Novy vzhled stranek LADAklubu

(pište, co byste rádi či co se Vám nelíbí)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Koko Loko píše:Pravda, nová titulní stránka vypadá zajímavě, ale proč tam není moje auto? :cry: Sranda, ale myslím, že by bylo spíše lepší jedno auto, jako s tou hyper super Ladou

Myslis tuhle ? :mrgreen:

JmJ píše:nezda se to, ale takovych fotek moc neni. kdyz mi nejakou nahodite, tak budu jen rad :-)

http://www.ladasrazy.com/jedovnice2/jedovnice.htm :P
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6509
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

JmJ píše:nezda se to, ale takovych fotek moc neni. kdyz mi nejakou nahodite, tak budu jen rad :-)

http://www.ladasrazy.com/jedovnice2/jedovnice.htm :P


zelene auto na zelenem pozadi, tmave modre auto na tmavem pozadi a ruzove auto s jinym autem v pozadi. bohuzel :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

JmJ píše:ruzove auto s jinym autem v pozadi. bohuzel
Fialové
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1502
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

co tohle?
Přílohy
021.jpg
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Tož už jsem ti pár obrázků nahrnul na mejl ;-)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

co takhle cervene (moje) auto na cervene stranky :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
popest
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Příspěvek od popest »

Ta cervena verze je lepsi, ale ten srp s tim kladivem??? Popravde toto se mi tam nelibi..., ale je to jenom muj nazor....
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

popest píše:Ta cervena verze je lepsi, ale ten srp s tim kladivem??? Popravde toto se mi tam nelibi..., ale je to jenom muj nazor....

No nechtěl jsem tady rozviřovat debatu ale taky moc nejsem zastáncem toho. Když už ať tam je hranaté logo. On srp a kladivo nemá co s ladou ani tak do činění jako spíš s režimem. :?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

No mě to připadá ideologicky slabé, čekal bych to ostřejší, nějaké vlaječky, podobenky velikánů ideologie, stylové dobové fotografie atd. . Ovšem tento skin by musel být pod heslem jen pro fajnšmekry, neb veřejnost by to nemusela správně pochopit :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

komu vadí srp a kladivo(navíc z recese),tak ať si dá modrou versi a hotovo :evil:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Myslím, že již název skinu naznačuje, že jde o srandu, ale pravdou je, že na to bude pohlížet "veřejnost" a ta si to může vykládat všelijak. Ovšem je to k diskuzi, krabicovitá Lada je dominantou sovětského automobilového průmyslu a doby ve, které vznikla, to jí nikdo neodpáře.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Také se chci přiklonit názoru, že kladivo a srp né. Není to přeci jen to, kvůli čemu je naše značka opovrhovaná? Jsou to auta, nepleťme do toho politiku. Kdysi jsem někde viděl obrázek, docela malej a úzkej, jak za sebou stály lady od 01 až do kaliny. Myslím, že to bylo z aut lidí z fóra, první byla Karlíkova bývalá 01. Mám pocit, že to by se tam nahoru hodilo, kdyby se ten obrázek trochu poupravil. Zkusím ho najít, měl bych ho mít někde v počítači.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

víte co?tak ať se udělá třetí verze,třeba zelená,tam se můžou dát listy trávy,pak černá pro satanisty atd.
Hlavní verse by měla být modrá,myslím tim,když tam přijde člověk,který ty stránky navštíví poprvé,aby ho ty symboly neodradily.Do rudé verse si to každý může přepnout dle libosti.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, co - srp a kladivo. Vždyť je to jen pouhý symbol z vlajky SSSR , tedy země z které naše vozy pochází. V tom bych nic tak děsivého nespatřoval.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Mno, pěkně se to tu rozjelo. Co jsem Ti JmJ říkal? :wink: :D Můj názor asi znáš. Srpy bych odstranil a nahradil hranatými, červenými znaky.

Koko Loko píše:No mě to připadá ideologicky slabé, čekal bych to ostřejší, nějaké vlaječky, podobenky velikánů ideologie, stylové dobové fotografie atd. . Ovšem tento skin by musel být pod heslem jen pro fajnšmekry, neb veřejnost by to nemusela správně pochopit .

:thumbleft: :lol: :lol: Tak to by byla opravdu brutální verze. :lol: Určitě by musela být jen na heslo pro fanatické členy našeho klubu. :D

Po pravdě řečeno, čekám, kdy nás JmJ s těmito nápady pošle do patřičných mezí. :D Pochybuji, že by se nudil a vytvářel takové zrůdnosti. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“