Hodnocení - Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Kopr » ned kvě 31, 2009 17:39

Místo těch románů by jste radši mohli poslat fotky do nějakého chlívku :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod Marek89 » ned kvě 31, 2009 17:42

Fotky dodám.
Naposledy upravil Marek89 dne ned kvě 31, 2009 19:21, celkově upraveno 1
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Petanek2101 » ned kvě 31, 2009 17:53

tak budte doma když vas mrzej takovy drobny,ja sice v kempu nebyl ale ty ceny nevidim přemrštěny
takže ještě jednou dik za peknej sraz :wink:
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod dandy » ned kvě 31, 2009 18:37

:shock: :shock: :shock: :shock: NESTAČÍM SA ČUDOVAŤ (divit) čo to tu čítam. Nehorázne ceny? Čo to je za nezmysel!!!

Poplatok za vjazd do kempu = parkovné a dokonca v uzavretom areáli. Prerátaj si to na hodinu a porovnaj s parkovným kdekoľvek v ČR na hocijakom plácku dnes už pomaly aj v tej najzapadlejšej diere (obci). Ja som za jednu noc za seba aj za svoje premiestňovadlo platil kilo, vrátane poplatku obci.

600 -700kč za chatku na jeden deň? Smiešne, veď sú tam 4 postele a dva spacáky :D tak počítaj: 600kč/chatka:6ľudí = 100kč na noc a osobu. O hoteli či inom ubytovaní s čistou perinou v riadnej posteli a strechou nad hlavou v takejto cene neviem. A to nehovorím o sprche a hajzľoch vo veľmi slušnom stave (v porovnaní napr. s niektorými pumpami) alebo malých chladničkách. To, či to niekto využije alebo nie je jeho osobná vec, ale ak áno treba si uvedomiť cenu vody, tepla na jej ohrev, cenu elektriny (kanvice, ohrievače, svetlo) upratovačku do chatiek, pani pračku na postelné prádlo atď. Jediné čo by som kempu trochu vytkol je aspoň v tesnej blízkosti chatiek čerstvejšie pokosená tráva.

Pravda je, že doktor Marek mohol mať vjazd svojho auta na letiskovú plochu grátis ako pozornosť klubu, lebo sa tam neprišiel baviť, ale nám za smiešne peniaze robiť to čo mnohí mechanici v servisoch nevedia.
A Marku, tie šprinty ber tak, že nadšenci výkonového tuningu si majú kde porovnať výsledky svojej práce a myslím, že často aj nemalej investície. Ja osobne šprinty nejazdím nikde, ani v Trnave, ktorá je celá vlastne "len" o šprintoch a spanilke s tesconákupom. Ale prídem pokukať, pokecať a som spokojný. A to aj napriek tomu, že spím v spacáku v stane napriek celoročným bolestiam chrbtice.

Organizátorom všetkého patrí veľké dík :prayer: :prayer: :prayer: , pretože si myslím, že všetko bolo zabezpečené na najlepšej možnej úrovni. Od zábavy pre najmenších až po perfektnú spanilku si myslím, že nič nezabudli. Sú maličkosti, ktoré by určité veci ešte viac zdokonalili (napr. hasiči by mohli deťom aj iným záujemcom bližšie ukázať z ulice známu techniku, a viac ma nenapadá :P )

Takže ak sa mi do toho nič nepripletie tak na 100% idem snáď konečne aj so synom aj budúci rok!!! A dúfam, že program bude podobne pestrý ako posledné dva roky, ktorých som sa zúčastnil.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod ger007 » ned kvě 31, 2009 19:15

mno.. cena o tom nemam co povedat podla mna rozumne a primerane miestami az lacne ta klobaasa :shock: :shock: :shock:

ja som si zraz uplne uzival dakujem Ladusovi ze ma povozil na spanilke spoluorganizatorom sprintov (omluvam sa tym dvom autam ktore som nenameral) mojej priatelke ktora tam tri hodiny stala v aute a strazila a samozrejme oragnizatorom setko bolo super (avsak najviac sa mi lubilo grilovane meso na benzine)

este ma mrzi ze som nedosiel mojim zigom bo nikdo tu nemal 02 ale priesiel som hnusnou japonskou pleckou takze to nebolo to rpave orechove ale aj tak super :wink:
Naposledy upravil ger007 dne ned kvě 31, 2009 19:27, celkově upraveno 1
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

Příspěvekod jm3 » ned kvě 31, 2009 19:24

Přesně jak tu píše naprostá většina lidí, sraz byl super. Hasiči možná každý rok být nemusí, ale když už přijedou, rád se podívám a těch pár korun za to rozhodně nelituju... Ještě jednou díky všem organizátorům i účastníkům za výbornou atmosféru :wink:
Jarda

Ex VAZ 2104 (1.3)
Ex VAZ 2105 (1.7)
BMW E3O (2.0i)
Uživatelský avatar
jm3
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Příspěvekod rosta » ned kvě 31, 2009 19:34

Patrac píše:Děkuji všm co se podíleli na organizaci za to co odvedli.Mě se sraz líbil.
Počasí nikdo neovlivní
Do kampu nikdo nikoho nenutil a bohužel nějak ovlivnit cenu ubytování moc nejde.
po bitvě je každý generál.
PS: zítra si jdu za vydělané peníze ze vstupného na srazu koupit novou Prioru... :?
pátrači to chce klid- přál bych každýmu aby si to vyzkoušel-já organizuji jen pardubickou kolonu a dát dohromady 5 lidí je někdy pěknej vopruz. nechci nikomu sahat do svědomí ale ať si to každej zkusí takovou akci naplánovat-je to jen starost a ohromná, tak buď v klidu vždycky se najde nějaký blb kterej remcá a remcá.......
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Tomáš » ned kvě 31, 2009 20:18

Mě se sraz moc líbil.Letos poprvé bez vozu a tak jsem měl daleko vědší možnost si vše v klidu okouknout pokecat se všema se kterýma jsem chtěl a nakonec jsem se dostal všude kam jsem chtěl.
Paráda
byl jsem bez auta ..všeho všudy za celý víken 6piv a sraz mě stál 1500,-...ale hold se s tím musí počítat nedá se nic dělat...na foru jsem teď taky jen 10% do roka a platím členské příspěvky a chod fóra...nic proti ale každá sranda dneska něco stojí...takže 250,- za vlez s atrakcema je naprosto oprávněný

jinak něco na ochutnávku :P ..zbytek v jiné sekci
Přílohy
P5300068.jpg
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Puhi » ned kvě 31, 2009 20:27

Zraaaaz bol super bomba, fantázia. Síce piatok pamätám len veľmi málo, pretože bolo pitia dosť :mrgreen: , ale celkovo bol super, aj napriek tým kilometrom. Ak sa bude dať, o rok zase! :D Len škoda že som na spanilku nešiel, ten benzín už fakt nevychádzal :(
ps. a nabudúce už zaobstarám viac medoffky :mrgreen:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Dawer306 » ned kvě 31, 2009 20:28

Sraz se mi moc líbíl. Další dobře využitý víkend. Nezapomenu na rozhlednu, kdy 20 chlapů (včetně mě) hulákalo jeden přes druhého na to mraveniště dolů, kde vznikal ten krásny nápis "LADA" :lol:
Naposledy upravil Dawer306 dne pon čer 01, 2009 20:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Dawer306
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 06, 2008 19:37
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Hurikán » ned kvě 31, 2009 21:02

Nestačím se divit, co tady čtu. :roll: K předešlé debatě se nebudu nijak vyjadřovat, neboť mě to připadá úplně mimo mísu. Doufám, že se již dál nebudete vrtat v h...ě. :wink:

Takže dělám tlustou ...
___________________________________________________________________________________________________________

... a přecházím k hodnocení:

Po velice krátkých, ale velmi nabitých dvou dnech jsem dorazil domů z naprosto perfektního srazu. Na to, co by člověk všechno chtěl vidět, s kým mluvit, co probrat jsou ty dva dny hrozně krátká doba. Podle mě by to chtělo alespoň o jeden den (radši ale dva :) ) přidat.

V každém případě chci opravdu velmi poděkovat jak všem organizátorům, tak i těm, kteří i nějakou drobností pomohli zrealizovat tuto výbornou akci. :prayer: :prayer: :prayer: Byl jsem již na mnoha předešlých srazech, takže můžu srovnávat. Letošní jarní sraz patřil bezpochyby k těm nejlepším. Skoro bych se nebál říct, že byl z dosavadních nejlepší. Jsem hrozně rád, když vidím stále stoupající úroveň organizace a postupně ubývající chyby a nedostatky. Zde bych chtěl zvláště vyzdvihnout organizaci spanilé jízdy, o kterou se zasloužil zejména Petr HC, :thumbleft: čímž mu chci ještě jednou poděkovat. Letošní spanilka byla zcela bezkonkurenčně nejlepší ze všech dosavadních jízd a její další možné zlepšení už je možné snad jen v pár drobných detailech. Byly zpracované itineráře, domluvená policejní asistence, výborný byl i Petrův "turistický" komentář přes CB :) atd. atd. Takže ještě jednou BRAVO!

Mrzí mě, že jsem nepokecal a nerozloučil se se všemi, se kterými jsem chtěl, ale čas je opravdu neúprosný. :( Snad to vyjde příště líp. :wink:

Tož ještě jednou: Marceli, Petře HC, Pátrači, Kingu, RadkuMB, kluci z PHOS a všichni ostatní co přiložili ruku k dílu

[center]D Ě K U J E M E ! ! ![/center]
[center] :wav:[/center]

Děkuji také všem účastníkům za účast, disciplinovanost a vytvoření té správné LADAsrazové atmosféry, kvůli které se na každý sraz tolik těšíme. :wink: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:
Naposledy upravil Hurikán dne ned kvě 31, 2009 21:27, celkově upraveno 1
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honza 21061 » ned kvě 31, 2009 21:09

Já jsem taky spokojený, původně jsem neměl přijet vůbec, ale nakonec se mi povedlo splnit "nadplán" a v pátek se aspoň s většinou lidí pozdravit, něco pořešit, trochu vyžrat Radůzovu kuchyň (ještě jednou díky a promiň to zadrobení mobilu chlebem :oops: ).

Když jsem opouštěl kemp, mrzelo mě to, ale když vezmu to sobotní počasí (sice údajně nepršelo, ale co je to za sraz když je zima, zataženo, hnusně...) a pár dalších věcí kolem a kolem; jak psal RadekMB, pauza nemusí být vždy na škodu, ne kolektivní, ale jednotlivci to občas určitě prospěje, letos jsem si ji zkrátka dal já a letošní zbývající srazy rozhodně nevynechám.
Příští jarní sraz bych rád jel s kompletně opraveným Šípem, kterýmu jsem dal šanci a zkusím z něho zase udělat auto.

Co se týče cen za kemp a tak... určitě bych netvrdil, že provozovatel je vydřiduch. Když jsem v pátek vyjednával vjezd do areálu, nabízel jsem, že mu něco dám, ale odmítl to, když v noci zase odjíždím. Nemusel a mohl si to třeba strčit do kapsy-to se dneska dělá snad všude a za všechno. :? A takový čistý sprchy, záchody, 3 velký bojlery s teplou vodou, chatky s výbavou, elektřinou, zásuvkami k volnému použití (znám i areály, kde se přísně platí za každý spotřebovaný kilowatt/h+parkovné+"vzdušné"+pronájem chatky+vařič+nadpočet osob v chatce), to má MÁLOKTERÝ KEMP tohoto typu.
Vzpomínáte loni na nerudného dědka? Nebo na Příbram, kde ve špinavých buňkách tekla hnusná, smradlavá a studená voda? Čili když se to sečte, řekl bych, že je tento přístup spravedlivý, průhledný a slušný a rozhodně JE za CO platit. :roll:

P.S. Díky za stromečky, jmenovitě Markovi89 za plnou tašku, Marcelovi za hrst a Štěpánovi také, jenže od něj jsem si zapomněl převzít. Příště! :)
Naposledy upravil Honza 21061 dne ned kvě 31, 2009 21:25, celkově upraveno 1
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » ned kvě 31, 2009 21:18

Tak já to taky shrnu...
Určo na něco zapomenu, ale holt co se dá dělat.

Cesta dobrá, občas déšť jako dost, taky jsme to vzali kulturně, když jsme pietně zastavili u pomníčku popraveným lidem za války.... Chtěli jsme k němu schvalně, viď, MacGyvere? :lol:

Cenu kempu (ani jsem nekoukal, na co mi to výde) a vleznýho neřešim, je to prostě dogma a neudělam s tim nic. Nicméně mi to nepříde zběsilý. Jo a nechápu (LRRH to asi psal) to dvojitý placení v kempu? Já jsem přijel, zaplatil jednou (za osobu, parkování a poplatek obecnímu úřadu, jakej vstup do kempu? (předpokládam jinej výklad stejných věcí)) a pokaždý potom, když jsem přijel, tak mi zvedli závoru a fertig, hotovo, šlus :lol:
Trošku jsem se byl mrknout v lese za kempem, lono jsem to nestih a letos jsem si umokřil nohy :lol: Ale pěkný tam ty šutráky :)

No a páteční večer.... parádička, KALBA V NATAŠI to nakopla a bylo fajn, s Pípákem jsem pokecal.... :partyman: :lol:

Druhej den spokojenost nejvíc, aspoň moc nepršelo, jeden diplom jsem dostal, takže pro letošek plán splněn. Jenom škoda tý orientačky, co, Vojto. Příště holt nebude čas na kochání se, ale budeme muset letět šíleně jako Dandy. Klobáska na place byla výtečná. Jo a FENOXkalíšek se taky nakonec našel (spolu se Sašovýma pohřešovanýma věcma).
No a večer....zase pokec a popití s fajn lidma, jenomže jich je moc a bohužel se to všechno nedá stihnout. Takže Staníkovo vodnice.... No a hřeb srazu byla česko-estonská družba :lol: :partyman: Vítr z hor jim jede i přesto, že ví, o co jde ;) No končili jsme o 4. ranní, už svítalo. Estoncí řikali, že pojedou v 9 ráno, ale jaksi v 10 eště ani nevylezli z chatky a i potom Olafovo pohled mluvil za vše (ostatně i Marcel se ráno taky netvářil zrovna mile). Takže to byla parádní crazy night. Nezbývá než dodat [TERVISEKS]! :)
Jo, musim se pochválit, moje angličtina doznala zlepšení, narozdíl od podzimu (Boryszyn) jsem se už byl schopnej s Estončíkama trochu domluvit :lol:
No a nakonec zůstali v kempu Němcí, Estoncí, já a Aleš M. Estoncí odjeli, já jsem odjel, ale Aleš byl asi brzo vysvobozen a taky odjel.

Takže dík všem, já jsem nadmíru spokojen, jedinej vážnej nedostatek bylo to, že škůdka nechytla. Ale aspoň byla podrobena počmárání, zvlášť Majo se vyznamenal, ale ono ho to po pubertě přejde. Sice pak dorazila eště jedna škochtle, ale ta i přes návrhy nebyla ani spálená, ani počmáraná.

Takže z mojí strany asi všechno, jak si na něco vzpomenu, tak to sem možná dam :lol:
Jo a jinak teď píju estonský pivečko, chutná mi. Na oplátku jsem věnoval 160ml lahvičku Alpy... :mrgreen:

Díky všem, bylo to báječný :) (a chudák Radek MB z toho zestár o rok :lol: )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Puhi » ned kvě 31, 2009 21:26

Laďuša píše:No a páteční večer.... parádička, KALBA V NATAŠI to nakopla a bylo fajn

V TT sa to opakuje, akurát neviem či v Nataši, ale auto na to už azda nejaké nájdeme :mrgreen:
Laďuša píše:chudák Radek MB z toho zestár o rok :lol:

ráno ako sme odchádzali... horší pohľad ako na nás :mrgreen: len sa nepriznal že mal narodeniny ako som na prvých stránkach pečítal :roll: Tak všetko naj no :wink: :D
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod plavec » ned kvě 31, 2009 21:32

Radku také vše nej nej nej!! Zapoměl jsem na Ti na sraze popřát.Ale jako dárek můžeš brát to, že ses schoval pod náš "obří deštník" na náměstí a nezmokl jsi. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

PředchozíDalší

Zpět na Mnichovo Hradiště 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků