Hodnocení - Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Veverka » ned kvě 31, 2009 21:42

Ladušo,jakou škochtli která pak dorazila jsi myslel?
Ještě pár zajímavostí:
-při čekání v MT na JmJ a Asterixe jsem uviděl v myčce bílou 05 se samolepkou ladaklub.
Chudák majitel ani nevěděl že se ten den dělá sraz(pátek),nevím kdy přijel ale v sobotu ráno jsem ho viděl v kempu. :prayer:

-při štosování na spanilku přijelo na příjezdovou cestu mocné audiA(S?)6 a chtěl asi driftovat nebo co,ale zalekl se přesily a koncern odjel :violent1:

-při odjezdu z náměstí se pár vozů zablokovalo navzájem,chyba řidičů.

Jinak chroničtí stěžovatelé si jistě rádi vyzkouší kempy třeba na Vltavě-minuta sprchy 20kč
apod.
Abych pravdu řekl,naše tři 04 vjeli hned do areálu kempu a teprve v kase se paní ptala "co chcete :D ",a tak vidíte že to byl kemp do pohody.
Kdybych jel třeba v 5 lidech,koupil bych chatku a těch 120kč proboha nikoho nezrujnuje.
Veverka
 

Příspěvekod Puhi » ned kvě 31, 2009 21:52

Veverka píše:Ladušo,jakou škochtli která pak dorazila jsi myslel?

No, prišiel nejaký chlapec na zelenej zachovalej 120ke s favo zapaľovaním. Prečo? :P
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Veverka » ned kvě 31, 2009 22:03

Puhi píše:
Veverka píše:Ladušo,jakou škochtli která pak dorazila jsi myslel?

No, prišiel nejaký chlapec na zelenej zachovalej 120ke s favo zapaľovaním. Prečo? :P

Aha,tak nic.Přiznám,za mnou ale dorazil člověk,který tvrdil (vážně) že HTP tady všechno předjede!On je asi trochu takový ten "nový člověk" no.Myslím že HTP předjede i nejslabší 1200,ale to sem nepatří a je to OT.Říkám:tihle fanatici koncernu do hnoje!
Veverka
 

Příspěvekod spooneer » ned kvě 31, 2009 22:05

Tak ja bych chtel taky podekovat organizatorum bylo to super :notworthy: Jedniny co jsem nestihl byla spanila jizda jel jsem jen na rozhlednu a pak uz sem musel zpet, domu abych to vsechno stihal jinak byla vymyslena paaraadne(jen na me moc dlouha).... Marku dejuji ti auto jelo krasne potichu jen si spokojene broukalo, dokonce jsem v Praze predjel nejakyho frajera s Aston Martinem :lol: Souhlasim a pridavam hlas k discipline tahani nejake Lady :wink: Tak uz se tesim na pristi rok :hello1:
Uživatelský avatar
spooneer
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 20, 2008 22:11
Bydliště: Sředočeský kraj

Hodnocení

Příspěvekod mirkas02 » ned kvě 31, 2009 22:21

Sraz byl super, pořadatelé vše zvládli na jedničku a až na to počasí sem si nemohl stěžovat. Sice to byla moje premiéra na takvym srazu, ale poklonu organizátorům. Spanilka byla skvělá, sprintu měš zaujaly. Orientačka byla napínavá a často na doraz. Ještě jednou díky pořadatelům a doufám že srazy budou už jen lepší :D
mirkas02
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 31, 2009 22:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nulašestka » ned kvě 31, 2009 22:57

spooneer píše:dokonce jsem v Praze predjel nejakyho frajera s Aston Martinem

Mě to bylo taky divný, že jsem na dálnici všechny předjížděl, ale jistě jde o omyl, třináctka se čtyřkvaltem, ten krám přeci tak rychle ani nejede. :twisted:
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod spooneer » ned kvě 31, 2009 23:18

Nulašestka, hezky pekne :lol:
Uživatelský avatar
spooneer
 
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 20, 2008 22:11
Bydliště: Sředočeský kraj

Příspěvekod Petra » pon čer 01, 2009 07:49

Sraz byl super. Mě osobně se velice líbil.

Co se týče cen jsou akorád. Nechtěla bych vidět ty ceny jinde. Také vím od Marcela a dalších jaká je to fuška a co tomu musí objetovat. A kolikrát mi ho bylo líto. :cry: A na co dělat 2x do roka Jedovnický sraz stačí jednou a ne ho opakovat stejně v Hradišti. Každej sraz je jinej a dělat to všude stejně je blbost.

Filiprovi díky za erární tričko je prostě parádní. :mrgreen:

Sraz perfektí. Skláním se před vaší skvělou organizací. :mrgreen:
Petra
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod SalWador » pon čer 01, 2009 09:01

Jedna z věcí, na kterou se vždy těším, je čtení reakcí na sraz zde na fóru. K tomu co jsem četl se nebudu moc vyjadřovat, ale přelouskal jsem to celé důkladně a rád. I já jakožto dlouholetý a téměř pravidelný návštěvník srazu krátce zhodnotím uplynulý víkend (i když se budu opakovat):

Tento sraz jistě patřil mezi ty povedené, i když byly srazy, které jsem si užil více (ale to není ničí vina). Líbil se mi moc. I účast byla hojná. Měl jsem strach z počasí, ale to nám VYŠLO. Předpovědi nebyly nijak růžové a i přesto sme po většinu trvání sobotního programu nemokly. Kdyby se podařilo škodovku podpálit hned, pršet by začlo až po jejím uhašení (pokud se bude i někdy příště předvádět hašení vozidla, chce podpalování lépe promyslet a uvědomit si, že auto s vykuchaným interiérem chce více než trochu benzínu na polití.). Velice se mi líbila orientační jízda, z ní jsem byl nadšený. RadekMB a jeho táta ji připravily opravdu hezky, užil jsem si ji i přes několik vychytralých chytáků. Spanilá jízda také dobrý zážitek, okupace náměstí neměla chybu. Výstup na rozhlednu a rovnání vozidel do nápisu příjemnou novinkou. Policejní doprovod byl snad i nutností, jinak by nás nervózní řidiči nejednou vytroubily. Smekám před trpělivostí a obětavostí místní policie. Vozy VB a TAI byly také příjemným zpestřením, škoda že nedopadlo více aut, jak bylo původně očekáváno. A přesto je zastavení příslušníkem VB kousek od letiste jedním z největších zážitků mýho života. Nedivím se, že téměř všichni projíždějící řidiči "šli do brzd". :-) Klobása fajne, ceny přijatelné. Bratrum Slovakum dekuji za pujceni grilu.

Mohl bych toho psát spousty ale uzavřu to profláknutou větou: "Děkuji všem organizátorům za sraz a všem návštěvníkům za ukázněnost, která i tentokrát vedla k tomu, že se nikomu nic nestalo a celá akce se povedla."
Naposledy upravil SalWador dne úte čer 02, 2009 20:01, celkově upraveno 1
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Luděk Musil » pon čer 01, 2009 09:15

Z mého pohledu řeknu pouze:
Nedošlo k žádnému úrazu, žádná nehoda se nekonala, všichni dojeli v pořádku domů.

Takže z mého pohledu vše v pořádku.
A zopakuji Salwa:
SalWador píše:"Děkuji všem organizátorům za sraz a všem návštěvníkům za ukázněnost, která i tentokrát vedla k tomu, že se nikomu nic nestalo a celá akce se povedla."


L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Majo » pon čer 01, 2009 10:09

Zraz ako vzdy :supz:
Piatkova noc bola v okoli nasej chatky trochu narocna, tak sa preventivne ospravedlnujem za vsetko co sa niekomu nepacilo, ja si nic take nepamatam :oops: (iba ze som vysvetloval estoncom, ze do buduceho zrazu snad bude v priore motor "twothousand horse power" :mrgreen:

cely priebeh super, podakovanie vsetkym co prilozili ruku k dielu/pri tom menovani ste zabudli napriklad na chudaka Saynerma s Gerom co stali cely den pri sprintovacej drahe/ :P

a nezabudnite, ze v dnesnej dobe neni nic zadarmo, ani benzin nezlacnel kvoli tomu ze sa konal ladazraz :P
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Tomáš » pon čer 01, 2009 11:21

[quote="Majo"

a nezabudnite, ze v dnesnej dobe neni nic zadarmo, ani benzin nezlacnel kvoli tomu ze sa konal ladazraz :P[/quote]

To je škoda... :D :D :D když už jde o tu nostalgii mohl by stát jako tehdá 2,5kčs...doufám,že to organizátoři na přezrok zařídí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Atex » pon čer 01, 2009 12:05

Konecne se muzu taky vyjadrit, sraz skvely, oproti lonskemu neco chybelo, ale libil se mi stejne jako vsechny ostatni :-) V kempu jsme byli sice trochu samotari, ale i tak, co jsme chteli probrat, jsme probrali.

Dekuji TurboZigimu, Ivovi a vsem co mi pomohli se na sraz vubec dostat a nejak fungovat.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Tommel » pon čer 01, 2009 13:21

Sraz byl super, rád jsem zase viděl fajn lidi, užil si zabavu na letišti a v kempu 8) , maso na UA benzinu nemělo chybu a patečni akce taky :lol: . Organizace super, ceny přijatelne, prostě se těšim na dalši sraz 8)
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Marcel » pon čer 01, 2009 19:34

Také děkuji všem co se na organizaci podíleli a moc děkuji za tak velkou účast :wink:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků