Hodnocení - Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod PEET » pon čer 01, 2009 20:00

Tak ten nápis LADA se opravdu povedl.. Fotky super. Ja mám taky fotky ale jen 4 a navíc ještě z mobilu. Nějak jsem zapoměl fotit na kameru :D a video to jsem nenatáčel protože mám podobné z minulého srazu..


Kdyby byla stupnice od 1. do 10. , 1.- nejlepší známka dal bych 2. co vy?
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
PEET
 
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jakub Metelka » pon čer 01, 2009 20:01

Vašátor, netřeba děkovat :wink:
2x VAZ-2101 (1972), 2x VAZ-2101 (1973), VAZ-2101 (1977), VAZ-2102 (1977), 2x VAZ-2106 (1978), VAZ-21053 (1989), VAZ-2107 (1986), VAZ-2121 (2002) Moskvič-408-1 (1972), Škoda-120L (1983), Škoda-105S (1984), Škoda Favorit 136L (1989), Škoda-Felicie (1995,1996), Škoda Felicie kombi (1997), Mercedes -200E (1987), Avia A31 (1987), Škoda 706 RTHP (1973)
Uživatelský avatar
Jakub Metelka
 
Příspěvky: 2305
Registrován: úte led 15, 2008 18:11
Bydliště: Brno venkov

Příspěvekod Jelen » pon čer 01, 2009 20:04

Počasí, že nebylo slunečné, to trošku pokazilo, a u mě to pokazila ta "ujetá" spanilka, tak já dávám srazu 2- a organizátorům 1* :)
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Puhi » pon čer 01, 2009 20:06

dávam 1, za počasie sa fakt nemohlo :) inak by to bolo za 5 :twisted:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Nemo » pon čer 01, 2009 21:47

Nu, jak to tu čtu, tak se srázek opravdu vydařil, o to víc mě mrzí, že jsem nakonec nemohl přijet. Člověk míní a život mění, nic nenadělám, TT se mi jako vždy kryje s dovolenou, takže už se těším na Moravu. :wink:
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Turbo Žigi » úte čer 02, 2009 08:37

Atex píše:
Dekuji TurboZigimu, Ivovi a vsem co mi pomohli se na sraz vubec dostat a nejak fungovat.


Nemáš zač :wink: .Jinak sraz byl vynikající , počasí nic moc , super kolektiv :D
////////////////////////////////////////
Tuning car : Lada 21073 ...
Civil car : BMW 328i ...
Turbo Žigi
 
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín

Příspěvekod čmelák » úte čer 02, 2009 08:45

no saq ja vas v tt skasirujem juj :twisted:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Petr HC » úte čer 02, 2009 10:01

Vašátor píše: Pátrači, psal sis o připomínky: Příště bych volil na spanilou jízdu spíše mapu, bylo by to mnohem přehlednější (můj názor). Ovšem na druhou stranu - mapa byla vystavená na letišti :)

Tady bych rád odpověděl za Pátrače i za sebe. Mapu jsem si pro sebe oskenoval a doplnil o body v itineráři – ale (po dohodě s Pátračem) ,je tady ještě třetí stránka věci. Kdybychom ji více než 100 x rozkopírovali a rozdali na srazu, připravili bychom si pro sebe v lepším případě pozvánku k soudu. Viz příloha, která je v podobné verzi na většině výtisků map.
Při organizování takto velké akce opravdu musíš myslet na všechno a nemusí to stačit . Třeba jsem rád, že Nivaři po upozornění vybili své emoce na letištní nabíjecí/vybíjecí stěně a nevlétli třeba do stezek mezi skalami. Znám tam spoustu míst, kde se dříve jezdívaly terénní vložky automobilových soutěží, ale dnes to prostě nejde.
Hodnotit nic nebudu, toho zde bylo „něurekom“, jen přihodím pořekadlo „kdo nic nedělá – nemůže nic zkazit“ .
Přílohy
upozor.jpg
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod Lada Rider » úte čer 02, 2009 11:26

moj rozpocet bol asi taky, ze ma tam tam Puhi zobral zadarmo, kedze som vyhlasil bankrot a chcem mu touto cestou podakovat. este sa musime potom nejak vyrovnat...
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
Lada Rider
 
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvekod Laďuša » úte čer 02, 2009 17:36

Vašátor píše: ......

Teď jsem si ještě vzpomněl, že jsem zapomněl poděkovat ......... Laďušovi za ty jeho šílený hlody :D .......
:)

Hlody? Nevim o žádných.... :P Vždyť jsem suchar :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Medvěd » úte čer 02, 2009 18:23

Nuže, vážení a milí přátelé.

přihodím několik málo slov a mých názorů na proběhlý víkend. Rád jsem strávil zase nějaký čas v pohodové partě lidí. Bylo to příjemné a těším se na další příležitost.

Dík všem organizátorům i všem ostatním, kteří přiložili ruku k dílu. Ke spanilce a její organizaci bych sice měl nějaké připomínky, ale nechám si je pro sebe, protože nejdůležitější je, že se všechno zadařilo, klaplo a nenastaly žádné škody na majetku, zdraví, životech ani dobré pověsti. Sám organizuji několik akcí a moc dobře vím, kolik času je potřeba na přípravu. Například náš "policejní" sraz připravujeme tak tři čtvrtě roku předem, poslední měsíc hodně intenzivně a tak tři dny před srazem si musím vzít volno na dolaďování. Kromě toho co je vidět, je potřeba domluvit spoustu dalších věcí, pro případné problémové situace. Například mít připravenou odtahovku na telefonu, několik různých lidí v záloze a podobně - pokud všechno klapne, tak všechny tyhle věci nikdo ani nezahlédne a neví o nich, ale připravit se musí. Vzhledem k tomu, že naše auta a motorky jsou poněkud specifické, tak musíme všechno zkoordinovat a zabezpečit ještě mnohem pečlivěji než ostatní...

Jsem rád, že se naše účast líbila (alespoň to tak podle reakcí vypadá), nájezd a asistenci s kolonou jsme domlouvali s pořadateli tak, aby se to dopředu moc nerozneslo a bylo to pro většinu lidí překvapení, což se, myslím, povedlo. Je jenom škoda, že nás nebylo tolik, kolik bylo původně domluveno, připravovalo se 5-7 aut, ale nakonec jsme museli vystačit se třemi - ani při nejlepší vůli se nezadaří vše.

Teď ještě něco málo lehce off-topic: s vícero lidmi jsem se domlouval na uniformách, fotkách a kdečem dalším, ale vzhledem k tomu, že si pořádně nepamatuju s kým, tak se mi, prosím, ozvěte. Bohužel tradičně, jako na všech akcích, kde nejsem jen jako nezaujatý divák, nestihnu mluvit se všemi, ale to už patří k věci.

A ještě jedna nabídka, pokud se někdo chystáte do Brna na autosalon, tak pokud budete chtít, tak se stavte u nás na stánku policie v pavilonu Z (já bych tam měl být celý pátek včetně večerního programu, sobotu a neděli, další dny zatím nevím), kde by mělo být i více prostoru na případné popovídání.
www.phsos.cz Policejní historická společnost, o.s.
Uživatelský avatar
Medvěd
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 11, 2008 10:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Puhi » úte čer 02, 2009 18:53

Lada Rider píše:moj rozpocet bol asi taky, ze ma tam tam Puhi zobral zadarmo, kedze som vyhlasil bankrot a chcem mu touto cestou podakovat. este sa musime potom nejak vyrovnat...

veď v pohode, hlavne že zraz vyšiel :wink: :lol: A aj tak mám od teba čerpadlo a možno budú aj podložky na mieru, takže... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Medvěd » úte čer 02, 2009 19:14

plavec píše:...Jen bych se chtěl příslušníka zeptat, jestli nemá kratší pásek, že mu často lezly kalhoty...


ono je to trochu složitější, ty kalhoty jsou mi bohužel krátký a už několik let marně sháním kalhoty ve správné velikosti nebo aspoň látku, ze které by se nechaly ušít. Pokud byste kdokoliv o nějakých dostatečně velkých věděl, dejte mi vědět...
www.phsos.cz Policejní historická společnost, o.s.
Uživatelský avatar
Medvěd
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 11, 2008 10:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Medvěd » úte čer 02, 2009 19:24

Vašátor píše:...Když jsme se s Dandym řítili na orientacni závod a Medvědova hlídka nás zastavovala,byl jsem vykulenej,naštvanej proč zdrzujou,ovšem naprosto nadšenej:). Takže díky za mile překvapko:).


Rádo se stalo a co se týče naší silniční kontroly, tak jsme stavěli poctivě všechny, kteří jeli Ladou a vyjížděli z letiště, Takže doufám, že jsme soutěžní časy nějak moc neovlivnili a s tím jedním vozem, který odmítl zastavit, si to vyřiďte sami :-)
www.phsos.cz Policejní historická společnost, o.s.
Uživatelský avatar
Medvěd
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 11, 2008 10:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte čer 02, 2009 19:36

Medvěd píše: ... a s tím jedním vozem, který odmítl zastavit, si to vyřiďte sami
To musel být blázen ... nevyužít takové pocty :roll: , jistě to musel být nezapomenutelný zážitek.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků