Novy vzhled stranek LADAklubu

(pište, co byste rádi či co se Vám nelíbí)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6509
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Srp a kladivo je jednak symbol statu, ze ktereho ty nase vraky sou, tak nevim, co proti nemu muzete mit (nechcete jeste vyskrabat napisy CCCP a rude hvezdy z dilu na vase aute?) a druhak je to vazne spis sranda, proto je to jako volba, ne jako primarni vzhled. Ostatne udelat treti vzhled neni problem. Klidne rudy a bez srpu a na druhou stranu ten srpovy pritvrdit treba jeste o peticipe hvezdy v titulcich v sloupcich :-)

V zasade je mi to jedno, ciste bez emoci rikam, odhlasujte si jak to ma byt a udelame to :-)

Dale pak muzu poskytnout graficke prvky a CSS soubor a muze si nekdo udelat klidne vlastni, ktery muzem pridat do vyberu :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

JmJ píše:Dale pak muzu poskytnout graficke prvky a CSS soubor a muze si nekdo udelat klidne vlastni, ktery muzem pridat do vyberu :-)

Kazdej svoje auto? :weedman:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

JmJ píše:..... Ostatne udelat treti vzhled neni problem. Klidne rudy a bez srpu a na druhou stranu ten srpovy pritvrdit treba jeste o peticipe hvezdy v titulcich v sloupcich :-)

V zasade je mi to jedno, ciste bez emoci rikam, odhlasujte si jak to ma byt a udelame to :-)
....


To je slovo do pranice.
Tak já jdu hlasovat: Ta rudá verze je super, navíc je problém dolů udělat malýma písmenkama psanou hlášku, že to je čistá recese? Mě osobně by se někam to zakomponováví rudých hvězd líbilo, nejvíc do toho sloupce výběru.
A jestli tě neva dělat třetí verzi....mohla by bejt třeba víc žluto-rudá, taková kombinace nemá chybu ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

Jak uz jsem psal, jsem pro cervenou. Tento klub sdruzuje lidi co vlastni "historicke" vozy LADA resp. typy vyrabene pred mnoha desitky let, nikoli auta z roku 2006, o cemz podle meho nazoru vypovida modra verze.

Ja osobne bych byl jen pro jednu verzi vzhledu, ale je mi jasne, ze.... S tim srpem a kladivem. Co jsem si vsiml, mnoho lidi nema rado nase auta ze dvou duvodu. Jezdi s tim jen cikani (jezdili :) ) a je to z dob komunismu. Ano, nase auta byla vyrobena v teto dobe, ale to je preci take jedina vec, ktera je spojuje s timto rezimem nebo ne?. To, ze dily maji na sobe vyrazeno CCCP jen znaci, kde byly vyrobeny. Je tam snad vyrazenej srp s kladivem..., neni.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6509
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Ano vetsina z nas ma auta starsi, ale je tu HODNE tech, co maji auta r.v. 1990+ a to uz svaz nebyl svazem, nehledena na to, ze tu mam i dost stroju 2000+ a myslim, ze i rv. 2007 tu jsou nejmene dva. A taky bych rekl, naopak nemam v nazvu a nikdo nikdy netvrdil, ze jsem klub "historiku". Jsme klub priznivcu znacky a ta znacka jeste nezanikla. A ja osobne se stale divat dozadu nechci :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Jednoznačně jsem pro to co tu řekl JMJ. Tedy klidně pro tři verze
Nová
Stará
recese
Nová - modrá ponechat tak jak je. K využití pro prezentaci pro klubové účely, standardně předvolená při vyhledávání např do google tedy WWW.ladaklub.com
Stará dtto co máme červenou. odstranit srpy kladiva hvězdy a převest to na hranaté znaky zbytek ponechat
recese. Tam si klidně dejte místo znaků Lady hlavy Stalina a Lenina.. ale jednoznačně to musí být pojmenováno jako recesní vzhled a to právě kvůli "cizím" návštěvám. :!:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, nevím, ale mě osobně by se ta třetí verze nelíbila ani kdyby byla označená jako recese. Myslím, že taková recese by asi nedělala dobrý dojem. Proti srpu , kladivu a hvězdě nic nemám to jsou symboly z vlajky SSSR a nakonec pěticípá hvězda je pouhý symbol pracujícího lidu, to že je to všeobecně chápáno trochu jinak je věc jiná.
Ovšem co je moc to je moc - takového Lenina nebo Stalina bych tam tedy rozhodně viděl nerad :pukeright:
Státní symboly z té doby ať tam klidně jsou, ale určitě není potřeba s vozy VAZ nějak spojovat tehdejší politické ikony, a to snad ani z recese.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Podobenku Stalina asi ne, kosák a kladivo jistě, ale třeba informace o jménu města, kde fabrika sídlí, které dostalo po významném italském komunistovi Palmiro Togliattim by nevadila :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

Souhlasim s tim z cervene odstranit srp a kladivo a nahradit jej.... jak psal Patrac. Take souhlasim s Michal Pokorny, vubec zadne takove znaky na jakou koliv verzi nedavat. Vubec nespojovat nase auta s byvalym rezimem.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

No vy jste nejaky cimprlich jde o recesi........ :ANAL: :P :roll:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

A vůbec, jednu oficiální, informacemi nadupanou reprezentativní verzi a basta. :mrgreen: JmJ podal prstík a teď nemá ruce :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:JmJ podal prstík a teď nemá ruce .

Zas tak hrozné to nebude, Ať to nachá tak jak to je a hotovo ! :P Stejně jako hlavní je modrá verze a ta je perfektní a pochybuju o tom, že ten kdo tam vleze třeba jen tak náhodou a poprvé tak určitě nebude zkoumat nějaké přepínání na rudou verzi a bude si chtít spíše něco přečíst a nebo uteče hned :P
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 874
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Kopr píše:No vy jste nejaky cimprlich jde o recesi........ :ANAL: :P :roll:


My to ako recesiu môžeme brať a asi aj mnoho náhodných návštevníkov. Ale má niekto na stránke venovanej chrobákom čo i len z recesie Adolfa Hitlera alebo svastiku? Myslím si, že keď už pre nič iné tak z úcty k miliónom mŕtvych nevinných ľudí by sme tam nič také mať nemali. Väčšina diskutujúcich v tejto téme má hlboko pod 30 rokov a teda v roku 1989 boli ešte deti. Možno keď ešte trochu viac "dospejete" (prosím nemyslím to v zlom!) a prečítate si pár knižiek o komunistickom režime zistíte o čom to vlastne bolo. Aj v Československu zomierali ľudia, trpeli bezprávie a mnohým boli upierané základné životné práva. Naša stránka je o zaujímavých a pre nás skoro nesmrteľných autách, NIE o politike.

Modrá stránka nemá chybu!!!

Červená stránka (bez kosáka a kladiva, zato so starým znakom) by dostatočne naznačila éru vzniku a pôvod našich autíčok. Len mi tam chýba klasické žiguli. Nie preto, že ho mám ja, ale preto, že to bol prvý vyrábaný model.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 874
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Koko Loko píše::mrgreen: JmJ podal prstík a teď nemá ruce :lol:


pravda pravdivá!!! JmJ: modrá je super! Gratulujem a skladám klobúk.

P.S.:bude možné urobiť to tak, aby sa napríklad z fóra dalo prejsť jedným klikom na titulku?
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

dandy, Myslím že nejlepší obrana proti svinstvu je si z něho dělat srandu.......
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“