Jarní sraz 2010 - oficiální téma

Jarní sraz 29.5.-31.5. 2010

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod csfousek » úte dub 13, 2010 06:38

Marceli je to dobry pěkna pozvánka.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
csfousek
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová

Příspěvekod JmJ » úte dub 13, 2010 09:31

Dve veci:

zahodil bych ty triteckove voloviny v nadpise, nedava to smysl a je to i typograficky blbe (bych rekl).

a tu url na lisci farmu bych dal bez index.html, to je tam zcela navic a zbytecne.

inac fajne :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Little Red Riding Hood » úte dub 13, 2010 11:53

ted sem si nahodou všiml co se řešilo nazačatku, ohledně te doby stravene na letišti... tak mi to teda taky přijde dost pitomé... protože když se někdo mine a přijde nebo někam odjede, tak z toho asi moc mit nebude.. navíc ne každej jezdi na spanilou jizdu, nebo taky když marek bude někomu štelovat motory, tak budou asi lidi v okolí radi že jim tam někdo jezdi se žigulem na plný kule, aby vyzkoušel jestli je to OK, nemluvě o tom co si řeknou ostatní obyvatele kempu, když tam pul dne poběží nějake žigul.. nebo co zahraniční navšteva, která pojede na sraz víc hodin, než se na něm zučastní??.. aby to dost lidi neodradilo.. taky když se tam někdo potáhne až ze slovenska, nebo od nas z moravy.. navic v době oběda odjíždět na spanilou jízdu??. a pak sedět cele odpoledne v kempu, kde se bude celej večer??.. ja myslel že kempovej sraz je v jedovnici..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Jelen » úte dub 13, 2010 11:59

Taky se přidám k tomu, aby se doba na letišti prodloužila. Na spanilku se může jet tak v 5 - 6 večer a v kempu už se může tvrdnout za tmy.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Petr HC » úte dub 13, 2010 12:46

Jelen píše:Taky se přidám k tomu, aby se doba na letišti prodloužila. Na spanilku se může jet tak v 5 - 6 večer a v kempu už se může tvrdnout za tmy.

Všude (DI trutnov,Di Semily, MÚ vrchlabí, MěÚ Jilemnice, AK Krakonoš) jsem uváděl odjezd na "spanilku"mezi 14:30 a 15:30. Myslím, že posun na 16:00 je tak krajní mez. Naštěstí jsem ještě nerozesílal časový rozvrh, takže doufám, že se co nejdříve dohodneme a rozvrh se rozumně upraví.
Do konce dubna bych chtěl zainteresovaným institucím zaslat časový rozvrh, pozvánku a definitivní itinerář, jehož poslední verzi předkládám k diskuzi (příloha). A potřebuji vědět kolik pojede vozů VB (měly by být alespoň dva), poněvadž každý DI poskytne jeden vůz v rámci svého okrsku. K "bloknutí" v jednom směru té úzké horské silničky (DI Trutnov s tím souhlasí) bychom potřebovali, aby vozy VB byly vybaveny CBčkem, poněvadž objezd centra Vrchlabí směrem do Krkonoš bude velice problematický.
CITACE dopisu starosty Vrchlabí ing. Sobotky:
<<Vážený pane.
Konání níže uvedené akce by nemělo přinést výraznější komplikace v dopravě.
Při projíždění Vrchlabím se zřejmě dostanete do úseků, kde probíhá výstavba kanalizace. V této chvíli je obtížné přesně určit místa s omezením dopravy.
Jedno je jisté. V tomto termínu bude problematický průjezd Vrchlabím směrem na Špindlerův Mlýn (je dobré volit obchvat). Vjezd do města od Liščí farmy bude možný bez omezení, práce budou dokončeny. *)
S podrobnostmi se prosím obracejte na velitele MP p. ing. Čivrného.
Zdravím
Sobotka >>

*) průjezd ráno z kempu na letiště a cesta zpět ze "spanilky" se kritickým místům vyhýbá.
Přílohy
ITI2010B5.xls
(96.5 KiB) 239 krát
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod Laďuša » úte dub 13, 2010 14:03

Doba na letišti v reálu stejně nikdy moc neodpovídá předpokladom. Nikdo asi nikoho nebude nutit, že zrovna teď musíš odject do kempu. Ze spanilky můžem eště na plochu, kór jestli se fakt pojede takhle brzo.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Pavel V. » stř dub 14, 2010 07:21

Tak jsem prošlápl exkurzi ve Škodofce, nabízí Kvasiny nikoliv Vrchalbí takže tam se dostati nelze. Jinak mám kontakt kdyby byl další zájem.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Pavel V.
 
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar

Příspěvekod Honza 21061 » sob dub 17, 2010 09:58

Já se přimlouvám za dřívější spanilku. Doufám, že to na dřívější hodinu vyjde. Zhruba v 6, max. v 7 totiž budu muset v sobotu odpálit domů. :roll:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod minosk » ned dub 18, 2010 17:24

Jednoznacne spanilku co najneskor. Hlavne ked sa az niekedy o pol 10 dotrepeme na plochu ...

Start 15.30 by som videl ako idealny. Pred 15.00 urcite nie.
21044i, 1999-2010 :(
minosk
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon čer 18, 2007 19:59

Příspěvekod MacGyver » pon dub 19, 2010 11:47

Letos nebude orientační jízda?
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
MacGyver
 
Příspěvky: 1540
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily

Příspěvekod radek mb » pon dub 19, 2010 12:08

MacGyver píše:Letos nebude orientační jízda?


Orienťák jsem vždy dělal já s tátou.Myslím tedy v Hradišti,ale to bylo proto,že jsem z okresu Mladá Boleslav a znám to tam.Teď by si to musel vzít na triko někdo jinej a to asi nikdo neudělá,neboť Marcel je jako hlavní organisátor a nikdo další z okolí Vrchlabí už tu není.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Petr HC » pon dub 19, 2010 14:59

radek mb píše:
MacGyver píše:Letos nebude orientační jízda?


Orienťák jsem vždy dělal já s tátou.Myslím tedy v Hradišti,ale to bylo proto,že jsem z okresu Mladá Boleslav a znám to tam.Teď by si to musel vzít na triko někdo jinej a to asi nikdo neudělá,neboť Marcel je jako hlavní organisátor a nikdo další z okolí Vrchlabí už tu není.

Ale jo, jsou tam někteří přímo z Dolní Branné a z Lánova. Ale už se jim nedivím, že se jim do toho nechce. Jednak je to v oblasti KRNAPu, druhak Vrchlabí je rozkopané a "treťjak" silnice okolo letiště Kovársko zřídili lesáci příšerným způsobem. V současné době zjišťuji, kdo má tu těžbu dřeva na svědomí a jestli něco s těmi cestami provede. Vzal jsem si na starost"spanilku" a i tam je spousta problémů - jde přes dva okresy a poslední zprávy nasvědčují tomu, že nikdo z MěÚ Vrchlabí neví, kde se kdy začne kopat (např. iformace starosty a velitele MP si odporují). Kopie dopisů a mailů má naše vedení a království. Poněvadž chci zabránit "bloudění" neznalých Krkonoš, dávám sem k prostudování (a doporučuji si zkopírovat) poslední verzi itineráře, mapku spanilky i příjezdové a ev. objízdné trasy.
EDIT : Na verzi 5 itineráře byl uveden špatný datum - prosím opravte si a ještě prosba pro angličtináře - přeložte mi tu část o radiovém a tlf spojení . DÍKY .
Přílohy
ITI2010B6.xls
(96.5 KiB) 194 krát
SPAN10c.JPG
MAPA_P3.JPG
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod Patrac » stř dub 21, 2010 06:57

maso tu pozvánku řadím k jedněm z nejzdařilejších :)
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Jan Vaníček » stř dub 21, 2010 12:13

Co se týká toho průjezdu Vrchlabím: Pokud se pojede spanilka z letiště přes Strážné dál na Benecko atd. dá se Vrchlabí kompletně vyhnout, byť bude n utná maximální opatrnost, na části této cesty se stěží vyhnou dvě auta, zas je tam ale nový asfalt. Mezi letištěm a campem Liščí farma je právě onen úsek, který se v pátek minulého týdne začal kopat kvůli kanalizaci a podle rychlosti si nejsem moc jistý, že to stihnou. Jsou tam světla, tu cestu nikdo uzavřít nemůže. Ale dá se to trochu oklikou objet kratší nebo delší trasou, bu´d po standardní silnici nebo asfaltovou "polňačkou", která je prodlouženou částí técesty k letišti, organizátorům rád vysvětlím, ukážu ( víkend před srazem zřejmě budu i doma). Za Komančů tu vznikla ohromná síť těchto "zemědělských" cest.

Jinak psal jsem to už i Marcelovi, pokud by měl někdo zájem udělat si "koncentrovaný víkend akcí" a má již "veterána", v sobotu 29/5/10 se jede veteránská jízda/soutěž "Studenecké míle", přihlášky jsou do konce dubna, je to od Vrchlabí ca 10km, vše mají na strankách (já tam třeba taky pojedu, byť ne s Ladou, jsem již dlouho přihlášen).
Jan Vaníček
 
Příspěvky: 1093
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Příspěvekod Vašátor » stř dub 21, 2010 17:32

radek mb píše:
MacGyver píše:Letos nebude orientační jízda?


Orienťák jsem vždy dělal já s tátou.Myslím tedy v Hradišti,ale to bylo proto,že jsem z okresu Mladá Boleslav a znám to tam.Teď by si to musel vzít na triko někdo jinej a to asi nikdo neudělá,neboť Marcel je jako hlavní organisátor a nikdo další z okolí Vrchlabí už tu není.


Radku, co to slyším :?: To nééééé!!!!!! :koko: Já už začal trénovat, když jsem vyrazil za Laďušou bez mapy .... a našel :wink: Dokonce jsem už dal dohromady staro-nový team :twisted: Orientační závod beru jako nejzdařilejší soutěž posledních srazů. A tvrdil bych to, i kdybysme nevyhráli :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Vrchlabí 1

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron