Hledám záznamy z kamer a svědky krádeže kompresoru Sullair

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Hledám záznamy z kamer a svědky krádeže kompresoru Sullair

Příspěvekod MartasBrno » sob srp 06, 2011 19:35

Hledám záznamy z kamer, kamer ve vozidlech a svědky, kteří jezdí po trasách vedoucích přes obce Kobylnice, Prace, Křenovice, Sokolnice, Dvorska, Šlapanice, Jiříkovice a další, do všech směrů.

Kompresor Sullair byl ukraden v obci Kobylnice dnes 6. srpna 2011 v brzkých ranních hodinách, byl zapřáhnutý za OA, které zůstalo na místě s propíchlou pneumatikou - jako od profíka, jasný záměr zabránit pronásledování.

Má specifickým způsobem poškozenou kapotu, praraženou, bohužel fotka není, možná bude malůvka. Výrobní číslo dodám, stroj nemá SPZ. Taky doufám dodám kresbu všech poškození, která má.

Prosím o radu, na která masovější fóra chodíte a kam by se dal popis pověsit. Jde mi o maximum lidí, kteří to můžou vidět.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Hledám záznamy z kamer a svědky krádeže kompresoru Sulla

Příspěvekod Petr HC » ned srp 07, 2011 13:22

MartasBrno píše:..Kompresor Sullair byl ukraden v obci Kobylnice .... Prosím o radu, na která masovější fóra chodíte a kam by se dal popis pověsit. Jde mi o maximum lidí, kteří to můžou vidět...

Rada ale asi pozdě - myslím, že to chtělo hned ráno rozhlásit tirákům na CB10.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod MartasBrno » ned srp 07, 2011 14:19

Nojo, než se to ke mne doneslo... už byl večer.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno


Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků