Poraďte mi pažalsta

Moderátor: Moderátoři

Poraďte mi pažalsta

Příspěvekod Igithegreat » sob lis 10, 2007 16:02

Ahoj!
Dnes sem se byl podivat na tuhle kárku: http://www.autoesa.cz/karty/1140058.html

za ty peníze mi přijde dost dobrá, ale prosim Vás o radu!


Když jsem si ji pečlivě prohlížel tak mi spáry přišly dost veliké (s tím jsem počítal), ale spáry např. u předního pravého světla byly jiné než u levého, u zadních dveřích to samé u zadního nárazníku také.. u jedné se mi vešel do spáry malíček u druhé ne.. ale bourané mi to nepřišlo.. všechny díly i zevnitř nalakované stejně... tak bych rád věděl jestli je to jen chyba u soudruhů nebo jestli to bylo bourané třeba někdy první rok a ještě komplet udělané v servisu.. doteď jsem měl Fiat Croma, a tam ty spáry vcelku seděly...

Díky rád bych měl Ladu!

Igi
Lada 4ever!
Igithegreat
 
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod zelvotron » sob lis 10, 2007 18:50

Podle fotek mi ty spáry přišly normální (na tohle auto). Třeba my sme měli u zadního nárazníku takovou nerovnoměrnou spáru a pak nám nějakej dobrák na parkovišti promáčknul blatník a po opravě ta spára mezi nárazníkem hned vypadá líp :D . Takže možná kdyby ty spáry byly podezřele rovnoměrný, tak bych se bál že je to opravovaný :mrgreen: .
Naposledy upravil zelvotron dne sob lis 10, 2007 19:04, celkově upraveno 1
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

spáry

Příspěvekod JakubN » sob lis 10, 2007 18:59

Ahoj,

já mám zadní nárazník od koupě nového vozu (vlastně vazu) lehce nakřivo, respektive spáry nesedí a dveře od kufru byly zcela "šejdrem", že se i ničil zámek při zavírání. To jsem samozřejmě ihned reklamoval, trochu to vylepšili, ale mírně nakřivo jsou stále. Mezery u světel také nemám úplně symetrické.
Viděl bych to spíše na výsledek výrobního standardu, pokud by se s tím po bouračce někdo opravoval, tak by si asi dal záležet více a souhlasím se Zelvtronem, že by to bylo "podezdřele rovnoměrné".

J.
Uživatelský avatar
JakubN
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod tavri » sob lis 10, 2007 19:20

To je ale krasavice, motor čistý, nepoblitý. Ty spáry jsou normálka, já mám u levých zadních dveří spáru přímo obrovskou, ale nikam nezatéká, tako to neřeším.
Bez tuningu, metalíza... kdybych neměl tu svoji bílou, tak ji beru z fleku.
Koukám že jsi z Prahy, tam seženeš uplně všechno z ND na Koněvově ul. Pražáci jezdí do servisu do Mělníka, já nejezdím nikam, neb tu žádný nemám a naštěstí to zatím není potřeba. Mám 78 tis. km a v pohodě 8)
Výfuk montovalo nějaký prase, očividně nesedí ve výřezu v nárazníku. V kufru chybí plastová vana. Tachometr je poněkud modernější, než mám já. Chlapi, není vyměňovaný, máte všichni taky takový? U r. 2001 mi nesedí svislé táhlo ovládání ventilace. Jestli tam jsou ještě ruský nebo běloruský pneumatiky, tak by měl počet km snad sedět.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod danielTIR » sob lis 10, 2007 19:38

LADA je pěkná. Cena ujde. Ale na to že je to ročník 2001 má podezdřelé staré ovládání ventilace ( páčka mezi výdechy ). Digitální kilometrovník a nový typ přístrojů by na ten rok seděl. Nicméně bych asi koupil 16V verzi. Jinak spáry, jak už tady bylo řečeno, jsou v pořádku u tohoto typu vozu :D :D Já měl taky svého času pocit, že vodka v krvi byla permanentně dodávána - proto ty spáry :D :D . Jinak bych se asi toho nebál.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
danielTIR
 
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava

Příspěvekod radek mb » sob lis 10, 2007 21:57

moc pěkná desítečka,škoda,že už jednu mám :) A podle mne ti určitě nějakou tu korunu sleví.

O spárách na Ladách není potřeba mluvit,jsou všude a hlavně jinak široké( schválně nepíšu úzké).
Další věc,já mam např. zadní nárazník v jiném odstínu vínové barvy než zbytek auta.Myslel jsem,že to bylo bourané na zadek,ale Jarda má tu samou barvu,taky 110 sedan i ten samý rok jen jiný měsíc výroby a má přesně tu samou chybu,tzn.jiný odstín zadního nárazníku jako já.Takže to takto šlo už z výroby... :roll:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Igithegreat » ned lis 11, 2007 10:53

Tak to dík.. me to tolik nevadí.. spíš mě to zarazilo..
a uvnitř jak sou ovladače těch výdechů tak se to celý hejbe.. to tak taky má být? Ta páčka toho sem si taky všimnul.. zatim sem se nedival na servisní knížku co v ní je vyplňený jelikož se tam v úterý du kouknout s kamarádem mechanikem.. a jaka značka těch pneu by měla být? Na ty sem nekoukal.. Jinak dík.. :)
Lada 4ever!
Igithegreat
 
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod radek mb » ned lis 11, 2007 10:55

myslím,že origo pneu byly ruské KAMA
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod tavri » ned lis 11, 2007 11:55

já tam měl Белшина БИ-391 175/70 R13 82H - běloruské
danielTIR píše:Nicméně bych asi koupil 16V verzi.
Tohleto je rada nad zlato :/ Já jsem sháněl 2110 3/4 roku, protože jedna byla bouraná, druhá měla moc km, další byla v Ostravě a tak dále... U ojetiny tohoto typu si nemůžeš moc vybírat, protože bys přebral...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod tavri » ned lis 11, 2007 12:04

Radek_mb: Slevičku jsem tehdy taky ukecal a pak nějaké benefity k tomu navíc... Mimochodem, proboha, cos to koupil za šrot? :twisted: :twisted: :twisted:
igi: bacha aby ti nezdrhla, já ji tehdy objevil na netu, a hned druhý den jsem letěl pro cash do banky, odpoledne jsem vyrazil do Prahy a večer byla moje!
Pamatuji si na slova prodávajícího v bazaru, když jsem tlačil na slevu: "Vy byste se divil, ale on se vždycky najde někdo takový, jako jste vy a my tahle auta většinou dobře a rychle prodáme"
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Igithegreat » ned lis 11, 2007 13:34

Jasny.. no ja bych radci kdyby bylo ted jaro.. kupovat jeste zimaky.. atd..
Lada 4ever!
Igithegreat
 
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod zelvotron » ned lis 11, 2007 15:25

No jestli tam budou ty Kamy a nebudou moc sjetý (po 20t km by měli mít aspoň eště tak 3-4 mm), tak starost o zimáky můžeš vypustit, jsou to univerzály a pokud neplánuješ jezdit každej druhej den do hor, tak by sis s nima měl vystačit.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Igithegreat » ned lis 11, 2007 17:34

Oki asi ve st se tam zajdu kouknout s mechanikem a dam vedet.. treba uz tam nebude.. ale tak naka se zase objevi.. este sem koukal na:
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=5839528

ale ta je v Liberci, a nejak se mi nelibi ty lemy blatniku.. jestli je to zapraseny nebo zrezively... :(
Lada 4ever!
Igithegreat
 
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jiri » ned lis 11, 2007 21:15

jo, spáry normální to je v pohodě:-)

ono se to pozná po otevreni kapoty a jedina podezrela vec je vedeni hadicky hydrokorektoru v motorovem prostoru... origo plastovy prichytky na konevce nemeli...
trefit origo barvu u lady taky neni jednoduchy.
me kdyz davali novy predni naraznik a kitovali kapotu tak naraznik a svetla vubec nesedely.. nakonec to spravilo zvetseni de a podlozky..pak to bylo lepsi nez nove:-)
no bazar to koupil tak maximalne za 45 000, auto je fakt pěkný, moc nejetý... jakmile jsem zacal s ladou denne jezdit tak to na ni bylo behem 2 let fest videt...
22 000km za 6let.. tipnul bych že je to v zime nejety a garazovany:-)
dalsi divna vec je že to jde už podruhy naprodej.. v inzerci pisou 2.majitel. jak dlouho to mel druhy majitel? mozna taky vyhodna koupe a pak rychle z domu?
tezko radit, nevidel jsem to , nejel jsem v tom..
lad je v cesku malo mozna bych si nechal ukazat servisni knizku a pak bych se zeptal v servisu kam jezdil:-) jestli si nho nepamatuji, tedy jeho auto ..
Jiri
 
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

ESA

Příspěvekod Hlavi » pon lis 12, 2007 00:44

Na obrázcích vypadá až podezřele dobře, no ale třeba ji měl nějaký důchodce v garáži. Dědovi je osmdesát a na Ladu nedá dopustit. Kdyby byl mladší tak by si jí klidně koupil :)
CLIO II
Astra Sport Tourer
Hlavi
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Další

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků