koupil jsem 2110 - poraďte nováčkovi- vady, LPG atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
r520
Příspěvky: 61
Registrován: čtv říj 09, 2008 20:36
Bydliště: budějovice

Příspěvek od r520 »

to Plavec: měl jsem rok 1990, pojistková deska s tištěnými spoji... no ročně jsem s ním dělal 30 tisíc a asi toho na něj bylo moc....

pořád vynechávaly zpátečkový světla, zadní mlhovky, ovětlení spz, přepínání dálkovejch....

motor taky 3x do roka na servis... ale to LPG bylo zlatý....

jinak se pořád něco s...lo

poku mi to vyjde, tak na sraz dorazím... my exoti musíme držet při sobě :D
Rudá Střela, jarní spotřeba mezi 6,0-7,0 L/100km
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Laďuša píše:Klucí, nechci vam ubírat na sebevědomí, ale v životě se mi nestalo, abych se při tankování umazal :!: Ani tehdy ne, jak jsem v Bolesławiecu 10 minut soupeřil s moc utáhnutým víčkem...


TŘEBA SEŠ TAK ŠPINAVEJ ŽE SE ANI UŽ UMAZAT NEMŮŽEŠ ! ! ! ! ! :lol:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Laďuša píše:Klucí, nechci vam ubírat na sebevědomí, ale v životě se mi nestalo, abych se při tankování umazal :!: Ani tehdy ne, jak jsem v Bolesławiecu 10 minut soupeřil s moc utáhnutým víčkem...


No tak se Ti asi ještě třeba taky stane, že tu pistol bral před Tebou do ruky někdo co měl ruce od mouru a uvidíš, jak to snadno jde.Plyn čepují sami pumpaři, tak na tu plynovou pistol nikdo nehrabe. :P
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Tak se utřu do hadru a jede se. Ono kolik lidí má ruce od mouru, když přijedou, vylezou z auta a jdou tankovat ;).
Ono na vás taky jednou dojde, taky to neni tak dávno, co benzín čepovali pumpaří ;) (Třeba na tej pumpě v MB, co jsme jeli po srazu z muzea Škodovky, si plyn tankovali řidičí sami)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Laďuša píše: si plyn tankovali řidičí sami

Už se těším až to pochopí všude . Snažím se je to učit , páč kam přijedu tam rovnou vezmu tankovací "pistoli" a LPG tankuji sám (pokud není zamčená) . Zatím mně nevynadali nikde . Je to oboustraná výhoda nikdo na nikoho nečeká a tankování je bezpečnější než u benzínu .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
FOMA
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvek od FOMA »

Saša píše:
Laďuša píše: si plyn tankovali řidičí sami

Už se těším až to pochopí všude . Snažím se je to učit , páč kam přijedu tam rovnou vezmu tankovací "pistoli" a LPG tankuji sám (pokud není zamčená) . Zatím mně nevynadali nikde . Je to oboustraná výhoda nikdo na nikoho nečeká a tankování je bezpečnější než u benzínu .


:wink: Taky je tak vychovávám a zatím to vždy jen uvítali
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Saša píše:Snažím se je to učit
Zkus to v pelhřimově na shellce a nebudou zrovna rádi.Nebo v Táboře u Flagy a u vágnerový , tam Tě ani nepožádá o vyšroubování víčka a ještě furt povídá a povídá, dokud nepřijede další auto.Ale co jsem se tak setkal tak většinou obsluha čepuje ale taky jsou tu pumpy (nebudu jmenovat) kde si buď musim načepovat sám, nebo mi obsluha nabuduce nasere. :P :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

plavec píše:Tě ani nepožádá o vyšroubování víčka


Tak to bych (jí-ho) nechal víčko hledat (viz moje 06) . To už je ale jen pro inspiraci . Takže spět k 2110 .
PS: Až se pojedu podívat do Pelhřimova tak to skusím :lol:
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

som myslel ze plyn tiu musi dat obsluha kvoli bezpecnosti a predpisom
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

čmelák píše:som myslel ze plyn tiu musi dat obsluha kvoli bezpecnosti a predpisom
,

Ano musí, ale někde prostě nechtějí a kašlou na to a někde maj zákazníci třeba školení na čepování a maj kartu a pak si čepují sami zákazníci.Třeba to bývá u červený Benziny. Ale někde je to o tom, že se obsluze nechce ven od kasy.Chce to zmapovat síť a jezdit tam kde Ti to vyhovuje.Já takle mám pár oblíbených pump, kam jezdím stále. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Obsluha u LPG stojanů "vznikla" ze tří příčin . 1- V době vzniku nemněly údaj o ceně dostupný na kasse , dnes již jo . 2- Umístění , obsluha nevidí spravidla přímo na stojan . Lidé odjíždějí bez placení od benzínu tak proč né od plynu když "nejsou" vidět . 3-Většina dnešních lidí neví jak to "připojit" a natankovat .Hold doba "zlatých Českých ručiček pominula".
Bespečnost je jištěna lépe než u benzínu . Vypadnutí "pistole" či náhodné odjetí s pistolí v autě nespůsobí únik plynu (uteče jen malé množství) .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Saša píše:V době vzniku nemněly údaj o ceně dostupný na kasse , dnes již jo


Někde ještě dneska neposílá stojan údaje kolik litrů vytočil a kolik to stojí do kasy a obsluha si to někdy i píše aby to cestou od stojanu ke kase nezapoměla. :P A někde ani nemají počítač, třeba u těch jen lpg pump,kde nemaj benzín a naftu, jak se musí zajet do dvora a otočit se kolem lapmy.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

někdo se tu zajímal o ty kostky pod zadní tlumiče... tady je fotka
Přílohy
kostky.jpg
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Ano to jsou ony.Ty máš taky "dvoupolohové"?
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

jo, první rozteš 40 mm, druhá 55 mm
Dodge Avenger 2.0 VVT
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“