lietadlá a všeličo okolo

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
utia
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvek od utia »

Nekdo na to ma :D Min vikend jsem pomahal s modelem synovcovi, vyrezet a prilepit par dilu z balzoveho dreva trvalo tak hodinku a pak se to vystrelovalo gumickou ale pravda tak velky to zase nebylo :P
Dva dny nato seděl Pú na své větvi,
pohupoval nohama sem a tam,
vedle něj, stály čtyři hrníčky medu...
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

To mi připomíná, 5.6. je v Bubovicích na letišti letecký den/dětský den, bude k vidění spousta věcí (historická letadla, repliky bleriota - statická ukázka, Demoiselle - statická, ale když se podaří dodělat, tak snad i letová, dále Berg - dvojplošník - replika, letová), budou atrakce pro děti, malování po obličeji, snad i buginy, čtyřkolky, soutěže pro děti, tři výherci získají let vrtulníkem Robinson R44 (snad, tak to bylo řečeno :-D ) lety UL letadly budou také k dispozici, cena letu se pohybuje v řádech stokorun, pouze za náklady, ani to kolikrat ne, prostě paráda. Petře, jsi zván, ostatně každý je zván. Já tam však nebudu, mám šichtu, uvidim, jak by to šlo s dovolenou, ale brát si volno na svátek je pitomost.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

No jestli tam nebudeš... :scratch: Jinak bych neváhal a šel bych s Tebou zase do vzduchu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Lidí mám dotaz.
Máte na letadlech a všech těch peklostrojkách nějakou pojistku?
Zajímá mě hlavně, jestli mě někdo zaplatí škodu, když mě na pole přistane plachták nebo nějaká podobná potvora :roll:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Marcel, ano, mám na svém letadle pojistku pro případ poškození cizí věci. Samozřejmě právě kvůli takovýmto věcem. Najdou se lidi, kteří ji nemají, ale myslím si, že těch je minimum, stejně jako u aut. Je to vlastně takový povinný ručení - je to taky povinný a kdo to nemá, dostane pokutu a když něco vyvede, bude mít průšvih.

Teepee, fakt to semnou cloumá, ale nejít do práce na svátek je prostě kravina. Jinak neni problem se domluvit a můžem nahoru téměř kdykoliv :-) záleží na počasí.
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Jelen píše:malování po obličeji, snad i buginy, čtyřkolky, soutěže pro děti, tři výherci získají let vrtulníkem Robinson R44 (snad, tak to bylo řečeno )
Slibem nezarmoutíš, že. Ovšem to barvení obličejů (původní myšlenka byla ksichtů :lol: ), to mně láká. Spíš tedy, že bych někoho pěkně vymaloval já :color:

Jinak vážně - škoda, že je to tak daleko, v UL jsem ještě nefrčel.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Petře, tak tam zejtra na 90% budu ;) ale až tak od dvou hodin.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:Petře, tak tam zejtra na 90% budu ;) ale až tak od dvou hodin.
:? :? Jak je venku hezké počasí, doma se vyskytuju převážně venku, na zahradě, u počítače vůbec. Takže info, že tam budeš jsem na foru objevil v pondělí ráno z práce a SMSku na telefonu ze 14.44 jsem objevil v podvečerních 18.15. :cry:
Moc mě to mrzí, byla by to ideální projížďka Bílým LADOU, po měsíci od STK ho stejně musím zase někam vyvézt. Jenže, dopoledne jsme byli s Hasiči vítat Karla IV z královského průvodu, padlo něco piva, asi bych stejně nebyl způsobilý jízdy...
Nenapadlo mě hlídat telefon, tím že jsi psal, že půjdeš do práce, jsem Bubovice úplně vyřadil z plánů na víkend. Kdyby to bylo v rovině, "možná se tam dostanu, a v takovým případě dám vědět", hlídal bych si telefon víc.
Mrzí mě to, doufám že jsi tam nejel jen s tím, že mi napíšeš a já dorazím. :(
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

S tím jsem tam určiě nejel, ani jsem nevěděl, že tam pojedu. Šel jsem z práce dřív, tak jsem se tam dostal, ale stejně foukal dost vítr, až večer to bylo dobrý. Tak příště ;)
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:S tím jsem tam určiě nejel, ani jsem nevěděl, že tam pojedu. Šel jsem z práce dřív, tak jsem se tam dostal, ale stejně foukal dost vítr, až večer to bylo dobrý. Tak příště ;)
Až večer... Přemýšlel jsem, jestli má cenu v 18.15 se začít shánět, jestli tam náhodou ještě nejsi, pak letět do garáže pro auto, a vyrážet na cestu, to bych dorazil v 19.00-19.30... No hlavně je to teď už jedno.
Zkrátka, když necháme domluvu na poslední chvíli, tak je to dílem náhody a jak u Brutusu, tak teď, zafungovala tím špatným směrem. :cry:

Co náhradní termín? Kdy se tam zase chystáš?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Teepee, v 19:30 by to bylo ideál, kolem osmý je nejlepší lítání, naprosto klidnej vzduch.
Jinak dneska jsem udělal minivideo mobilem, nahrává to celkem obstojně, ale letěl jsem sám a držet telefon a dávat pozor na řízení se fakt nedá. Musim vymyslet nějakej držák.
http://www.youtube.com/watch?v=PBihj4JbmDQ
Zítra a v neděli asi budu na letišti taky, tak kdybys chtěl, tak mi cinkni, nebo napiš sms.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Napiš to příště prosím do pátečních cca 13-14 hodin. LADAklub si doma pouštím jen o zimních dlouhých večerech...
Ach jo, já Ti asi začnu před víkendem preventivně volat...

Jinak kdyby byl někdo zvědavý, na záběrech je vidět obec Mořina.

Na tuhle louku nouzově? Vždyť je to tak hnusně zvlněný! A ze všech stran doběh do silnice..
http://www.youtube.com/watch?v=zSaWIQDeQ_k
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Jo, to je ta bezva louka :-) dneska jsme se zrovna o tom s kamarádem bavili (shodou okolností s tím, který je semnou na videu :-D )

Každopádně na leišti budu ve středu, asi celej den, záleží na počasí.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4266
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:Jo, to je ta bezva louka :-) dneska jsme se zrovna o tom s kamarádem bavili (shodou okolností s tím, který je semnou na videu :-D )

Každopádně na leišti budu ve středu, asi celej den, záleží na počasí.
Ve středu bych mohl dorazit tak na 18.30, ale záleží na počasí, zavolám Ti než bych vyrážel.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

O.K., budu čekat na telefon, v tu dobu bych tam měl být :-)
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“