Okradené děti!

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Okradené děti!

Příspěvekod mušketýr » pát bře 16, 2012 10:53

Včera 15.3. kolem 9:00 jsem se svými syny šel na poštu u nás v Česticích u Volyně.
Kluci (3 a 5let)jeli na tříkolce a na tříkolovém šlapacím autíčku.Stroje si nechaly před hospodou, protože cesta k Poště je do kopce a chodník úzký.Jaké bylo naše překvapení po cca.15minutách.Stroje byly fuč.Mladší to nesl obvzláště těžce a brečel snad 20minut.Nikdo nikoho neviděl akorát hospodský nějakého staršího muže, který patrně nebyl místní.
Tříkolka mě moc nemrzí.Našel jsem ji o železné neděli, dodal řetěz a jen občas promazal.Jednalo se o poctivou konstrukci a tipuji to na padesátá léta.
Víc mě mrzí autíčko.Jedná se o naprosto stejný typ jako na fotografii, jen provedení bylo modro-bílé.Autíčko vyrobil pro mne můj otec kolem roku 1974.Na autíčku jsem kdysi jezdil já, moje sestra poté moje neteř a synovec, jejich bratranec a sestřenice a do včerejška i mí synové.
Vyobrazené autíčko je naprosto totožná replika z předloňského roku.
Pokud by se kdokoli s autíčkem setkal (tříkolku oželím tu seženu jinou) budu povděčen o jakoukoli informaci.
S úctou Honza Jakeš
602132238
burzatchorovice@centrum.cz
Přílohy
Fotkay-2012-045.jpg
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: Okradené děti!

Příspěvekod mušketýr » sob bře 17, 2012 20:13

Zázraky se dějí.
Dnes ráno mi volá náš hospodský a zděluje mi že stroje byly vráceny do hospody.Kdo je vrátil nevím a ani mě to nezajímá.Prý je pachatel sebral protože je považoval za vyhozené.Nechci to snad ani nijak komentovat.Snad jen, že ne vše co je na ulici je vyhozené.
Díky všem za podporu.
Mušketýr
P.S.Natočil jsem si rozzářené oči mých potomků při navrácení.Jen mladší Vojta křičel že stejně zlodějovi naseká prdel.
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: Okradené děti!

Příspěvekod plavec » sob bře 17, 2012 20:30

Tak něco podobnýho zažívaj i větší klucí . Třeba ve sběrných surovinách jsem jen na chvilku nechal fáčko zaparkovaný u kanceláře a šel dovnitř a už se na to hrnul s jeřábem, že to hodí na hromadu. :D Povídám, ještě, ne, ještě to bude chvilku jezdit, pak vám to sem hodím. Taky platí: že ne všechno ve sběrných surovinách je odpad. Něco jsou i křápy zákazníků a personálu.

TO Musektyr:
Každopádně si dokážu představit jak měli kluci rozzářený oči, když se jim stroje vrátili :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Okradené děti!

Příspěvekod Teepee » pon bře 19, 2012 08:56

Sláva, dobře to dopadlo.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ


Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků