Červený Šíp ukraden

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Příspěvekod mayo456 » úte úno 08, 2011 20:48

rosta píše:napiš to zrovna VELKÝMI PÍSMENY A TUČNĚ.....aby si to každej přečetl....-NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ

myslím si aj ja že postup vyšetrovania by sa nemal takto zverejňovať.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod MartasBrno » úte úno 08, 2011 21:06

Radši smažte těch pár příspěvků.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » stř úno 09, 2011 00:04

Já bych to nemazal.

1) Pravděpodobně to nikdo krom nás nečte. Jestli jo, tak je to komickej magor. Děláte z toho detektivku bez detektivování ...
2) Pokud to někdo čte, aspoň bude tušit, že se tu dokáže něco zorganizovat a pro příště už to nemusí být taková sranda.

Tož dejte policajtům echo, že se kradený auta pašujou v kamionech, uvidíme. Pokud jo, vůbec nemusí jít jen o žigulíky, resp. velmi pravděpodobně nejde.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Honza 21061 » stř úno 09, 2011 03:06

rosta: To je fuk... ať si klidně počte. viz. Dmatejovy oba body.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Radek » sob dub 02, 2011 07:45

Zdravím, s ohromným zpožděním taky kondoluju, ztráta Rudého šípu je ztráta řekl bych pro celej klub. Přece jen leštěnky pomalu ale jistě v klasický řadě docházej. Možná je to hnusný, ale první myšlenka, co mi prolítla hlavou když jsem si přečetl úvodní příspěvek bylo něco na způsob "a mě se lidi smějou, že dávám tyč nad volant a volant-pedál, i když si jsu jenom koupit cigára a za tři minuty jsem zpátky."
Nechci nějak stupidně mentorovat, ale opravdu se to nedá podcenit. Ty tyče mě prokazatelně jednou zachránily od ztráty žigula, kterýho jsem takhle našel na parkovišti už odemčenýho a opuštěnýho, protože se dotyčnej s nima nechtěl dřít. A když nechávám auto někde přes noc venku, v 99 případech ze sta si s sebou beru nějakej ten důležitej demontovatelnej kabel, jehož absence z auta udělá pouhý tunový těžítko. Samozřejmě před akcí typu "podvalník nebo kamión" mě to asi těžko zachrání, ale ruku na srdce, tolik band kradoucích Lady, který by disponovaly podvalníkem nebo kamiónem, s kterým budou na blind objíždět parkoviště snad taky není...
Omlouvám se za tenhle slovní průjem, asi je to způsobený tím, že mě nasralo, jak další pěkná Lada zmizela v nenávratnu. Ubejvaj, a jednoho dne nebudou. Což mě osobně dostává do těžký depky. Ještě jednou upřímnou soustrast.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honza 21061 » sob dub 09, 2011 23:55

Tyč byla položená na sedačce. Moje blbost no. :? Teď jsem úplně bez auta, ani žádné jiné zatím nechci, i když mě to s*re. Ušetřené peníze/měsíc a současné ceny benzínu jsou ale solidním lákadlem zatím to nechat takhle.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků