Blue Hornet...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Raduz píše:Dobrý hoď to do podpisu já tam toho mám taky hafo :mrgreen:
Rád bych, ale nejde mi editovat první příspěvek... :cry:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Raduz »

Do podpisu to je to co máš pod čárou.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Tak dneska byl i přes déšť krásný den!
Hornet dopoledne dostal červený znak (děkuji Valdovi1971), vyzvedl jsem si dílenskou příručku (sice jednu mám, ale za 47,- jsem z povinnosti musel), na poště jsem měl časopis a knížku údržba Fiatu 125p. Pokud by tedy měl někdo nějaký dotaz k Poláku, klidně se ptejte... :wink:
Já už čučel, nevěděl jsem, že motor má OHV... :shock:
Přílohy
20140912_165246.jpg
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Feiky
Příspěvky: 260
Registrován: ned led 04, 2009 14:27
Bydliště: Šebrov u Blanska

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Feiky »

Ahoj, hezká kára, ať ti dělá radost. Motor z Nivy vřele doporučuji. Úpravy po technické stránce taky:) Foť to...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Feiky píše:Ahoj, hezká kára, ať ti dělá radost. Motor z Nivy vřele doporučuji. Úpravy po technické stránce taky:) Foť to...
Děkuju! Budu se snažit, je pravda, že jsem fotkám moc nedal... :wink:

____________________________________________________________________________________

Víkend byl paráda!
V sobotu jsme s Míšou a Hornetem vyjeli k přehradě Orlík, na prohlídku tohoto vodního díla. Exkurze byla super, nějaké foto zde.
Chytli jsme perfektního průvodce, vzal nás i na místa, kam prý pouštět nesmí... 8)
Zbytek návštěvníků dorazilo jejich supr busíkem, jak tam se pije! :lol:
Po Orlíku se jelo na oběd do Dolních Hbitů, kde jsem byl hned při vstupu na zahrádku dotázán znalcem, jestli mám Fiata, nebo Žigula... :P
No a po obědě cesta směr Zruč nad Sázavou, pro díly a vyměnit destičky, prasátko a pakny. Dnes domů, takže za víkend krásných 330km.
Přílohy
DSCN5992.jpg
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Dneska mě pěkně vyšplouch, sičák jeden. Přestal dobíjet. Uhlíky mi tak špatné nepřipadají, resp. ty co jsem vyndal z jednoho ze dvou náhradních alternátorů jsou naprosto katastrofální. Snad to bude ono, vůbec se mi nechce altík měnit... :|
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Vašátor »

A co pojistka? :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Vašátor píše:A co pojistka? :mrgreen:
No teda Vašátore! Trochu se mi naježily chlupy... :lol:
Stalo se mi to do kopce z Holešovic na Teplice, první co bylo, šmátral jsem rukou na pojistku č.10, ale moc jsem v to nedoufal. Všechny jsem měnil za keramické, a tam je po mé zkušenosti kontakt v naprostém pořádku. S plastem jsem vždycky zakroutil a už se zase dobíjelo. Kdyby prdla, asi bych to slyšel, ale je pravda, že se občas rádiu zapalují lejtka.
Následovalo sledování vody a únik na Agipku v kopci. Otevřel jsem kapotu a řemen byl na svém místě. Zaměnil jsem 702-ku, ani to nepomohlo, zlehka jsem altík poklepal kladivem, což mi asi 4x v životě zachránilo krk, když odcházely uhlíky. Nepomohlo nic, tak jsem frčel jen na parkovačky na hlídané. Ve snaze vyndat uhlíky jsem se ani trochu nespálil... :rolleyes:
Dneska jsem vyměnil uhlíky (pozor které kupejete, více zde) a nic. Takže domů pro altík a začal jsem hrát lidu na parkovišti divadlo... :D
Vyměněno, kontrolka nesvítí, takže zítra do práce Hornetem!
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Vašátor »

Neber tu moji poznámku o pojistce zle :wink: , jen vím, jací jsou někteří lidé experti. Většina lidí totiž začne tím nejsložitějším, všechno rozkope a kdo to pak má dávat dohromady ... a většinou za to může právě naprostá banalita.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10510
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Luděk Musil »

Jaykee píše:... a začal jsem hrát lidu na parkovišti divadlo... .
Ano, i to jsou role, které občas musí člověk hrát.
Byl aspoň po skončení posledního dějství aplaus publika? L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Luděk Musil píše:Byl aspoň po skončení posledního dějství aplaus publika? L.
A jaký! Musel jsem třikrát vylézt zpoza kapoty a uklonit se... :cheers:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Mezitím, co si valná většina z vás užívala na srazu, kam jsem nemohl jet kvůli dnešní a zítřejší práci :cry: , jsem se dopoledne alespoň pro pocit rozhodl věnovat Hornetovi. Ještě se musí potáhnout koženkou, ale opičení po Feikym je skoro hotové... :)
Ještě rozebrat budíky, vyčistit sklíčka, do jednoho vložit ukazatel napětí, zapojit a, a, a už se nemůžu dočkat!
Také jsem rád, že na tlak oleje mám budík s kakaem, teda macaem a ne s olejničkou. :mrgreen:
Přílohy
20140920_140129_HDR.jpg
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Kopr »

a mě jsi nasral s tím rádiem :mrgreen:máš hezčí
Přílohy
1622374_3914541199212_2116411454_o.jpg
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
smajchl
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od smajchl »

Ty chces z jednoho budiku udelat voltmetr? nebo sehnat voltmetr samostatne, jiank je to moc pekny, mam v planu neco podobnyho ;-) ale ne na stred...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Re: Blue Hornet...

Příspěvek od Jaykee »

Tak dneska mi Hornet vůbec neudělal radost. Vzal jsem ho na projížďku, jel jsem pro knížky. Díky Bohu chytil, protože minulý pátek, kdy jsem s ním jel naposledy, jsem měl trochu peška s baterkou. Někde se tu psalo o vybíjení baterie a u mě je problém jasný. Nevyndaný panel na vypnutém rádiu. Prostě to něco žrát musí. Teď jsem ho měl vyndaný, minulý pátek (kdy se motor ani neotočil) jsem najel cca 80km na parkovačky a dneska startér točil jako fretka.
Start se tedy povedl, ale po chvíli se rozsvítilo mazání a přestalo svítit až ve vyšších otáčkách. Ach jo. Už aby nastala změna.
S takovýmhle agregátem mě jízda vůbec nebaví, spíš mě nasírá. Chcípá, hulí, ve spodu nejede a teď ještě nemaže... :roll:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“