). Že ve stojanu není napětí, to už byla moje chyba – měl jsem si to změřit dříve, než jsem začal tu anabázi s redukcí .A počtvrté při placení (možná je něco jinak, ale nechtěl jsem se s nimi dohadovat). Přede mnou platilo 5 osob za chatku na dva dny cca 1300 CZK a mně to napočítali ve vlastním pidikaravánku dva dny, dva lidi, 796 CZK (asi to udělal ten „Lázeňský příplatek“ - Skotské střiky shora při příjezdu i odjezdu) – takže Liščí Farma už nikdy. Čistota a úprava sice neměla chybu, ale kdybych tam přijel soukromě, hodil bych mu redukci za pult a odjel.


Jan Vaníček píše: … Proto si myslím, že nejlepší je na takových akcích opékat párky a klobásy (několikrát jsem si na ně včera vzpomněl, když jsem je v pátek viděl u Marcela v autě)

A škoda, že jsi je neviděl a neochutnal opečené – super.
Ještě jednou dík všem, kdo se jakkoli podíleli na srazu. Dojeli jsme domů v neděli, v pořádku, něco po poledni.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod Vašátor » pon kvě 31, 2010 11:55

Tak už jsem se také dostal k inetu. Srazík byl parádní, spanilá jízda super!, organizace jako vždy na jedničku... moc rád jsem vás všechny viděl, jen škoda že sraz nebyl delší. Se spoustou lidí jsem nestihl pořádně pokecat a díky nedělnímu spěchu do Pardubek jsem se ani nestihl pořádne rozloučit.
Laďušo, obcházení s větrem z hor nemělo chybu :mrgreen: . Moc jsem toho sice v sobotu nevypil, ale ráno jsem si připadal jako kdybych kalil celou noc :drinkers:

Jediná kritika, která odemě zazní, je jak již bylo řečeno, na kemp. Nebudu opakovat již vyslovené, jen bych chtěl vzkázat organizátorům, ať si z toho nedělají těžkou hlavu. Není to kritika na naše organizátory, ale čistě na přístup kempu.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Raduz » pon kvě 31, 2010 13:06

Sraz super! :D
Organizace také! :D


Co se kempu týče, tak už víme kam už nemáme jezdit. :evil:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Petr 613 » pon kvě 31, 2010 13:30

Pouze se přidávám,sraz paráda,organizace spanilky neměla chybu,smekám.Žigul dojel domu bez problémů a seřízení motoru super.Dík Petr
Petr 613
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 31, 2010 08:07
Bydliště: Meziboří u Litvínova

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 31, 2010 16:59

Tož také přidám svoji trošku do mlýna.

Popis dění:

V pátek jsem vyzvedl od :king: stan a další drobnosti a cca ve 12:00 vyrazil z Brna. I s hodinovou zastávkou na vysočině jsem dorazil do Vrchlabí chvilku po 16. hod. Zpočátku to vypadalo s účastí dosti bledě, když v 19:00 nás bylo v kempu asi 8 lidí, ale během večera se kemp příjemě zahustil. Čekání na ostatní jsme s Laďušou a McGyverem vyplnili odvolením v Dolní Branné. (Tímto se omlouváme Vaškovi, že jsme na něho nepočkali :oops: )

V sobotu u nás stál anděl strážný, který zařídil, na zvyklosti posledních dní, naprosto perfektní počasí. Spanilka vyšla, až na malé zaškobrtnutí konce kolony hned zkraje, také velmi dobře - tímto děkuji PetroviHC za skvělou přípravu a domluvu s příslušníky. :prayer: Škoda jen té bouračky na letišti, kdy nějaké náhodně projíždějící auto zmuchlalo Estoncům zadek krabice. :( Večer v kempu byl skvělý. Zlatým hřebem se stala Radkova oslava narozenin, která se změnila v bombastickou pijatiku, kdy se zúčastnilo snad 50 lidí. Vidět skoro celý kemp u jednoho stolu byl značný zážitek. :D

V neděli ráno mě naprosto šokoval doslova zběsilý úprk většiny účastníků. Když jsem odešel ze snídaně, tak už bylo v kempu jen pár lidí. :roll: Tímto se chci omluvit všem, se kterými jsem se osobně nerozloučil a přidám jeden dotaz: Kam všichni v neděli vždycky tak spěcháte???

Hodnocení:

+ organizace srazu
+ spanilka vč. tech. zabezpečení
+ výtěčné občerstvení v podání rodiny Radka MB
+ čistota a upravenost kempu
+ krásný pažit mezi chatkami
+ jako obvykle skvělá parta lidí

- nižší kvalita plochy a příjezdové komunikace
- neupravené okolí plochy
- nemožnost parkovat u chatek - chápu že si chtějí uchovat onen pažit, ale i tak je to nepříjemné
- v některých směrech pomalejší reakce personálu
- zcela nevyhovující rychlost a profesionalita personálu v jinak pěkně zařízené restauraci
- jídlo v restauraci s malým výběrem a nižší kvalitou
- pouze jedna karta pro vjezd na chatku - někteří tak byli odkázaní na jiné soudruhy

Obecně ale klady vysoce převažují nad zápory, takže z mého pohledu jde o povedený sraz.


Hard core jízda domů:

Po 10:00 jsem vyrazil z kempu k TeePeemu. Cesta až za M. Boleslav probíhala krásně. Pak ale přišel úsek se semafory a objížďkama po okreskách. Sice jsem díky tomu navštívil např. Byšici s krásnou historickou kostkovou cestou, ale 25 km po okreskách mě začínalo vytáčet. Další objížďky přišly na řadu na severu Prahy a korunu všemu nasadily přeložky pod Prahou a uzavřené silnice v okolí Zbraslavi a Lipence. K TeePeemu jsme tak dorazili až skoro ve 14:00. Po zvrakování jeho dříve pěkné Sierry jsme kolem 17:00 vyrazili směr Brno. Samozřejmě opět po normálních silnicích. :mrgreen: Cestou přišlo opět pár semaforů a objížděk, ale až cca do Vlašimi bylo aspoň pěkné počasí. S blížícím se Pelhřimovem se mě asi chtěl Plavec pomstít :D a seslal na nás bouřku s pořádným slejvákem. Ten vydržel skoro až do Jihlavy. Za Měřínem přišly na řadu opět semafory a objížďky. :x Pokolikáté že už??? Těsně před Brnem nás dohnal další déšť. Nakonec jsme ale ve 22:00 dorazili šťastně domů. :D

Vzhledem k povaze silnic, hustému provozu a faktu, že jsem jel prakticky pořád na doraz, považuju spotřebu 7,5 l/100 za více než uspokojivou. Celkem jsem tímhle kolečkem vč. spanilky najel lehce přes 800 km. 8) Pro ilustraci přikládám mapku s hrubým nástřelem trasy: :D http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... e=UTF8&z=8
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod radek mb » pon kvě 31, 2010 17:23

Hurikán píše: Kam všichni v neděli vždycky tak spěcháte???


Já bych nespěchal,ale pokud se nemýlím,tak bylo dáno vyklizení chatky do 10 hodin dopoledne.Nerad bych těch vydřiduchům platil další den navíc.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Štěpán » pon kvě 31, 2010 17:34

radek mb píše: Nerad bych těch vydřiduchům platil...


20,-Kč za 20l vody ve sprchách... :roll:
Štěpán
 

Příspěvekod Laďuša » pon kvě 31, 2010 17:36

To asi nechtěl nikdo, ale když naše chatka byla vzbuzená za 10 10, už jsme ani nechvátali... A venku nikdo. Den navíc jsme neplatili, taky tam nebyl kempař, ale kempařka, která se zdála i milá. Jinak to ale byl šok, no, nemilej. A ty 3 nebo 3,5 hodiny před bránou bylo taky fajn. :mrgreen: Škoda, že nás tam pak nezbylo víc. Jinak nechtěl bych vidět, jak některý lidi řídili před tou desátou. Ne každej měl svýho řidiče...

Hurikán píše:Kam všichni v neděli vždycky tak spěcháte???

Ty nemluv, tebe už jsem v neděli taky neviděl :D :P
Hurikán píše:- zcela nevyhovující rychlost a profesionalita personálu v jinak pěkně zařízené restauraci

No v pátek to bylo pomalý, ale tak chudák žena tam byla první den a rovnou takový sousto, jako jsme my :D I když čepování piva mohla zvládat rychle :lol: Druhej den tam ale byli už tři lidi (1 žena a 2 muží), aspoň tu chvilku, co jsem tam byl, rychlost mnohonásobně rychlejší a pozor! Oni fakt každýho člověka obsluhovali pěkně zprava (dokonce, i když tam byl sloup!), jak se sluší na správný obsluhování. To se dneska málokde vidí, že by číšnící byli takhle poctivý. Takže neprofesionalita tam ani nebyla :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Vrchlabí 1

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků