středočeskej srazík Luštěnice

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

To je škoda Sobe!!! :cry: Tak snad jindy.

Každopádně bylo by asi dobré, kdyby si každej přivezl nějakou stoličku nebo něco, na co by si mohl sednout. A taky si vemte něco dobrýho na zub. Každej dá něco na hromadu a uděláme si malinkou grilovací párty. Hlavně si neberte už hotově naložený křidýlka ( včetně peří :mrgreen: ), jak to měl někdo minule... :wink:
Uživatelský avatar
Wenca084
Příspěvky: 330
Registrován: sob zář 22, 2007 17:04
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Wenca084 »

Ale sakra!! 9.5.09 taky nemůžu, v tu sobotu máme zrovna závody (amaterské rally) v Bělé pod Bezdězem. Tak snad něgdy jindy. wenca
Vaz 21061 r.v. 1986 Lada 1500S , Mechanik Lada 1600 MTX , Simson SR70
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Moc se omlouvám,ale zatím to neni jisté,je to kvůli mě,jedu nečekaně do Skotska na otočku,což bourá můj časový harmonogram.Takže datum 1.5. se zdá býti reálnějším.Sorry všem :oops:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

No 9-tého je ready, 1....ee děláme ty vokna jak jsem psal výše.

Asi by to chtělo na tu Generálku velkýho srazu udělat nějaký lasování kdy kdo....
Takhle další příspěvek dáte Citovat a smažete Qvote a hranatý závorky a dopíšete se pod datum kdy se to hodí no a odeslat vše uhladí :)

Pokud do toho Štěpáne moc morduju tak sorry!
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

:arrow:
Naposledy upravil(a) Pavel V. dne ned dub 26, 2009 06:08, celkem upraveno 1 x.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Pavle nemorduješ, ale je to trochu přizpůsobené právě tomu, jak může Radek. Ten sraz se totiž uskuteční u něj doma před bytovkou. Kdybych to pořádal čistě jen já, tak bych se klidně přizpůsobil většině, ale to by to muselo bejt v MB ve městě, a to by fakt nešlo... :|

Doufám, že to chápeš... Zkus to když tak zařídit doma ty? Snad by to šlo, abys měl čas toho 1.05.?

S Radkem jsem se ještě o tom nebavil, takže ani nevím, jestli opravdu toho 1. ( pátek ) nebo spíš v sobotu 2. května. Jěště to s ním proberu. :roll:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Tak jsem se včera bavil s Radkem. Říkal, že nejdřív tak v úterý bude vědět, kdy se vráti ze Skotska. Takže až v úterý sem napíšu, kdy bude náš středočeskej sraz. Zatím jsou možný dva termíny. Jeden 1. v pátek a druhej 2. v sobotu. Předem vám děkuju za pochopení a trpělivost. :cry:
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Tak lidičky...
Od Radka jsem se před chvilkou dozvěděl, že ze Skotska se dostane domů až v sobotu 2. května. Příští víkend bude taky pryč, takže jedinej možnej termín je v neděli 3. května zhruba od 10 - 11hodin dopoledne. Doufám, že to všem vyhovuje. Ještě jednou se omlouvám za tyhlety obstrukce a budu vás všechny čekat.
Jen bych vás ještě jednou poprosil, abyste si s sebou vzali nejen nějaké občerstvení a případně i grill, ale i něco, na co si můžete položit zadek ( stoličku, židli, křeslo apod. :mrgreen: )

ps: Napište se sem, ať taky vím, s jakým přibližně počtem lidí mám počítat!

ps2: Doufám, že ten Radek v tu sobotu se vrátí... :evil: :D
Naposledy upravil(a) Štěpán dne úte dub 28, 2009 18:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jm3
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jm3 »

Ahoj, mam na víkend nějakou práci, ale pokusim se jí stihnout v sobotu, abych moh taky dorazit..., vidim to tak 50:50...
Jarda

Ex VAZ 2104 (1.3)
Ex VAZ 2105 (1.7)
BMW E3O (2.0i)
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

OK. Budeme čekat... A koukej to v sobotu stihnout... :evil: Neděle je stejně od slova nedělat... :D
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

hlásím se :-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

:wink:
A nechceš s sebou přivézt i tu svojí ruskou kočku? :D Že by ses jako nám pochlubil naživo :mrgreen:
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Pojedu ráno po cestě něco zařizovat, tak nevím, byla by skoro celý den zavřená v autě... by jí nelíbilo :|
dorazím později
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

No bacha na to, gril, kočka.... :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Štěpán Getsko píše::wink:
A nechceš s sebou přivézt i tu svojí ruskou kočku? :D Že by ses jako nám pochlubil naživo :mrgreen:
Nepoveze Drobek Krokodýla? Aby z toho nebyl nějakéj krvák nakonec. :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“