Návrh na letní dovolenou 2010

(Náměty na výlety a dovolené)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DJW
Příspěvky: 587
Registrován: sob pro 20, 2008 19:54
Bydliště: takmer presny stred Europy

Příspěvek od DJW »

Netrúfal by si niekto na Petrohrad?
Najlepšie asi niekto s desiatkou, aby sa dalo vzájomne vypomôcť prípadnou poruchou na ceste. (moja zatiaľ slúži bez chyby, ale pri dlhej ceste treba mysliet na všetko).
Vesta SW Cross 1.6, r.v. 2019 (2022 - na večné časy a nikdy inak)
Priora Combi 1.6 16v, r.v.2009 (2018 - uvidíme, dokedy to so mnou vydrží, momentálne v odpočinku)
EX: 2111.3B 1.5 16V r.v.2003 (2009-2016, R.I.P.)
Оптимист учит английский, пессимист - китайский. Реалист купил автомат Калашникова.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já jen předem říkám, že jedu do tepla a k móři. Takže asi ani Polsko nepřipadá v úvahu, buďto Chorvatsko, nebo Itálie, popřípadě Francie. Španělsko je už moc daleko.
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

Že bych nakonec zkusil vyřešit auto a finance už na tohle léto? :scratch:
Ale pozor, jestli někam chcete jet a dokonce tam i bydlet, tak by bylo dobrý si to třeba v březnu zarezevovat, cestovky už maj některý místa nacpaný třeba v únoru :!:
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Přijde na to, kam jedeš. My do Bulharska vždy jeli naférovku. Zaprvý se volil termín odjezdu na poslední chvíli a zadruhý jsme nikdy předem nevěděli, kam přesně dojedeme :). Sehnat ubytování tam však nikdy nebyl problém a to vždy za příjemné ceny.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Tak koukám, že se nám to rozdělilo na několik sekcí. Já se přidávám do sekce západní a trvám na svém návrhu-Itálie, případně zlehčená varianta-Chorvatsko. :)

On ten Žigul, ať už z Čech, nebo Švédska, nemá v bývalém SSSR bloku moc velkou váhu a tam šlo o to, překvapit lidi na západě, že se parta bláznů vydá s Žigulama do Střední Itálie. Klidně může být v koloně i něco nového, Priora apod. ale aby tam byl aspoň jeden kulato-hranaťák. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Vašátor píše:Přijde na to, kam jedeš. My do Bulharska vždy jeli naférovku. Zaprvý se volil termín odjezdu na poslední chvíli a zadruhý jsme nikdy předem nevěděli, kam přesně dojedeme :). Sehnat ubytování tam však nikdy nebyl problém a to vždy za příjemné ceny.
Jenom si dovolím upřesnit, že v jednom případě bylo ubytování předběžně domluveno na daný termín s místními Bulhary, což dost zjednodušilo situaci. ;) Něco by se ale určitě sehnalo i bez toho.
Honza 21061 píše:Tak koukám, že se nám to rozdělilo na několik sekcí.
Také vidím. Já zatím ještě přesně nevím, jak to letos všechno bude, ale už by to postupně chtělo nějak začít aspoň přibližně plánovat. Já se nebráním ani východu ani západu. Co ale vím téměř jistě je, že chci
Jelen píše:do tepla a k móři
Kam konkrétně to bude zatím neřeším. Hlavní je, aby se sešla dobrá parta lidí. Pak je pěkně všude.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
meisy
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 19, 2010 02:35
Bydliště: Praha

slovensko

Příspěvek od meisy »

všude píšou, jak budou češi letos šetřit a pojedou maximálně na šumavu :)

my s manželem pojedeme do skoročeska - slovensko, konkrétně pak rajecké teplice , na týden do čtyřhvězdičkového hotelu Diplomat, viz. podrobněji http://www.rajecketeplice.cz/tydenni-pobyt-rajecke-teplice/

na zkušenosti se ptát nebudu, protože u nás je již rozhodnuto :) , spíš - co dovolená na slovensku? cenově vycházejí služby srovnatelně s českem, obyvatelé velmi blízcí a krásná příroda

pojede taky někdo na léto na slovensko?
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Noo Slovensko je jediná "cizina" kam bych jel. :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Rajecké teplice mám kúsok od domu. Ale nikdy som sa tam nevybral pozrieť sa.
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 874
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

meisy píše:my s manželem pojedeme do skoročeska - slovensko, konkrétně pak rajecké teplice , na týden do čtyřhvězdičkového hotelu Diplomat, viz. podrobněji http://www.rajecketeplice...ajecke-teplice/
Daj termín, spravíme mimoriadny ladazraz :P. Asi by kúpelní hostia aj domorodci nechápali nad inváziou žigulíkov
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

dandy píše:Asi by kúpelní hostia aj domorodci nechápali nad inváziou žigulíkov
Aby si ještě nemysleli, že došlo k dalšímu obsazení. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Adámek
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 03, 2009 21:46
Bydliště: cz

Příspěvek od Adámek »

Kam na dovolenou s takovým prckem jako jsem já? :roll:
21102 - passager only
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Adámek píše:Kam na dovolenou s takovým prckem jako jsem já? :roll:
Dá se kamkoliv. My se letos "rozšoupli" a po snad 15ti letech jsem se vydal do zahraničí. To především kvůli zdravotnímu stavu mého kluka. Takže jsme jeli do Chorvatska. Druhou dovolenou budu trávit na chatě u švagra. Tam můžu kdykoliv a zadarmo. Už jsem si to tam za ty předchozí roky "předplatil" prací. Pokud by jste se někdo chtěli přijet podívat máte možnost od 30.7 do 5.8. Pak odjíždím na sraz do Trnavy. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Termály trochu jinde než v Maďarsku:
http://www.termyuniejow.pl/pl/index.php?g=15
neplánuje někdo v srpnu?
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Možná by stálo za úvahu zjistit zdali na Rakouské dálnice pustí auta s plnou osádkou(vzadu děti) bez zadních pásů..... I u nás tahle vyjímka z provozu trvale končí prosincem 2010 a pak už jen autem s pásy, děti tam do 18 nedáte :)
VAZ 2102 zvaný Žíža
Odpovědět

Zpět na „Zajímavá místa na cestování“