Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Změnu kempu bych taky moc nehrotil. Až na obsluhu byl zcela v pohodě. Příjemné byly nadprůměrně čisté sociálky s teplou vodou. Pouze obsluha s některými přetrvávajícími návyky z dob minulých trochu kazila dojem. Nebylo to ale nic, co by nešlo přežít.

Největším mínusem tedy byla absence nějaké rozumné hospody přímo v areálu kempu. Kdo ale nebyl líný, mohl si v poklidu dojít do blízké restaurace "Pod kaštany". Je to 10 minutová cesta po suchém asfaltu. Škoda, že o této hospodě moc lidí nevědělo a nebylo jí využito třeba na vyhlášení, testík atp. Přitom majitel je velmi ochotný a rád vyjde požadavku vstříc, pokud se jej samozřejmě doví s dostatečným předstihem. Já tam byl i na snídaních, kvůli kterým přišel dokonce otevřít o hodinu dřív. :shock:

Proto bych se přimlouval za to, aby byla tato věc příští rok líp domluvená, lidem dostatečně jasně sdělená a v hospodě se nás tak večer sešlo víc než jen pár, jak tomu bylo letos na jaře. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jo, Pod Kaštama to bylo dobrý, procházka tam byla příjemná i s naskytnuvším se pěkným pohledem na přírodní krásy. A ten bufík v kempu byl náhodou taky fajn, pravda, sice bez hlavních chodů, ale jinak... Obsluha fajn, klidně kvůli nam skoro ani nezavřeli...viď Pórku :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Hurikán píše: Proto bych se přimlouval za to, aby byla tato věc příští rok líp domluvená, lidem dostatečně jasně sdělená a v hospodě se nás tak večer sešlo víc než jen pár, jak tomu bylo letos na jaře. :wink:

když jsme domlouvali ten kemp, tak jsme se samozřejmě na hospodu a to vše okolo ptali. Bylo nám zděleno že je tam bufet ve kterém se můžeme v klidu najíst, že není problém nám otevřít klubovnu, kde se dá pohodlně sedět a spoustu dalších věcí. To že jsme kemp domlouvali s provozovatelem a pak tam byl někdo jiný, kdo nebyl ani zdaleka tak ochotný to je věc jiná :cry:
Naposledy upravil(a) Marcel dne pon pro 15, 2008 18:18, celkem upraveno 1 x.
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Marcel, jasné, jasné. Však tohle já vůbec nijak nekritizuju a plně to chápu. jenže nyní jsme již moudřejší o zkušenosti z letoška, takže se mohou dopilovat nějaké ty mušky na kráse.

Klubovna je sice hezká, ale jelikož nám v ní nikdo nic neuvaří, tak je to poněkud neútulné místo. :) Bufet taky není tím pravým místem pro lidi, kteří se chtějí mimo pití i něčeho teplého najíst. Proto bych přivítal domluvu s majitelem hospody Pod Kaštany a umístění večerního programu k němu. Jsem si jist, že pokud budou mít účastníci informace CO, KDE, JAK a KUDY, tak do hospy určitě přijdou. Důkazem jsou všechny předcházející srazy jak v Bechyni tak i jinde, kde byla hospoda vždycky plná k prasknutí.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Hurikán píše:Marcel, jasné, jasné. Však tohle já vůbec nijak nekritizuju a plně to chápu. jenže nyní jsme již moudřejší o zkušenosti z letoška, takže se mohou dopilovat nějaké ty mušky na kráse.

Klubovna je sice hezká, ale jelikož nám v ní nikdo nic neuvaří, tak je to poněkud neútulné místo. :) Bufet taky není tím pravým místem pro lidi, kteří se chtějí mimo pití i něčeho teplého najíst. Proto bych přivítal domluvu s majitelem hospody Pod Kaštany a umístění večerního programu k němu. Jsem si jist, že pokud budou mít účastníci informace CO, KDE, JAK a KUDY, tak do hospy určitě přijdou. Důkazem jsou všechny předcházející srazy jak v Bechyni tak i jinde, kde byla hospoda vždycky plná k prasknutí.
Opět budu zase rejopat. a co lidi s dětma? Salw, já, Tomáš,RadekMB a další.. do hospody je to sice jen 10min ale znamená to jet buď bez dětí a nebo jeden se prostě zábavy neúčastní. :( stavím se teď do role ne organizátora ale účastníka a pokud bych byl jako organizátor jsem na tom v podstatě stejně a bude pro mne skoro lepší když žena zůstane s dítětem doma, protože přes den člověk lítá kolem věci okolo srazu lidi se chtějí bavit ( Marcel a Radek MB ví o čem je řeč) takže dítě má povětšinou manželka a večer je to vlastně stejné takže ženy si pak nemaj šanci odpočinout od dětí potažmo vůbec se nějak bavit. :( a důkaz jako jiné akce kdy hospoda byla k prasknutí byla kvůli tomu že byla do 250m od všech chatek třeba tak jako v Bechyni, jedovnici a pak není problém mít ssebou vysílačku a ditě si " ohlídat"
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Hurikán píše: do blízké restaurace "Pod kaštany". Je to 10 minutová cesta po suchém asfaltu.

To je také pravda ,ale pokud neprší, jsi tam horní cestou podle lesa mezi chatami za 2 - 3 minuty .
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Patrac píše:pokud bych byl jako organizátor jsem na tom v podstatě stejně a bude pro mne skoro lepší když žena zůstane s dítětem doma,

To je asi tak hlavni důvod proč bych chtěl najít jiný kemp, protože aby někdo zůstával doma se mě vůbec nelíbí
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Potom mně napadají ještě dvě alternativy :
A) Vycházka žen s dětmi skalním městem Příhrazy a Drábské světničky s návštěvou restaurace
Krásná vyhlídka asi uprostřed cesty, event. i vyhlídkového bodu Mužský (někteří z Vás tam
byli) trasa cca 5 km , ale místy se jde po okrajích skal (s nádhernými vyhlídkami na
Turnovsko a Liberecko) v době konání sprintů atd. s cílem na letišti . Pro vyznavače turistiky
je to nezapomenutelný zážitek.
B) Ubytování v campu Rumcajs v Jičíně – zde je restaurace v kempu, vše potřebné v okresním (a krásném historickém) městě je vzdáleno max . 1,5 km ´. Do Hoškovic ovšem 36 km po „hlavním tahu“ . Výhodou by bylo to ,že trasa pro spanilou jízdu z H do JC po „okreskách“ Českým rájem by byla delší jen o cca 2 – 4 km . A kdyby se podařila přehlídka Lad na jičínském náměstí (podobné akce se zde běžně konají) , byl by to „bonbónek na dortu“ .
P.S. Sorry za formátování textu , ale Word je bestie.
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Petr HC píše:B) Ubytování v campu Rumcajs v Jičíně – zde je restaurace v kempu, vše potřebné v okresním (a krásném historickém) městě je vzdáleno max . 1,5 km ´. Do Hoškovic ovšem 36 km po „hlavním tahu“ . Výhodou by bylo to ,že trasa pro spanilou jízdu z H do JC po „okreskách“ Českým rájem by byla delší jen o cca 2 – 4 km . A kdyby se podařila přehlídka Lad na jičínském náměstí (podobné akce se zde běžně konají) , byl by to „bonbónek na dortu“ .


S touto variantou bych nepočítal, je to moc daleko od letiště. Ale dík :wink:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

stačilo by se domluvit v Bufáču jestli sou schopní kromě párku udělat i třeba jiné jídlo.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Dotaz na organizátory "spanilky" v Jedovnici: Kolik km měřila? (bez "zakufrování" -což se mi povedlo). Abychom z Č.ráje viděli více zajímavostí ,nemohu se dostat pod 42 km .Požadavek Marcela byl max. 35 km
Naposledy upravil(a) Petr HC dne stř pro 17, 2008 11:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10493
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Petr HC: počítal jsem to (před Jedovnící) podle mapy a vyšlo mi cca 56 km. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Chcel by som dôjsť na zraz, ale neviem ešte ako to bude s časom, financiami a inými okolnosťami. Mníchovo Hradište je nad Prahou ?
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10493
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Marek89 píše: ... Mníchovo Hradište je ...

zde:
Loc: 49°11'12.57"N, 16°39'38.402"E
L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Brňáci – nemáte někdo dobré konexe na vedení VC Brno (Masarykova okruhu) ? Ten výše zmíněný kolega je také technickým komisařem AMK ČR pro motocykly a mohlo by ho to pro jeho zaangažování mít příznivý vliv. Na zítra s ním mám domluvenou schůzku .
P.S. A ještě v příloze nezávazný návrh itineráře
Přílohy
ITINER2009.xls
(20 KiB) Staženo 292 x
Zamčeno

Zpět na „Mnichovo Hradiště 2“