Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

anton77 píše:Je to KITTFORT ALUKSYL 0199 vypalovací silikonová žáruvzdorná barva na kamna, roury, výfuky do 500°C. 80g za 44Kč. Bohatě to stačilo, dal jsem 2 vrstvy.
Já to mám ve spreji, seženeš to v každým OBI, Baumaxu atd., cena cca 160 wočí za 400ml.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

bohuzial vyfuky zdrazuju...co mesiac to stovka...a dvojruraky boli lacnejsie, predaval som vam ich za 900, aj stenlymu aj salwovi.myslim.ale uz sa medzicasom ceny dorovnali...
ja ho mam opieskovany a nasopovany hlinikom(robil som to po 5000km, ked zacal hrdzaviet) odvtedy ma dalsich 15000 a je jak novy...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Já funguju z ruky do huby, takže si nemůžu moc vymejšlet (ačkoliv to částečně platí holka - je to její auto). Každopádně dík za tu barvu, mrknu se po tom :wink:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Já jsem se včera po delší době zase válel pod autem (2105 1300 LPG) a zjistil jsem neprijemnou vec. Madarsky vyfuk vibruje a narazi do hadicky na LPG. Hadicka je cela domlacena a nechci ani domyslet, co by se stalo, kdyby to ruplo. Vyfuk musi ven. Zkusim to nekde nahrat autogenem a trochu powohejbat.
SalWador
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10511
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

SalWador píše: Já jsem se včera po delší době zase válel pod autem (2105 1300 LPG) a zjistil jsem neprijemnou vec. Madarsky vyfuk vibruje a narazi do hadicky na LPG. Hadicka je cela domlacena a nechci ani domyslet, co by se stalo, kdyby to ruplo. Vyfuk musi ven. Zkusim to nekde nahrat autogenem a trochu powohejbat.

Raději do toho autogenem nechoď a trubku od LPG naohýbej "někam jinam", bude to OK.
SalWador píše: Hadicka je cela domlacena a nechci ani domyslet, co by se stalo, kdyby to ruplo.

Musím opět poukázat na bezpečnost plynové soustavy: multifunkční ventil na nádrži kromě jiného dokáže zavřít nádrž, pokud dojde k vypouštění většího množství než (tuším) 6l/min. Takže by se nestalo víceméně nic - kdyby trubička (protože je to trubička obalená plastem) praskla - došlo by k většímu úniku a ventil to zavře. L.
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Luděk Musil píše:Raději do toho autogenem nechoď a trubku od LPG naohýbej "někam jinam", bude to OK.
Dnes jsem se pod tím válel a trochu jsem to pomlátil. Asi o kousek se mi to porařilo sepasovat druhý a třetí díl více do sebe. Také jsem přihnul ty dvě capky u konce trochu nahoru, takže výfuk teď sedí asi o 2cm níž a až to snad bude dobré (při startování už to o kastli neklepe). Asi jsem vyhrál i bez ohýbání trubek.
Luděk Musil píše:Musím opět poukázat na bezpečnost plynové soustavy: multifunkční ventil na nádrži kromě jiného dokáže zavřít nádrž, pokud dojde k vypouštění většího množství než (tuším) 6l/min.
Tak to jsem nevěděl, že je to tak vychytaný. Si mě uklidnil. :blob5:

Já už jsem se smířil i s tím, že maďara vyndám. :cry:
Problém vyřešen, můžu si dále užívat zvuk při podřazení na trojku v 70ti km/hod. :hello1:
SalWador
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

U mna stoji aj na pozretie madar nakrivo ale nevindam ho. Proste aj ked stoji nakrivo ho tam chcem. Na seriovke sa ta krivost nedala az ta vidiet. :(
Ma zle ohnuty stredovi diel :?
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Zda se mi, ze po tom nasem zasahu dela vyfuk mensi hluk. Asi to je tim, ze se mi podarilo druhy a treti dil sepasovat vice do sebe a neutika to tam.
Jinak jizda bez vsech ctyr :!: dveri je masakr zazitek. Ten zvuk od vyfuku je vsude!
SalWador
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Tak to si este tiez nepocul v mojej garazi. Su tam plechove dvere rozmerovo asi tak 3x3,5m. A ja si stale zastanem asi tak 20cm od dvery. Ked mi niekto vola tak musim ist vonku aby som NIECO pocul. :lol:
anton77

Příspěvek od anton77 »

Zajímá mě, jestli s dvojrourovym maďarem projdu na technický... Máte s tím někdo zkušenost?
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Dam vediet. Totiz ja idem na buduci tyzden na STK. A madara nebudem davat dole.Sice mne tam robi sused. Ale moju karu vidi dost casto a zatial nic nevravel.
Honza
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

anton77 píše:Zajímá mě, jestli s dvojrourovym maďarem projdu na technický... Máte s tím někdo zkušenost?

bych se divil, kdyby jim to vadilo. Jsem prosel s jednorourakem a to predemnou sla klasicka 2101. Toho rozdilu v prumerech si ani nevsml a to me jeste upozornoval, ze mam orezli koleno na 3. dílu. :wink: :D
Honza
Uživatelský avatar
Madafaka
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 11, 2004 12:20
Bydliště: Uzbekistan

Příspěvek od Madafaka »

ja som uz 2x presiel cez STK s dvojrurakom, ale vzdy som to mal istene...
Keine Angst!
Uživatelský avatar
Jozef Matuška
Příspěvky: 147
Registrován: úte bře 22, 2005 08:30
Bydliště: Šurany, Slovensko

Maďarské výfuky

Příspěvek od Jozef Matuška »

Tak uz mam nahodenú jednorúru, ten zvuk je pri nižších otáčkach zvláštny ale dalej je to v pohode, je ináč dosť zapadnutý vnútri, koncovka to istí.Zmení ta koncovečka okrem vzhladu aj zvuk? Kto to má vyskúšané.
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Re: Maďarské výfuky

Příspěvek od SalWador »

Podle mě koncovka nemá na zvuk žádný vliv. teda pokud není laděná. :-)
SalWador
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“