Hodnocení - Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Fík » úte čer 02, 2009 21:10

Medvěd píše:
Vašátor píše:...Když jsme se s Dandym řítili na orientacni závod a Medvědova hlídka nás zastavovala,byl jsem vykulenej,naštvanej proč zdrzujou,ovšem naprosto nadšenej:). Takže díky za mile překvapko:).


Rádo se stalo a co se týče naší silniční kontroly, tak jsme stavěli poctivě všechny, kteří jeli Ladou a vyjížděli z letiště, Takže doufám, že jsme soutěžní časy nějak moc neovlivnili a s tím jedním vozem, který odmítl zastavit, si to vyřiďte sami :-)


To nemělo chybu .Když kamarádům ukazuju tuhle fotku , tak nechápou . :D http://fik2101.rajce.idnes.cz/Lada_sraz ... 150261.JPG BOMBA
Jen ať všichni viděj , že na to máme !!!


VAZ 2101 1975 - Karkulka
WV GOLF III 1,6 1996
Škoda Felicia COM 1,3 1995
Fík
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte kvě 22, 2007 21:21
Bydliště: Říčany

Příspěvekod Marek » stř čer 03, 2009 06:26

Koko Loko píše:
Medvěd píše: ... a s tím jedním vozem, který odmítl zastavit, si to vyřiďte sami
To musel být blázen ... nevyužít takové pocty :roll: , jistě to musel být nezapomenutelný zážitek.

Ono to možná bylo tak, že ten dotyčný šofér možná už nepamatuje tyhle krásné uniformy a žlutobílá vozidla Bezpečnosti :wink:. Vzhledem k věku některých účastníků srazu bych tomu i věřil...
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Teepee » stř čer 03, 2009 07:47

Fík píše:To nemělo chybu .Když kamarádům ukazuju tuhle fotku , tak nechápou . :D http://fik2101.rajce.idnes.cz/Lada_sraz ... 150261.JPG BOMBA

Škoda, že ho asi nikdo nevyfotil, jak zablokoval tu křižovatku v Radvánovicích při setkání roztržené spanilé jízdy.
A ty komentáře na CB potom: Medvěd nastavil kůži a zastavil provoz. --- No spíš Kožich. -- Tak hlavně aby mu do něj někdo nenasypal broky. --

Drobek81 píše:Dle drivejsich zkusenosti je to proste ritual a je zbytecne s tim neco delat...proste Marek obcas vystreli a pak postupne prichazi na to, ze to neni az tak jak to podal - chtelo by si to precist trebas za dva dny, zatim si promaze ty prispevky a poupravi a pak uz to bude finalni verze - to k Markovi patri, je to chlap s dobrym srdcem ale nektere veci si moc bere ;-) Nic neni tak tragicke...staci se jen ozvat, vse je o komunikaci (nebo naopak o nekomunikaci a schovavat se, vsak oni si nevsimnou - vid Ity)...

Dovolím si podotknout, že mne tento rituál docela vadí.
Své hodnocení jsem trochu napsal a zatím na odiv nevystavil, ale s odstupem dnů se mi na něm nic nemění. Myslím že by bylo velmi vhodné, abys to Marku udělal podobně, popřemýšlej nad dojmy z různých stran a pak vznes věcné a trvalé připomínky typu: příště zase přijedu, budu celý den ladit motory, chci na plochu své auto a žádám o odpuštění poplatku za účast, neb jsem součástí programu srazu. Věřím, že by se s vedením LKCS dalo domluvit, aby Tvé nezbytné výdaje kompenzovali z rozpočtu srazu a poplatek za ladění motorů by pak byl jen regulací, aby se na Tebe nenahrnuli úplně všichni a rozdělil by se například na třetiny (Ty, Luďa, Klub).

A stejně jako se Tě dotkl Maysnerův komentář, věř, že se spousty lidí dotýká jak špatný ten sraz podle Tebe byl a jak jsme všichni úplní hlupáci, že se takové hrůzy vůbec účastníme a že "to těm organizátorům tak žerem". Jak jsem už začal, mně to docela vadí.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod MacGyver » stř čer 03, 2009 21:18

Byl to můj první Ladasraz a považuji to za celkem dost vydařenou akci s Estoncema jsem doopravdy ještě nepil. Škoda toho počasí, byla celkem zima. Jinak co se peňez týče s těma 250,- jsem počítal, to se tu přece řešilo a když už jsem byl schopnej dát takový prachy za benzin, abych tam dojel tak mě ten kemp nezabil. Na tuto akci budu ale stejně brigádničit asi půlku prádnin :lol: . Samozdřejmě moje veliké dík patří organizátorům a všem co nějak poradili, či se mi hrabali v autě.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
MacGyver
 
Příspěvky: 1540
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily

Příspěvekod Laďuša » stř čer 03, 2009 21:50

Marek píše:Pravdou je, že mě dost rozladil Maysnerův příspěvek na mou adresu.

Ale co víš, třeba měl eště pod kůží vodku značky Medoff a pár dalších věcí, ve stavu nevědomosti se na fórum napíšou někdy takový věci, že ráno člověk jenom žasne.... (a to neznam jenom z vypravování, tuto... :lol: )

MacGyver píše:považuji to za celkem dost vydařenou akci s Estoncema jsem doopravdy ještě nepil

Jistě, to jsou momenty, na který se pak nezapomíná :) Celkem takový příhodičky a věci udělají ten správnej celek. A taky to, že jsme oba zabloudili ve Slaným s rozdílem cca jedný hodiny :D

Puhi píše:zrejme idem poniektorým ľuďom riadne na nervy.

Si piš :mrgreen: Ale né, tuty řeči o konci na fóru tu nerad slyšim, povětšinou to stejně bejvá jako s tou nejčastější českou lží (už nebudu pít)... :P 8)

Marek píše:chci vyhlásit mír a rozšířit lásku a pokoru mezi lid tohoto fóra

Hehe..... Máme vás rádi a pomáháme vám :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza 21061 » stř čer 03, 2009 22:43

Fajn, dočetl jsem. ale napsal bych to asi stejně. :? No nic, jsem zvědavý na další ročník...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod dandy » čtv čer 04, 2009 19:20

V mojom pôvodnom príspevku ( http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... torder=asc ) som zabudol ešte na jednu dôležitú vec. Vašátorovi poďakovať za výbornú spoluprácu pri jazde zručnosti a hlavne za požičanie jeho oranžády, ktorá zo seba ochotne vydávala svoje maximum na orienťáku :shock: a samozrejme za tvoju perfektnú navigáciu :prayer: . Takže Vašku veľké ĎAKUJEM!
P.S.1: Vašku, pohár do Trnavy doveziem :!: :wink:

P.S.2:organizátorom ešte raz veľké díky, bolo super a teším sa na budúci rok :D :prayer:
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Nulašestka » čtv čer 04, 2009 19:25

Ještě dotaz - jaká byla první tři místa v soutěži o nejhezčí auto? Bohužel jsem musel odstartovat pryč přímo z Kozákova, takže v kempu jsem už v sobotu nebyl a tohle mi uniklo. Díky. :wink:
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Marcel » čtv čer 04, 2009 20:15

Mám tady dva poháry 2 a 3 místo
a někde v autě mám výsledky. Takže přes vejkend na to mrknu a zjistím majitelé těch pohárů :wink:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

hodnocení LADAsrazu v Mnichově Hradišti 2009

Příspěvekod Lada_BV » sob čer 06, 2009 19:22

Sraz byl fajn, super 8) a ten Markův návrh na tahání aut na laně se mi líbí..... :lol:
majitel dvou Lad
1. 21053 původně systém AXTEC :Hangman: :violent1: nyní WEBER a 1700 ccm :hello1: a od 31.12.2009 ohořelá :angryfire: od 10/2010 zase opravená, ale zázrak už to není...
Dne 14.12.2013 umřela
2. 21073 1700i
a z jiného soudku
3. Daewoo Tico
4. Hyundai Accent 1,5 CRDi

5. Hyundai Tucson
6. Hyundai I10
Lada_BV
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 01, 2007 10:10
Bydliště: okres Břeclav, ČR

Příspěvekod Marek » sob čer 06, 2009 21:14

Ale pokud to projde, budete muset tahat asi moje auto (nebo dvě Lady jedním lanem), protože Ladu utahne i moje desetiletá dcera :-D.
Mohlo by se tak snadno stát, že Ladu uvedete do pohybu tak rychle, že vás přejede. Vím, o čem mluvím - 1800 kg těžkého Sharana se dvěma lidmi na palubě (čili necelé dvě tuny) jsem na desetimetrové dráze roztáhl v čase pod jedenáct sekund, takže Lada by mě jistojistě přejela.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Laďuša » sob čer 06, 2009 21:40

V tom případě je to jasný - vevnitř bude sedět brzdič :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Michal Pokorný » sob čer 06, 2009 21:45

Laďuša píše:V tom případě je to jasný - vevnitř bude sedět brzdič :lol:


Kdepak řekneme jistému M...... aby dojel s kloubákem , všichni do něj nastoupíme a pak se ukažte 8)
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Jelen » sob čer 06, 2009 22:53

To mě připomnělo, jak nějakej magor roztáh za koule letadlo (C130 Herkules tuším)
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Jarda » ned čer 07, 2009 21:34

Nevím jestli je to tím, že jsem se loňských srazů nezůčastnil, nebo jsem oproti některým diskutujícím méně kritický, ale tímto srazem jsem byl takřka šokován a mé nadšení nebere konce. Takhle perfektně, precizně připravený sraz - těžko si přestavit kolik to muselo dát mravenčí práce. Semafor na sprintu, rozumná jízda zručnosti, perfektí orienťák, soutěže pro děti, hasiči, záchranka, pronajaté nejen letiště, ale i náměstí, spolupráce s policií, občerstvení, WC, ubytování, pamětní list, stupně vítězů, diplomy, poháry, nádherné akce VB a TAI atd. atd. Prostě jsem žasnul, jak jste to dokázali všechno zorganizovat. Děkuji.

Mimochodem, po návratu jsem našel babičku trochu vyděšenou, že prý to bylo v rádiu a že jsme tam měli nějakou nehodu, i hasiči tam byli, tak jsetli se nám něco nestalo :)

A ještě jedna prosba - jsou tu někde výsledky soutěží?
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků