Google - street view

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Google - street view

Příspěvek od dvk »

Mě by třeba zajímalo, jestli jsou ty SPZtky na snímcích rozmazané přímo ve zdrojových datech nebo jestli jsou data uložené v originální podobě a rozmazání toho či onoho se děje až v nějakém filtru před zobrazením. Protože mi nepřijde zrovna fajn, že by se dal vytvořit seznam kde se kdy které auto nacházelo, jestli má zaplacené ručení, jestli má technickou atp. ... :wink:
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3535
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google - street view

Příspěvek od Crocodile »

Google má určitě někde schovaný fotky bez rozmazaných SPZ a obličejů.
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6507
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Google - street view

Příspěvek od JmJ »

Uvedomte si, ze je KURVA rozdil, jestli nekdo neco vidi, kdyz jde kolem i jestli si to nekdo takovy vyfoti a da si to na svuj web, ktery navstevuje pomerne omezene mnozstvi lidi a jestli nekdo do celosvetove vydavane mapy zaradi fotku vas a vaseho majetku.

Jsem zlodej aut. Sednu v kotehulkach k netu, projedu si bohatsi ctvrte okolnich mest, zjistim, kde co parkuje. Pokud se mi to zda zajimave, zajedu se tam mrknout osobne a uvidim, jestli je to pro me fakt zajimave. Google streetview mi neskutecne ukrati cas a umozni mi udelat perfektni obhlidku z pohodli meho domova. Jaky je duvod, aby na tech fotkach byla jasne poznatelna auta? hadam ze zadny. o lidech plati to same.

ja tu nechci delat krizacke tazeni, napad je to pekny, zpravovani pekne, ale myslim si, ze to zaslo za hranici slusneho chovani.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Veverka

Re: Google - street view

Příspěvek od Veverka »

Paranoia-to jsem jako bandita jen proto,že mám nůž a kukátko?

Osobně vadí spíše různé kamery na benzinkách atd.,tyhle záznamy teprve mohou být "zajímavé" viz Lacina.
Co zlodějům prozradí fotka parkoviště před panelákem z března?To radši uvěřím že Google vedou členové Bildenbergu.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Google - street view

Příspěvek od Ivo »

U nas jsou treba ty fotky skoro rok staré, tak nevím, jestli by to bylo nekomu dobře, se tim řídit. V praci mam jeste vyfoceného zigula a pred barákem nestoji nic.
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6507
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Google - street view

Příspěvek od JmJ »

Veverka píše:Paranoia-to jsem jako bandita jen proto,že mám nůž a kukátko?

Osobně vadí spíše různé kamery na benzinkách atd.,tyhle záznamy teprve mohou být "zajímavé" viz Lacina.
Co zlodějům prozradí fotka parkoviště před panelákem z března?To radši uvěřím že Google vedou členové Bildenbergu.


pokud to co uvidis zverejnis vsem lidem na zemekuli a to jeste tak, ze bude temer jiste, ze to milion lidi bude cist, pak ano, pak se z meho pohledu chovas docela spatne.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6507
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Google - street view

Příspěvek od JmJ »

Ivo píše:U nas jsou treba ty fotky skoro rok staré, tak nevím, jestli by to bylo nekomu dobře, se tim řídit. V praci mam jeste vyfoceného zigula a pred barákem nestoji nic.


nase fotky jsou take rok stare a 90% aut je zde porad. tedy velmi aktualni bych rekl. behem mene jak minuty tu omrknes cca 50 aut a muzes pokracovat na vedlejsi parkoviste o dalsich 50 autech...:-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Google - street view

Příspěvek od MartasBrno »

Veverka píše:Paranoia-to jsem jako bandita jen proto,že mám nůž a kukátko?

Osobně vadí spíše různé kamery na benzinkách atd.,tyhle záznamy teprve mohou být "zajímavé" viz Lacina.
Co zlodějům prozradí fotka parkoviště před panelákem z března?To radši uvěřím že Google vedou členové Bildenbergu.


Tys to asi nepochopil, přečti si příspěvky ještě jednou. JmJ to vysvětlil dost polopaticky.

Po kouknutí na předchozí stranu teda zírám. Jo, až si nameleme hubu, bude pozdě. Přísloví, kdo chce kam, pomozme mu tam si vybavuji jen nerad...

Hlavně jak tady plačeme, jak nám kradou žiguláky pod nosem a nikdo je nemůže najít. Dobře nám tak, že...
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Google - street view

Příspěvek od Marťas »

JmJ píše:Uvedomte si, ze je KURVA rozdil, jestli nekdo neco vidi, kdyz jde kolem i jestli si to nekdo takovy vyfoti a da si to na svuj web, ktery navstevuje pomerne omezene mnozstvi lidi a jestli nekdo do celosvetove vydavane mapy zaradi fotku vas a vaseho majetku.

On je určitě celý svět říčný, aby mohl uzřít Podléškovou ulici v Záběhlicích :idea: Řekl bych, že nejméně polovina lidí obývající Wall street, či Champs-Elysées tráví v Podléškové ulici aspoň hodinu denně.
JmJ píše:Jaky je duvod, aby na tech fotkach byla jasne poznatelna auta? hadam ze zadny. o lidech plati to same.

Jako důvod bych možná viděl, aby na těch fotkách vůbec něco zbylo. K čemu by ta služba byla, kdyby na ní nebyly ani domy? Komu co řekne chodník a silnice?

Obrázek

Takhle je to snad lepší?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6507
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Google - street view

Příspěvek od JmJ »

Marťas píše:
JmJ píše:Uvedomte si, ze je KURVA rozdil, jestli nekdo neco vidi, kdyz jde kolem i jestli si to nekdo takovy vyfoti a da si to na svuj web, ktery navstevuje pomerne omezene mnozstvi lidi a jestli nekdo do celosvetove vydavane mapy zaradi fotku vas a vaseho majetku.

On je určitě celý svět říčný, aby mohl uzřít Podléškovou ulici v Záběhlicích :idea: Řekl bych, že nejméně polovina lidí obývající Wall street, či Champs-Elysées tráví v Podléškové ulici aspoň hodinu denně.
JmJ píše:Jaky je duvod, aby na tech fotkach byla jasne poznatelna auta? hadam ze zadny. o lidech plati to same.

Jako důvod bych možná viděl, aby na těch fotkách vůbec něco zbylo. K čemu by ta služba byla, kdyby na ní nebyly ani domy? Komu co řekne chodník a silnice?

Takhle je to snad lepší?


ad prvni bod: zrejme nedokazes videt problem v sirsich souvislostech. z toho, ze tva ulice nikoho nezajima nelze vyvodit, ze vsechny ulice nikoho nezajimaji a tedy ze o nic nejde. premyslej.

ad druhy bod: existence sluzby samotne neimplikuje nutnost jeji existence a neimplikuje ani to, ze ta sluzba k necemu musi byt. ostatne sam google spoustu jiz drive zalozenych sluzeb zrovna ted nedavno zrusil :-)

tva argumentace mi prijde asi v tomto duchu: do cinzaku tece. ale proc bych to resil, kdyz nebydlim v nejvyssim patre a ke me jeste nezatklo :-)

ten obrazek jsi udelal celkem pekne. pokud majitele nemovitosti nebudou souhlasit s tim, aby na streetview byly, pak nektera ulice muze vypadat presne takto.

(nic ve zlem)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Google - street view

Příspěvek od dvk »

Přesně tak, souhlasím s JmJ. A proč vlastně ta služba existuje ? Zadám adresu a kromě přesné šipky na mapě mi to ukáže fotku baráku a vidím co je kolem - to už jsou lidi tak zdegenerovaní že už neumějí ani poznávat čísla na zdech a potřebujou obrázky ?? Jenom kvůli tomu někdo vynaloží miliony peněz, aby vytvořil a uložil databázi orbázků, kterou pak můžou zdarma všichni prohlížet a kochat se, že jejich žigul je slavný ? :D Jako nevím, ale google určitě není matka Tereza a pokud bych já nějaký takový projekt vytvořil, tak určitě ne jen tak zprdele pro potěchu zbytku světa. Pokud do něčeho investuju tolik prostředků, tak jedině s vidinou že mi to vydělá ty peníze zpět. Ale kdo je zaplatí, když né běžní uživatelé maps.google.cz ? .... to není paranoia, to je prostě jen dnešní doba. A když nad těmahle souvislostma přemýšlím, tak mě nic pozitivního nenapadá ...
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google - street view

Příspěvek od Laďuša »

Dokonce i elektrický podniky rozvádí elektriku kvůli zisku. A přitom by stačilo v lednu nalámat led a do léta by jsme mohli chladit lahváče ve sklepě :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6507
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Google - street view

Příspěvek od JmJ »

Laďuša píše:Dokonce i elektrický podniky rozvádí elektriku kvůli zisku. A přitom by stačilo v lednu nalámat led a do léta by jsme mohli chladit lahváče ve sklepě :P


:-)

podivej, pokud to nechces chapat, tak se neda nic delat :-) az ti "socialni site" prinesou problemy jako mne, byt u nich nemas ucet, pak to mozna budes cele videt trochu jinak :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Google - street view

Příspěvek od Jelen »

JmJ a co ti prinesly soc site za problem? Myslim, ze by se tedy o tom meli ostatni poucit, kdyz proti tomu ted tak vystupujes. Tahle funkce tu uz par let je a jeste jsem nevidel nikoho, kdo by si na ni stezoval.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4263
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Google - street view

Příspěvek od Teepee »

JmJ píše:podivej, pokud to nechces chapat, tak se neda nic delat :-) az ti "socialni site" prinesou problemy jako mne, byt u nich nemas ucet, pak to mozna budes cele videt trochu jinak :-)

Ale copak? Fejzbuk? Musel jsi nechat umřít profil? :wink:
Předpokládám, že to sem nebudeš chtít psát, ale zajímalo by mne jaké konkrétní to byly problémy, tak přes SZ?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“