Jedovnice 2008 - hodnocení a ohlasy

Podzimní sraz Jedovnice 2.10. 2008

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod ger007 » ned říj 05, 2008 18:31

zraz paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada konecne som videl nemove auto (dvojicka tomu mojmu :) atmosfera fajn ludia super auto slo jak hodinky proste akcia ako sa patri no to pocasie mohlo byt este lepsie ale to sa neda naplanovat super chvalima eeste raz diky vsetkym co mi pomohli s autom pocnuc marekom za osefovanie ide tu jak HOVADO :D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

Příspěvekod Laďuša » ned říj 05, 2008 18:35

No co na to říct......bylo úplně fajn, teď jdu kouknout na fotky a potom se asi rozepíšu obšírnějš ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Hurikán » ned říj 05, 2008 20:08

Tak další sraz je za námi. Byl jsem sice jen na jeden den, bo na mě taky něco leze a nebylo mi úplně nejlíp, ale užil jsem si to opravdu výborně. Opravdu SUPER!!! Díky organizátorům za přípravu. :thumbleft:

Počasí sice nebylo vůbec ideální, ale mohlo by být i hůř. O to víc mě příjemně překvapila hojná účast. Opět jsem poznal další nové tváře lidí, které znám jen z nicku fóra. :) Mrzí mě, že jsem se nepozdravil a nemluvil se všemi se kterými jsem chtěl. Tímto se omlouvám všem, se kterými jsem se nestihl ani rozloučit. :oops:

Spanilka byla taktéž velmi dobrá. Hlavně návštěva náměstí ve Vyškově neměla chybu. Zvláště pak lehké bloudění několika částí kolony, která se roztrhala při průjezdu křižovatkami. Došlo tak nechtěně ke skvělému efektu, kdy se lady míjely a vyjížděly náhodně z různých ulic. :D Krásně to navodilo atmosféru let minulých. :D

Takže ještě jednou díky všem a na jarním srazu nashledanou!
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Kewint » ned říj 05, 2008 20:18

s tím má Hurikán naprostou pravdu...to náhodné vyjíždění z ulic a stání na světlech němělo chybu :-D jen je škoda že při tom řazení na cestě zpátky jak začali vyjíždět zezadu tak že nevyjížděli furt...mezi nás se mezitím nasrali nějaký cizí auta a bylo po koloně :) ale i tak super
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Kewint
 
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvekod fakír » ned říj 05, 2008 20:55

Chlapi co zlikvidoval Vik ?
Uživatelský avatar
fakír
 
Příspěvky: 82
Registrován: úte čer 26, 2007 10:52
Bydliště: Desná v Jiz.horách

Příspěvekod plavec » ned říj 05, 2008 21:24

Hurikán píše:Spanilka byla taktéž velmi dobrá. Hlavně návštěva náměstí ve Vyškově neměla chybu. Zvláště pak lehké bloudění několika částí kolony, která se roztrhala při průjezdu křižovatkami. Došlo tak nechtěně ke skvělému efektu, kdy se lady míjely a vyjížděly náhodně z různých ulic. :D Krásně to navodilo atmosféru let minulých. :D
No to nemělo chybičku, jak se to za těma světlama u kostela trhalo úplně.Jedem jel rovně, druhý doleva, pak jsme byli na parkovišti tři a někdo vylezl střešním oknem a mávnul, ať se necháme navest, že ví kudy.A na první křižovatce se vyrojily další povozy a lidi mávali. A na CB chaos, tak jsem se radši na nic neptal, stejně bych nebyl puštěn ke slovu :P .
Jinak i za mne velice díky organizátorům za super akci.Vše bylo na jedničku, počasí nebylo tak strašný, sice večer ta zima, ale aspoń nám nepršelo. :wink: A líbila se mi ta hláška PetraHC: "Dva vozy za mnou se odpojili a jedou někam do pryč." :D
Už aby byla další akce, těším se.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Martin-MTX » ned říj 05, 2008 21:47

jj, taky chci vyslovit dik organizaci, je to fuska neco takoveho delat, hlavne dik za servirku, tu ste vybrali dobre :-))

jen me mrzi, ze sem prijel pozde, tak sem si to aspon vynahradil do nocnich hodin :-D

priste snad uz konecne prijedu s "VFTS-Bestii" :-))


schvalne kdo si vsiml, ze mi na tom namesti upad vejfuk :-D
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Martin-MTX
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Patrac » pon říj 06, 2008 06:21

Vypisovat tu všechny kterým bych chtěl poděkovat za věci se kterýma mi pomáhali asi nemá smysl tak alespoň takto :. Jsem rád že se Vám akce líbila. a chtěl bych jen poděkovat všem za jejich účast, která byla velká i přes relativní nepřízeň počasí. Chci poděkovat všem co se podíleli na organizaci a taky Jitce, která má se mnou tu trpělivost a umožnila mi celý sraz nachystat a měla prakticky celej sraz našeho syna Honzíka protože jinak bych to absolutně nezvládal.
PS: velkej dík patří i "chůvě" Marcelovi 2107 :lol: Honza ještě včera odpoledne běhal po zahradě a volal Marcelííííí Marcelííííí :D :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Víťa » pon říj 06, 2008 07:33

Sraz = super den, náročný večer :D
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod 1.Myska » pon říj 06, 2008 08:06

Moc ráda jsem po dlouhé době viděla všechny známé tváře. Doufám,že příště už tam zase budeme přes celý víkend a že nezdrhneme hned v sobotu. :D

Ráda jsem se zůčastnila spanilé jízdy,ale musím říct,že mi přišla krapet zmatená...Nikdo nevěděl,kam se jede,bloudilo se a lidi pak byli nervózní. Ale všichni to přežili ve zdraví,nikoho nešmejklo a očividně se Vám i to bloudění zalíbilo. :D Jen by příště třeba aspoň pro zájemce,které bloudění fakt moc nebere, mohly být takový malý šikovný mapky. :wink:

Tak snad na jaře zase naviděnou.
Eva Vys.
1.Myska
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 22, 2005 22:11
Bydliště: Morašice (Znojmo)

Příspěvekod Raduz » pon říj 06, 2008 10:41

NEBUDU PSÁT ŽÁDNÝ SLOH!!!

JEDNODUŠE A VÝSTIŽNĚ:

BYLO TO SUPER, DĚKUJI ZA VELICE PĚKNÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND VŠEM.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

sraz

Příspěvekod FOMA » pon říj 06, 2008 10:50

Sraz O.K,fajn lidi,spanilka si myslím,že splnila účel a měla efekt na 100%.Jen škoda,že se rotrhla kolona....vím jak to dokáže nas..t(zažil jsem to navlastní kůži na jaře v Mnich.Hradišti :evil:
Ještě bych poděkoval všem majitelům 2111tek co měli tu trpělivost a odpovídali mi na všechny dotazy(zejména Plavec) :)
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod Michal Pokorný » pon říj 06, 2008 11:42

Také nebudu psát žádnou slohovku. Prostě sraz byl super. Ani to počasí nebylo až tak nejhorší, mohlo být i hůř.
Tak že velké poděkování oranizátorům a všem co se na srazu podíleli. Třeba zajistit povolení pro vjezd na náměstí ve Vyškově pro takovou bandu jistě nebylo jen tak 8)

Jinak ta moje potvůrka zelená najela od výjezdu z domova po návrat 737 km a to s průměrnou spotřebou 7,47 l/100km. No na to, že mi nejde čtyřka a řadím 1-2-3-5 byla holka docela statečná, asi si mě chce udobřit :wink:

Tak že ještě jednou díky všem za skvělou menší dovolenou.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Saša » pon říj 06, 2008 12:11

Sraz Super . Krásmá spáteční cesta . Jen se 06-ce nechce do rychlosti už 110 je trápení . Spotřeba LPG tam a spět 10.2L (průměr) .
Naposledy upravil Saša dne pon říj 06, 2008 14:36, celkově upraveno 1
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Vašátor » pon říj 06, 2008 12:12

Tož bych taky chtěl poděkovat všem, kteří se o tento sraz postarali, naplánovali vše potřebné, zajistili kemp atd atd .... Jsem rád, že jsem mohl alespoň lehce přispět jízdou zručnosti a zároveň se omluvit JmJ, jak to nakonec dopadlo s těma kuželama. Měl jsem slíbenou pomoc od dvou lidí (jmenovat nebudu), ovšem dopadlo to tak, že se tito bavili úplně někde jinde .... Tudíž jsem se nestihl ani najíst (Dandy díky za tatranku :wink: ) a hned po jízdě zručnosti docela dosti odpadl. Ani nevím kdo mi pomáhal kužely a vše ostatní poklidit (díky! ). Že kužely zůstaly na místě až do večera, jsem zjistil až večer když pro ně šel Drobek (chvíli před tím jsem se navrátil z chatky). Díky mojí indispozici způsobené Laďušovým Větrem z hor, Alpským DYYchem a kaštanovkou, zapíjenou domácími pálenkami a následným dopoledním hladověním jsem přišel i o Spanilou jízdu, což mě velice mrzí. Navíc díky starostem okolo tej blbej spojky u bratránkovi 21061 jsem na sraze neměl ani Oranžádu a celkově si za sebe sraz moc neužil. Naštěstí jsem stihl alespoň po večerech dobře pokecat s ostatními Lada-šílenci :wink:
Speciální poděkování:
- všem co zajišťovali sraz
- Honzovi 21061 za ubytování papírových rour
- Dandymu za Tatranku u Jízdy zručnosti
- Koprovi za večerního buřta, který mi alespoň trochu zlepšil zažívání
- a vůbec všem lidem, s kterýma jsem stihl i nestihl pokecat

Sraz byl i přes prvotní špatné počasí velice pěkný, jen Laďušo .... s větrama už ke mě nechoď!! :evil:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků