Kolony směr Příbram

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Trasa pražské a připojených kolon?

Praha... po okreskách Dobřichovice- Řevnice- Dobříš- Dlouhá Lhota
6
46%
Praha... rychlostka R4- sjezd až za Dobříší... Dlouhá Lhota
4
31%
Dálniční kolona po R4 (sjezd na Dobříš) a kolona po okreskách (trasa libovolná, setkání u benzínky za Dobříší s dálniční kolonou)
3
23%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Přehodnocuji trasu. Po přepoču v GPS a po té co jsem se stal majitelem D.Z.
pojedu na 99% po dálnici a to i kdybych měl jet sám protože:
ode mne do kampu po okreskách 204KM doba jízdy 4hod 7minut
ode mne do kampu po dálnici 217km doba jízdy 2 hod 31 minut
Nejde anio tak o mne ale o toho pišišvora co sebou vozím teď na zadním sedadle. Tomu se teď podřizuje můj život. :)
Takže jestli že někdo máte D.Z. a chcete jet se mnou tak proti nebudu. sraz buzde v kampu a od tam podle ubytování chuti hladu a jiného možná ještě na otočku na letiště. Trasa kamp- letiště vychází na 15,3km a 16 minut jízdy. v Bechyni to bylo jen 6,2km.. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ja pojdem tiez urcite po dialnici, akurat netusim o kolkej.....
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Výzva pro PRAŽSKOU kolonu:
Obsah tohoto příspěvku vybočuje z mého obvyklého způsobu, ale mám k tomu své důvody... Dnes nebudou žádné mapky ani popis trasy, která nás čeká, berte to jako v návodech na spotřební zboží, tj. "jak to leží a běží". :roll:

Odjezd kolony- pátek 11. 5. v 17:30 hod. Sofijské náměstí v Praze- Modřanech. Sraz na velkém parkovišti mezi obch. domem Prior a tramvajovou tratí, na toto parkoviště lze odbočit z ul. J. Jovkova a na ni ze čtyřproudé ulice "Generála Šišky" vedoucí souběžně s tramvajovou tratí.
Najít parkoviště není složité, leží v těsné blízkosti světelné křižovatky ulic Gen. Šišky a Čs. Exilu.
Kdo si bude chtít nakoupit před odjezdem, 100 metrů od OD Prior je Billa, kde jsou v pátek značné fronty, takže nákupčíci ať prosím přijedou dříve.
Trasa dále povede přes Komořany, Zbraslav a Baně, kde najedeme na rychlostní silnici R4 směr Příbram, kde je možno sjet na dvou výjezdech, Dlouhá Lhota je mezi nimi a sjezd dořešíme později dle situace. Vše je možno najít na www.mapy.cz

Zastávky po cestě a ostatní dle situace, CB možná mít budu, možná ne.
Známky atd. neřeším, odjíždím v 17:30 z parkoviště směr R4 a kdo se chce přidat, může. Kdo se bude chtít setkat po cestě, tip na parkoviště a čas, přibereme, jedem dál.
Co jsem měl možnost vypozorovat, odhaduji úpadek pražské kolony oproti loňsku takových 80-90%, tak jsou stejně jakékoli velké plány zbytečné. Vím s jistotou pouze o dvou autech: Já a Ladalover...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

a je ta R4ka placená, nebo ne? Nechci si kupovat známku, mám teď finance docela natěsno.
I kdybych měl jet sám přez Mníšek.
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Honza 21061 píše: Vím s jistotou pouze o dvou autech: Já a Ladalover...

A co Radek MB?Chci jet s ním,myslel jsem že pojedeme s vámi. :shock:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

radek ještě uvidí :wink: hlavně kvůli práci,ty víš jak to mam...ale oznámil jsem to dispečerovi,tak se nějak domluvíme
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Co se týče brněnské kolony směr Příbram tak jsem pochopil na dnešní schůzi, že pravděpodobně po dálnici pofrčí Pátrač, Luděk Musil a Tomáš. Po okreskách pofrčím já, Hurikán, Ba3, Luděk Ondrůch a ostatní co se přidají, zatím máme naplánovaný start z Bosonoh jako obvykle v 15:00, chtělo by to dobrého vůdce neb mohu-li ohodnotit své orientační smysly jsem na tom stejně jako Goro před Tokijem. Co soukmenovci z Olomouce, jak ti pojedou?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Já měl plánů... Ale to sem nepatří.
Po R4 (je placená) jsem se rozhodl jet poté, co jsem zjistil, že vedlejší silnice na místo konání jsou pro kolonu naprosto nevhodné a člověk se po nich motá jako nudle v bandě a je rád, když nepřibere na chladič tu slepici, tam psa a jinde zase opilého dědu i s byciklem. Jakž takž jsem tam dorazil a to jsem jel sám.
V každém případě těm, co pojedou od severu doporučuji zásadně použít R4 i za cenu kupování několikadenní známky. Mně to čeká taky, tento rok podruhé, ale útrapy, spojené s cestou po okreskách od Prahy na Dlouhou Lhotu mě přinutí investovat do srazu o pár set víc.
Jedině snad že bychom se domluvili jako celek a jeli to tou severnější trasou po staré, kterou jsem zmínil v hlasování. (pro kolonu též na hranici malé vhodnosti až mizernosti)
Ale jak už jsem naznačil, pražská kolona má letos tak málo předpokládaných členů, resp. jestli vůbec kolonu dáme dohromady, byl jsem během dneška mnohokrát na vážkách, jestli se mám pokoušet nějaký společný podnik dávat dohromady. Až teď to vypadá, že snad sám nebudu.
Jelikož mně i jisté jiné věci trochu zkazily náladu, doufám, že alespoň něco dáme dohromady, abychom ten sraz měli pěkný... :roll: S každým, kdo se chce přidat do kolony, počítám! Dveře má otevřené!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já bych jel v koloně hrozně rád, ale bohužel si nemohu dovolit koupit známku.
Proto je pro mě jasná volba po okrescích. :|
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Koko Loko píše:Co se týče brněnské kolony směr Příbram tak jsem pochopil na dnešní schůzi, že pravděpodobně po dálnici pofrčí Pátrač, Luděk Musil a Tomáš. Po okreskách pofrčím já, Hurikán, Ba3, Luděk Ondrůch a ostatní co se přidají, zatím máme naplánovaný start z Bosonoh jako obvykle v 15:00, chtělo by to dobrého vůdce neb mohu-li ohodnotit své orientační smysly jsem na tom stejně jako Goro před Tokijem. Co soukmenovci z Olomouce, jak ti pojedou?

Hned bych jel po okreskách ale čas čas prostě to nejde a jestli bude takhle horko.. Jinak soupis cesty ti klidně dodám. No my počítám že vyrazíme asi taky tak nějak kolem třetí. Luďku Tome co si dát sraz u mne ve tři a od tam se stavit dole v Bystrci natankovat a hurá na dálnici? opps vlastně jedinej bych tam tankoval já sorry nedošlo mi to. protože tom LPG nemá a ty vlastně teď musíš jezdit na benelín. No nic tak natankuju dopoledne kdyžtak a na dálnici můžem klidně i kolem vystecu ale myslím že přez ten bystrc to bude nejmenší zajížďka ( a já bud moct natankovat po cestě ) :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Roman Pavlíček
Příspěvky: 32
Registrován: úte čer 06, 2006 07:27
Bydliště: Milovice

Příspěvek od Roman Pavlíček »

já pojedu s Honzou po R4
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

ladalover team se připojuje k honzovi 21061, Honzo, jedem s tebou!!!

dálniční známku máme!! :wink:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ti co pojedou z brna po okreskach muzou pred srazem v bosonohach kousek pred bosonohama u delvity natankovat celkem levnej benzin oproti tomu co je jinde. dneska sice zdrazili ale snad do srazu uz vejs nepudou. dneska za litr 28.50,-
jinak jedu taky po okreskach
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Jestli vše vyjde a já se nakonec zůčastním, tak pokud se nenajde jiný dobrovolník, jsem ochoten se ujmout vedení. Za výsledek ale neručím. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

tak pokud jde o me tak klidne po dalnici (rychlostce) ale radsi bych jel okolo. Avsak je mi to jedno a navic ani nevim na kolikatou tam jede Honza.
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Zamčeno

Zpět na „Příbram“