Ukradený VAZ 2106 v Praze Strašnicích

Zde vkládejte informace o ukradených vozidlech

Moderátoři: Laďuša, Moderátoři

Ukradený VAZ 2106 v Praze Strašnicích

Příspěvekod Ubi.Que » pon říj 04, 2010 16:10

Ahoj,

ani jsem se ještě nestal členem fóra, a už mi ukradli mého krasavce 2106. Přimo před barákem a ještě k tomu dopoledne, nechápu! Ráno ho vidím z okna a v 11 už tam není.. Originál stav, rv. 1978, najeto 75 tisíc. S půlkou nádrže mohl dojet kamkoliv, prostě hrůza a smůla.. Tak kdyby někdo něco, však víte, tak dejte vědět, díky.
Přílohy
juraii.jpg
Ubi.Que
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 04, 2010 15:55
Bydliště: Praha, Velké Popovice

Příspěvekod Kewint » úte říj 05, 2010 09:30

Co policie?
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Kewint
 
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvekod Ubi.Que » úte říj 05, 2010 09:49

Kewint píše:Co policie?


Nahlásil jsem to hned po zjištění.. v naší lokalitě je prý ukradený žigul výjimkou, tak jsem měl tu čest :roll:
Ubi.Que
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 04, 2010 15:55
Bydliště: Praha, Velké Popovice

Příspěvekod Marťas » úte říj 05, 2010 15:14

To už se pomalu začínám bát :( bydlím na Zahradním. :?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Marťas
 
Příspěvky: 3465
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod MacGyver » úte říj 05, 2010 19:21

Ty bydlíš na Zahradním městě? Tam jsem přebýval pár týdnů mého pražákování jediná pražská čtvrť kterou trochu znam :D.

Jinak by mě zajímalo, jestli to uradli ukrajinci, nebo se chtěl někdo jen tak projet. Snad se najde ale obávám se, že v ČR je to dost nepravděpodobné, držím palce.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
MacGyver
 
Příspěvky: 1540
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily

Příspěvekod vintera » stř říj 06, 2010 00:39

nevím, jestli nejsem moc mimo, ale stalo se mi toto: bydlíme na vsi, většinou jsem přes den doma (normálně již nepracuji). Asi před měsícem šel náš pes ráno na procházku a dlouho se nevracel, šel jsem pro něj. Když jsme se vraceli, stál na cestě opodál vrat starý golf a tři chalani.
Psovi se zrovna nechtělo ještě domů, tak jsem musel zůstat mezi stromy chvíli stát, což mi i vyhovovalo, protože osádka nevypadala, že by zabloudila.

Slyším jednoho jak telefonuje a mluví o žigulíku - "je už nabouraný a nepojízdný, ten brát nemůžem. Jo dívali jsme se pořádně, je to ten bílý kombík, už sem někdo jde, jedem". Uviděli psa, tak se rozhlédli kolem. Než jsem vylezl na cestu, tak auto ujelo, vím akorát, že bylo červené.

Mám bílýho kombíka v garáži, ale na dvoře stojí ten samý bílý, nedávno trochu čelně nabouraný, ale od nikud to není vidět, musí se na dvůr. Kupovat asi nechtěli. :evil:
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod Teepee » stř říj 06, 2010 06:46

Marťas píše:To už se pomalu začínám bát :( bydlím na Zahradním. :?
Pracuju na Skalce, ještě že jezdím do práce vlakem...
Co dodat, jen přání ať se najde a je v pohodě, samozřejmě každý Žigul zaujme, dívat se budu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod MartasBrno » stř říj 06, 2010 08:44

vintera píše:nevím, jestli nejsem moc mimo, ale stalo se mi toto: bydlíme na vsi, většinou jsem přes den doma (normálně již nepracuji). Asi před měsícem šel náš pes ráno na procházku a dlouho se nevracel, šel jsem pro něj. Když jsme se vraceli, stál na cestě opodál vrat starý golf a tři chalani.
Psovi se zrovna nechtělo ještě domů, tak jsem musel zůstat mezi stromy chvíli stát, což mi i vyhovovalo, protože osádka nevypadala, že by zabloudila.

Slyším jednoho jak telefonuje a mluví o žigulíku - "je už nabouraný a nepojízdný, ten brát nemůžem. Jo dívali jsme se pořádně, je to ten bílý kombík, už sem někdo jde, jedem". Uviděli psa, tak se rozhlédli kolem. Než jsem vylezl na cestu, tak auto ujelo, vím akorát, že bylo červené.

Mám bílýho kombíka v garáži, ale na dvoře stojí ten samý bílý, nedávno trochu čelně nabouraný, ale od nikud to není vidět, musí se na dvůr. Kupovat asi nechtěli. :evil:


Asi chci dost, ale popis těch tří + hned hlášení policii... Čím víc podrobností, tím líp. Ale po bitvě každý generál. Tohle je docela síla.
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod vintera » stř říj 06, 2010 11:47

Myslím, že po víc jak po měsíc nemá cenu úředně nic řešit.
Nás vykradli během 15 let už osmkrát.

A naposled, loni zjara, jsem na 158 hlásil krádež mého stavebního materiálu před domem. Nakládali si a odváželi z 20tunové hromady štěrku za bílého dne a nechtěli přestat a smáli se. Hlídka o počtu jednoho policisty přijela, věc odmítla zaprotokolovat, na nátlak udělala několik foto místa a zloděje s autem, zloděje poslala domů a mě sdělila, že se jedná o soukromoprávní vztah mne jako majitele a zloděje, se kterými se nechci dobrovolně domluvit a štěrk jim ze svého majetku přenechat, ačkoli jej také potřebují.

Ráno jsem musel na služebně v Podbořanech věc oznamovat znovu a s údivem jsem zjistil, že výjezd z minulého dne nikde není zaznamenán a foto žádné neexistuje. Musel jsem doslova tlačit na to, aby se mnou byl sepsán protokol a vůbec něco řešeno. Śkoda byla 4500kč, takže přestupek řešil MěÚ Podbořany, ale do dnešního dne nevím jak, MěÚ odmítá stále poskytovat informace.

Aby toho nebylo málo za necelé tři měsíce stejný zloděj mi ukradl a prodal do sběrny v mém sousedství mimo jiné železo na stavbu za 15000kč, tedy již tr.čin. A co myslíte, že se stalo, policie věc vyšetřila a předal MěÚ jako přestupek, a ten ihned věc odložil s odůvodněním, že škoda 15000kč je moc velká a já se nechci s pachatelem dobrovolně domluvit.
Nakonec jsem nesměl být ani účastníkem řízení, jednoduše jsem obdržel sdělení, že už účastníkem nejsem.
Žádná rozhodnutí, či usnesení, žádná řízení, ale naprostá zvůle a zloděj, ten se mi veřejně směje za vraty.

A myslíte si někdo, že se takovéhle věci dají řešit? Nedají, naposled mi sdělilo Město Podbořany, že se v mé věci zákony (uvedlo seznam) neřídí a věci si mám řešit sám!

A co myslíte Policie, od ní jsem obdržel sdělení, že předmětem protiprávního jednání pachatele byla zemědělská usedlost, zemědělský majetek a stím související hospodářská činnost a proto věc odkládá. Jednoduše řečeno, věc odložila, protože zloděl kradl a poškozoval zemědělský majetek a to se dle sdělení může beztrestně činit. A stížnost? Naopak bylo mi policií opakovaně jemně naznačeno abych už dal pokoj.

Myslí si někdo, že nějaká stížnost, nějaká podání v této věci cokoli změní? Naopak, byl jsem označen za osobu, která již nemůže vůči těmto orgánům činit podání a jak mi bylo opakovaně sděleno, budou veškerá další podání rovnou odkládána a neřešena. A tak to i je.

Co z toho vyplývá - nějaký popis starého Golfu, když nemám SPZ a popis mně zcela neznámých lidí, které jsem pozoral přes větve stromu a oznamování Policii, která odmítá řešit věci i když je pachatel na místě a vesele nakládá?

To, co jsem popsal, je pouze menší část "zkušeností" se státní a veřejnou mocí.
Nervy už na to nemám, to už pouze středověká metoda defenestrace.

Za ty roky v tzv. již demokratické době veřejná moc naprosto zvlčila a nápravy se hned tak nikdo nedočká.

Takže si každý musíme své věci ohlídat sami a na Policii se v žádném, ale v žádném případě nespoléhat!!!
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod Ubi.Que » stř říj 06, 2010 14:38

MacGyver píše:Ty bydlíš na Zahradním městě? Tam jsem přebýval pár týdnů mého pražákování jediná pražská čtvrť kterou trochu znam :D.

Jinak by mě zajímalo, jestli to uradli ukrajinci, nebo se chtěl někdo jen tak projet. Snad se najde ale obávám se, že v ČR je to dost nepravděpodobné, držím palce.


Myslím si, že to byli profíci. Auto mělo rozhašený karburátor a studené jelo hrozně, pro někoho jen tak na projetí nemožné s tím odjet bez znalosti stavu.. takže o to horší, už je na díly nebo na cestě na východ :cry:
Ubi.Que
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 04, 2010 15:55
Bydliště: Praha, Velké Popovice

Příspěvekod Jelen » stř říj 06, 2010 14:49

Škoda ho, snad se najde i když o tom pochybuju. Přemýšlím jaké zabezpečení udělat, aby bylo s autem nemožné odjet, ale odtahnout se to dá snad vždycky. Leda sundavat kola.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Vašátor » čtv říj 07, 2010 08:04

To Vintera: být Tebou, podal bych oficiální stížnost na policejní prezidium. Kdo ví, jestli tam těch stížností nebude víc a třeba to někoho nahoře nakopne .... za napsání kusu papíru a odeslání dáš ... kolik že se to platí za doporučený dopis??
Takovýto přístup by neměl být tolerován :!:


Stížnosti na útvary policie ČR:
http://www.policie.cz/clanek/o-nas-povinne-zverejnovane-stiznosti.aspx
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9310
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Teepee » čtv říj 07, 2010 08:52

Ubi.Que píše:Myslím si, že to byli profíci. Auto mělo rozhašený karburátor a studené jelo hrozně, pro někoho jen tak na projetí nemožné s tím odjet bez znalosti stavu.. takže o to horší, už je na díly nebo na cestě na východ :cry:
A nemohlo skončit na nějakém tom odtahovém shromaždišti? Třeba někdo z MÚ usoudil, že jde již o nepotřebný autovrak... I když, tomu by měla předcházet výzva, možná dopisem, ale určitě to bývá vidět na obecních vývěskách - Výzva k odstranění autovraku.

Vintera: proti ležérnosti příslušého správního úřadu se nedá bránit u jemu nadřízeného úřadu?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod vintera » čtv říj 07, 2010 13:19

to Vašátor, stížností je už na desítky! včetně MV, NSZ. ale náprava nikdy žádná, vždy pouze jakési sdělení, že se věci odkládají bez opatření.

Ano nakopnout by to potřebovalo. :axe:
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod Freedom » pát říj 08, 2010 01:17

tak to je mazec další lada v trapu tohle už neni normální, já snad budu nechávat v autě psa, fakt s tebou soucítím a držim palce aby se našel a nejlíp neponičen max s jen vytrhanými kabely u spínačky a strhlim volantem, každej tomu říká že tyhle auta jsou šrot tak proč se kradou víc jak BMW?? nechápu :evil:
2107 modro - bílá barva + do budoucna buď combi 1.7i nebo Niva 5dv. dle finanční situace
Uživatelský avatar
Freedom
 
Příspěvky: 287
Registrován: úte bře 21, 2006 23:24
Bydliště: Brno Kr.Pole

Další

Zpět na Ukradená vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků