Ukradený VAZ 2106 v Praze Strašnicích

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Příspěvekod Ubi.Que » pát říj 08, 2010 02:58

Teepee píše:
Ubi.Que píše:Myslím si, že to byli profíci. Auto mělo rozhašený karburátor a studené jelo hrozně, pro někoho jen tak na projetí nemožné s tím odjet bez znalosti stavu.. takže o to horší, už je na díly nebo na cestě na východ :cry:
A nemohlo skončit na nějakém tom odtahovém shromaždišti? Třeba někdo z MÚ usoudil, že jde již o nepotřebný autovrak... I když, tomu by měla předcházet výzva, možná dopisem, ale určitě to bývá vidět na obecních vývěskách - Výzva k odstranění autovraku.

Vintera: proti ležérnosti příslušého správního úřadu se nedá bránit u jemu nadřízeného úřadu?


Odtažený orgánem nebylo, to jsem zjišťoval, auto vypadalo velice dobře a mělo ještě rok technickou..
Ubi.Que
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 04, 2010 15:55
Bydliště: Praha, Velké Popovice

Příspěvekod Ubi.Que » pát říj 08, 2010 03:01

Freedom píše:tak to je mazec další lada v trapu tohle už neni normální, já snad budu nechávat v autě psa, fakt s tebou soucítím a držim palce aby se našel a nejlíp neponičen max s jen vytrhanými kabely u spínačky a strhlim volantem, každej tomu říká že tyhle auta jsou šrot tak proč se kradou víc jak BMW?? nechápu :evil:


je mi z toho špatně, v kufru veškerý moje nářadí, boty, nová povinná výbava..
Ubi.Que
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 04, 2010 15:55
Bydliště: Praha, Velké Popovice

Příspěvekod Luděk Musil » pát říj 08, 2010 06:10

Freedom píše:... já snad budu nechávat v autě psa...
Z této sorty lze doporučit ještě tygra, krokodýla, chřestýše.
Já snad i na tý chalupě začnu auto zamykat ... kolikrát já už v létě nechal v zapalování klíče :roll: . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10477
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Drobek81 » pát říj 08, 2010 06:34

Freedom píše:každej tomu říká že tyhle auta jsou šrot tak proč se kradou víc jak BMW?? nechápu :evil:

jestli ono nebude snazsi ukrast zigulika nez brambora...i co se tyce pripadne legalizace :roll:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod JmJ » pát říj 08, 2010 07:20

Luděk Musil píše:
Freedom píše:... já snad budu nechávat v autě psa...
Z této sorty lze doporučit ještě tygra, krokodýla


to vysvetluje drobkuv vyber spolubydlicich
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6481
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod dmatej » sob říj 09, 2010 13:37

Ubi.Que píše:
MacGyver píše:Ty bydlíš na Zahradním městě? Tam jsem přebýval pár týdnů mého pražákování jediná pražská čtvrť kterou trochu znam :D.

Jinak by mě zajímalo, jestli to uradli ukrajinci, nebo se chtěl někdo jen tak projet. Snad se najde ale obávám se, že v ČR je to dost nepravděpodobné, držím palce.


Myslím si, že to byli profíci. Auto mělo rozhašený karburátor a studené jelo hrozně, pro někoho jen tak na projetí nemožné s tím odjet bez znalosti stavu.. takže o to horší, už je na díly nebo na cestě na východ :cry:


1) V Británii se údajně kradou auta za bílého dne tak, že přijede odtahovka a auto naloží - a odjede neznámo kam. Kamarádovi takhle nakládali pažouta a když je uviděl z okna, žvanili prý něco o silniční dani a když řekl, že jí platil, než seběhl dolů byli pryč.

2) Laďce ukradli baterku. Koupil jsem novou asi za 2 tisíce a alarm (s centrálem) asi za 1200. Už jen ta blikající dioda odrazuje, občas není špatné i úmyslně alarm spustit. Od té doby se nic nestalo - ono totiž nejde o to, že by alarm jakkoliv zabránil krádeži přímo - ale když něco dělá kravál, lidi se kouknou. A když se kouknou, mají tendenci si to zapamatovat. A když se tohle stane zlodějovi víckrát, je odepsanej, nedej bože, aby si ho někdo natočil na kameru a dal to třeba televizi.
Prostě žádnej zloděj nebude riskovat kvůli autu za pár šupů problémy. A nechráněných aut je mraky ;-)

3) Auta s alarmem od výroby jsou na tom hůř - protože odpojení alarmu se dá nacvičit, dá se najít dokumentace, je jasné jak to bude udělané a co s tím. Zloděj pak přijde, během minuty udělá co je třeba a odjede.
U alarmu, který si zapojíte sami, zloděj nikdy s jistotou nemůže vědět, "co urvat" aby vůbec odjel.
Naposledy upravil dmatej dne sob říj 09, 2010 13:48, celkově upraveno 1
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » sob říj 09, 2010 13:47

Drobek81 píše:
Freedom píše:každej tomu říká že tyhle auta jsou šrot tak proč se kradou víc jak BMW?? nechápu :evil:

jestli ono nebude snazsi ukrast zigulika nez brambora...i co se tyce pripadne legalizace :roll:


Dneska asi není problém legalizovat cokoliv, když je člověk patřičně drzej. Čísla vyráží kdejakej vohnout a kdejakej smrad ví, kde a jak co má dělat. Krade se všechno, fet holt něco stojí.

Všechno je dvojsečný, represe a ouřední komplikace vychovávají lidi k obcházení předpisů, "nějak si poradit". Každý obcházení nutí ouřady k vymejšlení nových předpisů a ty samy o sobě nabízejí další a další kličky. Jednou se to zhroutí, už nejsme daleko ...
Vintera si pořídí flintu a zloděje začne rovnou střílet a já, vědom si toho, že ponocování s foťákem (nasraný na zloděje), nevede k jeho zavření ani pokutování ani náhradě způsobené škody, si jí asi pořídím taky. A nakonec když to udělají všichni okrádaní poctiví, přestane mít právo jakýkoliv význam a policie jakoukoliv funkci. Systém skončil a vytvoření nového bude bolet. Všechny.

No nejsem já optimista? :twisted:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod MartasBrno » sob říj 09, 2010 22:35

dmatej píše:Vintera si pořídí flintu a zloděje začne rovnou střílet a já, vědom si toho, že ponocování s foťákem (nasraný na zloděje), nevede k jeho zavření ani pokutování ani náhradě způsobené škody, si jí asi pořídím taky. A nakonec když to udělají všichni okrádaní poctiví, přestane mít právo jakýkoliv význam a policie jakoukoliv funkci. Systém skončil a vytvoření nového bude bolet. Všechny.

No nejsem já optimista? :twisted:


Nechtěl jsem to tu psát tak otevřeně, ale plně souhlasím. Ale přiznám se, že ještě cítím rezervy... :-)

Každopádně zloděj s kulkou v zádech = dobrej zloděj platí do chvíle, než se zjistí že to nebyla nepřiměřená obrana - prý je ale na cestě nový zákon, který má toto "narovnat" ve prospěch obránce vlastního zdraví a majetku.
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » sob říj 09, 2010 23:41

To je přesně to, o čom jsem mluvil. Popíšou se další lejstra a jen se tím zesložití rigidní systém - v reálném případě se potom budou strany handrkovat a odvolávat jedna na jeden paragraf, druhá na druhý paragraf.

On problém není v paragrafech, problém je v autoritě soudů i policie, v tom, že si s nimi každý "utře prdel", že jen málo policajtů "umí do pěti napočítat", zato dobře ví "kolik a za co", že znalosti a nadhled nahrazují arogancí a zoufalou potřebu někoho "zadupat do země".
Je to stejný jako s politiky - dokud k PČR a do politiky nebudou chodit duševně normální inteligentní lidi, bude to jen horší a horší.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Teepee » pon říj 11, 2010 06:53

Nebyla by lepší jen narkotizační puška? :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod vintera » pon říj 11, 2010 13:54

dmatej píše:To je přesně to, o čom jsem mluvil. Popíšou se další lejstra a jen se tím zesložití rigidní systém - v reálném případě se potom budou strany handrkovat a odvolávat jedna na jeden paragraf, druhá na druhý paragraf.

On problém není v paragrafech, problém je v autoritě soudů i policie, v tom, že si s nimi každý "utře prdel", že jen málo policajtů "umí do pěti napočítat", zato dobře ví "kolik a za co", že znalosti a nadhled nahrazují arogancí a zoufalou potřebu někoho "zadupat do země".
Je to stejný jako s politiky - dokud k PČR a do politiky nebudou chodit duševně normální inteligentní lidi, bude to jen horší a horší.


Souhlas, vymýšlení dalších způsobů nového řízení chodu společnosti nic neřeší, pokud se nedodržují ani ty základní stávající.
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod MartasBrno » pon říj 11, 2010 21:27

Teepee píše:Nebyla by lepší jen narkotizační puška? :lol:


Tak to je dobrý! Je její "neoprávněný" použití nějak trestný? Tedy je akceptovatelná jako prostředek sebeobrany? :-)
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod Teepee » stř říj 13, 2010 08:22

MartasBrno píše:Tak to je dobrý! Je její "neoprávněný" použití nějak trestný? Tedy je akceptovatelná jako prostředek sebeobrany? :-)

No to já právě nevím, ale představa jak zloděj vytuhne u přečerpávání benzínu z nádrže, protože hp majitel viděl z okna a znehybnil...
To bude stejný asi jako použití paralyzéru. A to taky nevím, jak se věci mají.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod dmatej » ned říj 24, 2010 01:40

Teepee píše:
MartasBrno píše:Tak to je dobrý! Je její "neoprávněný" použití nějak trestný? Tedy je akceptovatelná jako prostředek sebeobrany? :-)

No to já právě nevím, ale představa jak zloděj vytuhne u přečerpávání benzínu z nádrže, protože hp majitel viděl z okna a znehybnil...
To bude stejný asi jako použití paralyzéru. A to taky nevím, jak se věci mají.


To je geniální! Jdu zjistit, jestli na lekarna.cz nemají nějaká ta narkotika, když už se nemůžu zbavit těch benefitních bodů :twisted:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Teepee » pon říj 25, 2010 08:33

dmatej píše:To je geniální! Jdu zjistit, jestli na lekarna.cz nemají nějaká ta narkotika, když už se nemůžu zbavit těch benefitních bodů :twisted:

To je ono, vyžádej si nějaká ta antidepresiva, pak tě ukradené auto vůbec nerozhází! :wink: :lol: :lol: :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Předchozí

Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků