JEDOVNICE 2009 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 19.9. 2009

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod marsoun » ned zář 20, 2009 21:21

Zdarec pánové,chtěl bych za členy TRANSPORTER CLUBU poděkovat vaší noční delegaci,hlavně za VÍTR Z HOR a předvedení clubové vlajky :wink:
Nafotil jsem pár FOTEK jsou tam i vaši mazlíčci a jedno malé video z návštěvy vaší delegace :lol:
Jsem rád že jsem poznal pár členů z vašich řad a držím palce v dalším "clubování" :wink:

MARŠOUN
Uživatelský avatar
marsoun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 20, 2009 20:53
Bydliště: Lanškroun

Příspěvekod marsoun » ned zář 20, 2009 21:40

Koko Loko píše:Výborné to bylo, velké díky všem co akci zajišťovali. Škoda, že se nešlo rozkrájet a být u všeho. Družba u Transportérů byla zajímavá, jen mám takový pocit, že nás měli za zajímavá zvířátka co utekla ze ZOO, soudě podle toho jak si nás fotili :lol: .


Nech toho,to já tě fotil :lol: však byla prdel,ne :wink:
u nás v transportér clubu je každý vítán a to i s větrem z hor. :lol:
Však jsme byli rádi že jste dorazili. A "Helbichy" neřešte však za to nemůžou,však se ani nezdravěj,páč se už ráno viděli v servisu :wink: :lol:
Kdyby jste věděli jak se u nás řiká vitu :lol: ...
Tak zas někdy v Jedovnici :wink:

Maršoun
Naposledy upravil marsoun dne ned zář 20, 2009 21:48, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
marsoun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 20, 2009 20:53
Bydliště: Lanškroun

Příspěvekod Kopr » ned zář 20, 2009 21:44

marsoun, Tož Kémo děkujem :mrgreen:

Tož za sebe cosi, mě se to moc líbilo dokonce mám ještě pořád dobrý pocit a náladičku a víc mě nic nenapadá (jsem ůplně vygumovaný a nehodím se ani na sběr kopřiv) :drinkers: :supz: :prayer: :butthead: :drinkers:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod Laďuša » ned zář 20, 2009 21:56

No, nevim, co říct, snad jen to, že díky, bylo úplně fajn, nebejt jedný věci bylo by eště víc fajn, ale co už :) Sranda byla, tružba u Transpíků vydařená, výčep taky dobrý, dokonce i s čekačkou, takže ty promile nelezly tak rychle :) Jestliže jsem se s někym nerozloučil, pak se omlouvám, jestliže se někdo nerozloučil se mnou, pak mu odpouštim. :mrgreen:
Dál teď nevim, prostě bylo supr.


(Škoda, že nevidim fotky na rajčeti, to se mě v Plzni nezobrazuje :shock: :? :( )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod dandy » ned zář 20, 2009 21:57

Niet už čo dodať. Zraz bol super, počasie sa ukázalo v plnej kráse skorého podzimu, nikto neprišiel k úhone a môj Lukáš chce ísť na ďalší zraz. Čo si viac ako tatko-ladista môžem želať? Spomínaná spanilka bola síce provizórna, ale fotili sme sa na hranici okresov a to ju robí výnimočnou. Ďakujem všetkým za krásne strávený víkend vrátane Atexa a jeho traktorového sobotného budíčka :D . :axe:

Pred Markovými rukami klobúk dolu. Nikita ide ako vymenený, očividne s menšou spotrebou a aj predbiehať sa už zase dá. Takže Markovi patrí moje veľké ďakujem :!: :)
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Patrac » pon zář 21, 2009 06:21

Organizátoři děkují všem zúčastněným. To že se sraz líbil je to nejlepší poděkování. I když se ještě jednou musím omluvit za nedotaženou organizaci z důvodů časové tísně.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod rosta » pon zář 21, 2009 19:27

Hurikán píše:Když už jsme u tohoto tématu, kterému jsem se původně chtěl úplně vyhnout, tak musím za sebe říct, že jsem se žádným arogantním přístupem nesetkal. Celkem mile mě po vyslechnutých názorech překvapila skupinka cca 8 lidí z MB klubu, co procházeli přes naše "stanové ležení". Zajímali se celkově o naše auta, dívali se a nakonec se mnou zavedli skoro půlhodinový hovor, kdy se vyptávali na různé věci, vzpomínali když sami žigulíkem jezdili, fotili si mou Jahodu atd. Mimo jiné také přiznali, že podobně zachovalý kus nikdo u nich v klubu nemá, ...

Tímto se nechci mercedesářů za každou cenu zastávat, ale snažím se věci vidět objektivně. Je to prostě jako kdekoliv jinde, kde je víc lidí. Člověk se setká jak s těmi příjemnými, tak i těmi méně příjemnými. ;)
souhlas-stalo se mě to samé
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Laďuša » pon zář 21, 2009 20:56

Ono to je těžký, no, je jasný, že se všude najdou lidi v pohodě, osobně si myslim, že takových je většina (u nás snad všichní), ale prostě na naší delegaci se prostě bez okolků otočili zády a bylo hotovo... A náma to bejt nemohlo, jak jsme si potvrdili u transpíků ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Vašátor » pon zář 21, 2009 21:18

I mě se sraz velice líbil, jak jinak :wink: . Škoda jen, že nebylo více času, protože jsem nestihl pořádně pokecat ani s polovičkou lidí :(

radek mb píše: spanilka v pohodě a hlavně jetá svižně

Jak už psal Hurikán, spanilku jsme letos organizovali přímo na place a tak propracovanost nebyla až tak perfektní. Omlouvám se za mírné zmatkování u Kojálu, omluvou snad může být jen to, že jsem u něj nikdy před tím nebyl :). Mno a Radku, jsem moc rád, že tempo spanilky nastolené Oranžádou odpovídalo tvým představám :wink:

K Mercedesářům bych dodal: děkuji borcům co byli ubytovaní v "chatkách" dole u našich soutěží. Ráno před chystáním jízdy zručnosti jsem se krmil suchým rohlíkem a tatrankou. Mercedesáři ke mě přišli, dali se do řeči o žigulíkách (také v nich jeden začínal), byl jsem obdarován dvouma domácíma klobáskama a rajčátkem :wink: . Takže moje zkušennost byla kladná. Navíc mě pak tento borec v noci s Koprem vozil Meďourem po kempu :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Marek » úte zář 22, 2009 06:40

Mně ti medvědáři těmi svými věčnými hrabačkami na šotolině parádně zasvinili auto. Když jsem v neděli ráno vylezl z baráku a kouknul na vůz, stálo mě to okamžitě kilo na myčce.

A tohle například je typický příklad debility jistých lidí. Jejich pořadatel, co seděl pod tím party stanem, je usměrňoval, aby jezdili velmi pomalu a neprášili tak šotolinu po okolí (to jsem několikrát viděl a slyšel). Přesto někteří machírci si tuto debilitu neodpustili, na tom krátkém kousku louky (co jsem měl za autem) to wodhrábli a pěknou chvíli za nimi nebylo vidět.

Takže je to pouze a jedině v lidech - ostatně jako všude a ve všem.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Patrac » úte zář 22, 2009 06:48

Marek píše:Mně ti medvědáři těmi svými věčnými hrabačkami na šotolině parádně zasvinili auto. Když jsem v neděli ráno vylezl z baráku a kouknul na vůz, stálo mě to okamžitě kilo na myčce.

A tohle například je typický příklad debility jistých lidí. Jejich pořadatel, co seděl pod tím party stanem, je usměrňoval, aby jezdili velmi pomalu a neprášili tak šotolinu po okolí (to jsem několikrát viděl a slyšel). Přesto někteří machírci si tuto debilitu neodpustili, na tom krátkém kousku louky (co jsem měl za autem) to wodhrábli a pěknou chvíli za nimi nebylo vidět.

Takže je to pouze a jedině v lidech - ostatně jako všude a ve všem.

Marku takovejch lidí je i u nás... co si neodpustí ukázat že se neumí rozjet bez prohrábnutí kol :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Nulašestka » úte zář 22, 2009 16:20

marsoun píše:u nás v transportér clubu je každý vítán

Děkujeme. :wink: Mimochodem, to jsem si všiml až na fotkách, kdo to u vás byl s tou předváděcí Caddynou z Auto Enge? :)
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Medvěd » stř zář 23, 2009 07:27

Zdravím vespolek,

bohužel jsem se zastavil na mnohem kratší dobu, než jsem měl původně v úmyslu, ale i tak jsem se zastavil rád. Akce, na kterou jsem jel dopoledne do Prahy byla totálně nedomyšlená, nedotažená a chaotická, ale vzhledem k tomu, že byla placená a nejsem teď v situaci, kdy můžu odmítat potenciální příjmy, tak jsem na ni jel.

K tomu mne, stejně jako loni (asi mi Jedovnice nejsou přány) docela trápila nějaká chřipka, či co, takže jsem ani nebyl tak mluvnej, jak obvykle bývám. Krom toho jsem byl za pár posledních dní nedospalej, takže večer jsem odjel směr Brno, do pelechu a vypotit se.

Příjemně jsem pokecal s pár lidma a docela jsem si i zpravil náladu, čili sraz za sebe hodnotím více než kladně. Díky organizátorům, že se jim chce ten čas do toho investovat - sám mám teď ještě plnou hlavu našeho policejního srazu a vím, co to všechno obnáší.

A abych řekl něco pozitivního i k mercedesům, tak jsem si zaslintal nad jedničkovým Géčkem, pro mne nejkrásnějším mercedesem vůbec (těsně následovaný W100 a G4).

ad Honza 21061: Všichni okolostojící jsme se skvěle bavili, nejdřív jak chodíš kolem svýho auta a vůbec nevidíš, že se na něm něco změnilo a jak ses pak tvářil, když sis toho taxíka konečně všiml :lol:
www.phsos.cz Policejní historická společnost, o.s.
Uživatelský avatar
Medvěd
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 11, 2008 10:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod marsoun » pát zář 25, 2009 18:56

Nulašestka píše:
marsoun píše:u nás v transportér clubu je každý vítán

Děkujeme. :wink: Mimochodem, to jsem si všiml až na fotkách, kdo to u vás byl s tou předváděcí Caddynou z Auto Enge? :)


To byl kolega KarlosVW ,čekal na novou VW krabičku. :wink:
Uživatelský avatar
marsoun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned zář 20, 2009 20:53
Bydliště: Lanškroun

Příspěvekod dmatej » sob zář 26, 2009 10:51

No, mě to bohužel zase nevyšlo, ale o Jedovnici všude mluvím jako o "srazu srazů" - snad příští rok ... 8)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků