Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

No ja som od madarova zistil len , ze vyfukovy ladeny system 50kovy stoji asi tak ako codopak pise za zvody. Len nechcu prezradit kde sa daju zohnat :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
morati

Příspěvek od morati »

Já mám koncový díl udělaný z předního tlumiče z Corsy GSi,origo svod,vyhozený kat. a střední tlumič nahrazený trubkou..Zvuk hodně decentní,když to prošlápnu super efekt,minimální odpor.. :twisted:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Já si koupil komplet výfuk v Ostravě-prý to měl být Bosal ale pochybuju. Nicméně, má to takový lehce nachraplý zvuk, který z venku budí respekt jako hrom pookud tomu člověk dá naprdel. :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Ja mam vyfuk priamo z madarska. Ako mnohy vraveli , ze hrdzavie. U mna prezil zimu a nic. A postrehol som na nom , ze Lajdak ide rychlejsie do otacok.


Majo potvrdi. ZE JOOO 1300vs.1500
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teraz ide na rad potrubie :D
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Števo píše:Ja mam vyfuk priamo z madarska. Ako mnohy vraveli , ze hrdzavie. U mna prezil zimu a nic. A postrehol som na nom , ze Lajdak ide rychlejsie do otacok.


Majo potvrdi. ZE JOOO 1300vs.1500
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Teraz ide na rad potrubie :D
Kerej díl vejfuku máš ? poslední s 2ma koncovkama ?
Pool

Příspěvek od Pool »

capodrak píše:Kerej díl vejfuku máš ? poslední s 2ma koncovkama ?

Myslím si že všichni maj jenom koncovej tlumič od maďarů, ale říkají tomu výfuk... :) Nebo se pletu?
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Pool píše:
capodrak píše:Kerej díl vejfuku máš ? poslední s 2ma koncovkama ?

Myslím si že všichni maj jenom koncovej tlumič od maďarů, ale říkají tomu výfuk... :) Nebo se pletu?
No věčinou jo :wink: a dělaj tady stím zmatky prože vejfuk u mě je celý vyfukový potrubí :!: to znamená od sodu až po poslední díl
Pool

Příspěvek od Pool »

Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Len posledny diel dvojku. Na 50kovi system prasule nevychadzaju. Aj, ked po nom tuzim.Pricom dielnu, kde ten system predavaju mam len na 17km :evil:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

A zapoměl jsem přidat cenu: střední díl za 380,- a zadní 500,- cena +- - lepší než polák. :lol:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Deli
Příspěvky: 85
Registrován: úte čer 01, 2004 12:37
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Deli »

Pool píše:Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:

A co "cech"? Jak to jelo? Neco podobneho chci vyzkouset dost dlouho, ale jeste na to nedoslo ...
Deli
Pool

Příspěvek od Pool »

Deli píše:
Pool píše:Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:

A co "cech"? Jak to jelo? Neco podobneho chci vyzkouset dost dlouho, ale jeste na to nedoslo ...

Je to síla! :rock: Normálně na volnoběh je to celkem v klidu, ale od 2000 ot/min nahoru začíná hrubej praskot, kterej je slyšet fakt hodně daleko. Na trojku při deceleraci a nízkých otáčkách to suprovje střílí. Jestli se nebojíš, tak to zkus, doporučuju! Ale můžou nastat problémy, však víš jaký... ono to má totiž v pohodě přes 100dB.
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Pool píše:
Deli píše:
Pool píše:Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:

A co "cech"? Jak to jelo? Neco podobneho chci vyzkouset dost dlouho, ale jeste na to nedoslo ...

Je to síla! :rock: Normálně na volnoběh je to celkem v klidu, ale od 2000 ot/min nahoru začíná hrubej praskot, kterej je slyšet fakt hodně daleko. Na trojku při deceleraci a nízkých otáčkách to suprovje střílí. Jestli se nebojíš, tak to zkus, doporučuju! Ale můžou nastat problémy, však víš jaký... ono to má totiž v pohodě přes 100dB.
Máš foto jak vypadá ?
Pool

Příspěvek od Pool »

capodrak píše:
Pool píše:
Deli píše:
Pool píše:Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:

A co "cech"? Jak to jelo? Neco podobneho chci vyzkouset dost dlouho, ale jeste na to nedoslo ...

Je to síla! :rock: Normálně na volnoběh je to celkem v klidu, ale od 2000 ot/min nahoru začíná hrubej praskot, kterej je slyšet fakt hodně daleko. Na trojku při deceleraci a nízkých otáčkách to suprovje střílí. Jestli se nebojíš, tak to zkus, doporučuju! Ale můžou nastat problémy, však víš jaký... ono to má totiž v pohodě přes 100dB.
Máš foto jak vypadá ?

To byla jenom ironie... :lol: imaginární výfuk čech, jenom uřízlej zadní tlumič, takovej malej experiment (netřeba fotit)
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Pool píše:
capodrak píše:
Pool píše:
Deli píše:
Pool píše:Maďar je pěkná věc, ale já dnes zkusil "čecha".. to znáte? :) Jenom 2. výfukovej díl a za ním kus trubky zakončenej směrem dolů :lol:

A co "cech"? Jak to jelo? Neco podobneho chci vyzkouset dost dlouho, ale jeste na to nedoslo ...

Je to síla! :rock: Normálně na volnoběh je to celkem v klidu, ale od 2000 ot/min nahoru začíná hrubej praskot, kterej je slyšet fakt hodně daleko. Na trojku při deceleraci a nízkých otáčkách to suprovje střílí. Jestli se nebojíš, tak to zkus, doporučuju! Ale můžou nastat problémy, však víš jaký... ono to má totiž v pohodě přes 100dB.
Máš foto jak vypadá ?

To byla jenom ironie... :lol: imaginární výfuk čech, jenom uřízlej zadní tlumič, takovej malej experiment (netřeba fotit)
si chtěl říct Tuzing :wink:
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“