Červený Šíp ukraden

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Příspěvekod Hurikán » úte led 25, 2011 22:53

:shock: Tak to mě poser! :| :roll: Tohle už snad ani není možné. I když ..... bohužel vlastně ano. :? Lidi sou ku.vy :evil: Zcela jednoznačně je to potvrzení toho, že v Praze řádí nějaký "undergroundový ladagang". Tohle už je, myslím, 10. ukradený žigul a to beru jenom ty, co ukradli někomu z LKCS. :x

Moc mě to mrzí a soucítím s Tebou. Kéž by se to auto někde našlo ve slušném stavu.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod JmJ » stř led 26, 2011 10:21

Praha je proste exponencialni zkurvencov. Dale od lidi, jen dale. Celkove je neco hodne spatne v nasi "zapadni civilizaci".
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod dvk » stř led 26, 2011 10:54

Nač takový spleen při středě ... (tedy ne že bych do písmene nesouhlasil).

S autem je to smutné. Člověk aby se bál už i o ty naše staré vrany. Je pravda, že příležitost dělá zloděje, vždycky se najde někdo, komu se tvoje věc hodí - i když si to nedokážeš představit.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
dvk
 
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Příspěvekod Marek89 » stř led 26, 2011 11:11

To je teda kruté. Škoda takého auta. Snáď sa ešte nájde.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod radek mb » stř led 26, 2011 12:16

Honzo,tak to je mi moc líto.Když napíšu,že vím,jak se cítíš,nejsou to jen prázdná slova.
Každopádně na sraze ti pak nabízím projet se v mé 06,pokud se ti zachce.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Honza 21061 » stř led 26, 2011 14:43

Radku, díky, rád se svezu a nabídnu Ti k projížďce Warbána, kterého už teď intenzivně sháním a mám už k němu i vyhrabané příručky, na které se 5,5 roku nesáhlo. :)

Dneska jsem si projel zahrádkářské kolonie a kouty pod garáží, je tam dost solidní zbytek sněhu, ale nikde ani stopa po mém zvláštním vzorku, takže se asi šlo najisto a nebylo potřeba ani nikam jezdit ho zprovozňovat, ujeli rovnou z parkoviště na hlavní. Teď už se asi nenajde. No uvidí se. Po dvou měsících se "pátrání" oficiálně ukončí a potom mi pojišťovna pošle zpátky zbytek ručení ke včerejšímu dni.

Maysner a spol.: Problém je v tom, že do Prahy se stahuje všechna možná prohazovácká špína odevšud, mají tu všechno jako na dlani a když si vyberou, tak průjezd je snadný. Velký provoz, velká anonymita. Při dopadení se jim většinou nic nestane když kradli starý vraky. Když se to vezme, ono je dneska výhodné živit se čórkama. Škoda, že se za to nesekaj ruce.
Sám jsem se včera divil, že mi policajti necpali abych uvedl škodu nižší než 5 tisíc a zpracovali to tak jak jsem uvedl já.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod MartasBrno » stř led 26, 2011 18:59

Honzo, sháníš warťase? Jeden 353 z roku 69 mi stojí na dvoře. Kamarád by ho prodal. Ale je na něm práce, je to auto po dědovi. Kdyžtak napiš, poslal bych nějaké fotky a informace.

K tvýmu neštěstí psát nebudu, byl bych neslušnej.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honza 21061 » stř led 26, 2011 22:03

Marťas: Díky za nabídku, škoda že to není ročník 1979 a výš. Sháním pokud možno co nejnovějšího, ideálně už s čs. karburátorem Jikov z 1. poloviny 80. let. Rozhodně ho ale zachovejte, on nějaký fajnšmekr bude rád, tenhle první model ještě s bubnovými brzdami vpředu je už dvojnásobná vzácnost! Fotky klidně pošli, rád se mrknu.
No kdybyste někdo věděli ještě o nějakém, tak díky předem za tip. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod MartasBrno » stř led 26, 2011 22:21

Aha, doprčic, to ho budu muset vzít pod svá křídla já :mrgreen: .
No, je pravda, že na ježdění do práce to asi není, toho je škoda. Leda tak jednou týdně, narušit ten šedý zástup masy.
Tak hodně štestí! A najdi pěkný kousek :) .
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašátor » stř led 26, 2011 22:55

:shock: doprdele práce Honzo :!: Přijmi moji upřímnou soustrast, achjo to je škody :cry:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod mayo456 » sob led 29, 2011 22:24

:( :( :( :( chytit takýchto lúdí museli by ma potom zavrieť za ublíženie na zdravý tretieho stupňa a keby jeden z tych zlodejíčkov bol slabšej povahy aj za vraždu. takým by som odtrhol gule a rozobral na Náhradné diely a mlátil do tej ich sprostej gebule až kým by som z nich nevymlátil dušu. tu ma napadá text z pesničky od Elánu, volá sa pištoľ. kradol? Fuj! aby viac nekradol, ODŤAŤ!
ak takýchto aut zmizlo v Prahe viac, ide o určite nejakú organizovanú skupinu a dúfam že kriminalisti na to čoskoro prídu. Každopádne ak by sme sa niekedy videli ponúkam ti prevezenie sa v mojej 01. Síce to nie je svižná 061 ale je to lada ako sa patrí aj keď viem, že najlepšie by to bolo vo vlastnej. keby sa to stao mne, asi by som zomrel. fakt mi to je úto :(
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Laďuša » sob led 29, 2011 22:52

Pokud jde o to svezení, klidně bych z tebe, Honzo, počas srazu udělal mýho šoféra :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň


Příspěvekod rosta » ned led 30, 2011 18:37

jde o to že tu každý píše kde bydlí, kam chodí, s kým se stýká, kam jezdí do práce-na forum se může přihlásit prakticky kdokoliv a když uvidí že tu někdo má výstavního žigula a podíváte se na ceny v eurech tak se nedivím že se lady kradou-policajti s tím nic neudělají protože to auto už nemá prakticky hodnotu - divili byste se jak to mají zloději aut zmáknutý-měsíc nebo i dýl vás sledují co děláte každej den-v kolik hodin a kam jezdíte do a z práce, kde bydlíte,kam jezdíte nakupovat a tak dále-ukrást auto u někoho v práci-jestli jsem to teda dobře pochopil, to museli mít naplánovaný-věděli že si jich nikdo nevšimne a že se jich nikdo nebude na nic vyptávat-prostě toho dotyčného sledovali a pak to čmajzli-že vám z toho je nanic- jo -mě taky-aby nevěděli že to auto má tajnej vypínač když o tom tady všude kecáte-tuhle informaci bych neřekl ani papeži......
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Honza 21061 » pon led 31, 2011 04:29

Rosťa: Dobrý rozbor, až na to, že můj případ to všechno vylučuje a převrací. Žigulem jsem přestal pravidelně jezdit do práce zhruba v půlce roku 2009. Potom jsem se tam s ním objevil asi jen 2x. To je rok a půl!
Naopak, když ukrást takhle profesionálně (se sledováním), tak ho měli jako na dlani u mě v ulici, protože jsem s ním nejezdil a působil nepoužívaným dojmem i přes 2x měsíčně přeparkování.
Spouštěcí moment asi nastal minulé pondělí v dopoledních hodinách, když jsem s ním po tom roce a půl začal zase jezdit před garáž. Tak si počkali na úterý a kdyby nic, tak by zmizel třeba za měsíc... O zabezpečení nepadlo nikde ani slovo.

Už se v tom nechci babrat, vždycky akorát dostanu vztek. Už takhle mě mají všichni za blázna, když řeknu, že mi ukradli ohnilého Žigula z roku 86. (bohužel strojově ve výborném stavu... kdyby se v tom aspoň chtěli zabít)
Kdyby byly páky a chuť, tak by se tu bandu určitě podařilo najít a rozprášit, ale rozkrývat gang s působením hlavně na P8 a P10 se nikomu nechce, když jde o Žiguly. Snad až jim Žiguly dojdou a začnou krást něco jinýho, zvednou zadnice.
---------------
Štěpán: Díky za tipy. Dneska je v Annonci Wartburg z konce 70. let v průměrném stavu po naleštění za 20 tisíc. Jsem zvědavý jestli to vůbec někdy prodá. :lol:

Laďuša: No jestli budu zrovna bezpromilní, tak proč ne. :P
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků