Felda 1.6 vyfuk

Rozpravy o drobných muškách vašich neVAZových miláčků.

Moderátor: Moderátoři

Re: Felda 1.6 vyfuk

Příspěvekod plavec » čtv říj 29, 2020 16:02

Dusan píše:Natirat si to mal rok po montazi

Rok po montáži, kdy už možná začíná kvést ? Vždyť to moc nedává smysl. To bych tam musel dávat nějakej základ ještě a to se vyprdnu. Už takhle stačí že to rezne zevnitř a tím nátěrem zvenku je to tak poloviční řešení.
To šopování hliníkem- náhodou nemá někdo zkušenosti kde a za kolik řekněme v oblasti Jižní čechy- Vysočina ?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Felda 1.6 vyfuk

Příspěvekod Křečík Barbuška » čtv říj 29, 2020 18:25

Opiskovani a pohlinikovani ma vyznam pouze u jednoplastovych tlumicu coz asi felda ma. Kdysi hrozne davno jsem na sedmu poridil od Tommela jiz jety kompletni vyfuk od Karsitu v jednoplasti. Nechal ho opiskovat, nasopovat a na finale jsem ho natrel silikonovou stribrenkou. Bude tomu tak asi 12 let a pokud vim je na tom aute stale. Ano tak po osmi letech orezly svary u tlumicu, ale to stacilo zatrit. Perlickou bylo, ze pri piskovani se udelala dirka ve svaru zadniho tlumice tak jsem do ni zasrouboval vrut podmazany epoxidem a celou dobu ok :-) . Chtel jsem teto procedure podrobit i granti vyfuk, ale jaksi stale neni cas a chut :-) .

Pri dobre dostupnosti vyfuku na Feldu bych to akorat napatlal tou silikonkou a nazdar.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Technické problémy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků