Poraďte mi pažalsta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

Tak si predstavte ze sem tam dnes sel s mechanikem a uz je v prdeli :( nak sem to s praci nevychytal driv.. no skoda.. snad se neco podobnyho brzy objevi.. nebo nekdo z Vas bude prodavat.. :) kdyby bylo jaro tak sem ji vzal hned.. tak do jara mam nad cim premyslet a hledat..
Lada 4ever!
Brajara
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 16, 2007 22:13
Bydliště: okr. Olomouc

Příspěvek od Brajara »

Igithegreat píše:Tak si predstavte ze sem tam dnes sel s mechanikem a uz je v prdeli :( nak sem to s praci nevychytal driv.. no skoda.. snad se neco podobnyho brzy objevi.. nebo nekdo z Vas bude prodavat.. :) kdyby bylo jaro tak sem ji vzal hned.. tak do jara mam nad cim premyslet a hledat..


Mrkni na http://www.cars.cz/xchanger/custom/soren/cl.jsp
Je tam už nějakej pátek. Přemýšlel jsem o ní...
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Brajara píše:
Igithegreat píše:Tak si predstavte ze sem tam dnes sel s mechanikem a uz je v prdeli :( nak sem to s praci nevychytal driv.. no skoda.. snad se neco podobnyho brzy objevi.. nebo nekdo z Vas bude prodavat.. :) kdyby bylo jaro tak sem ji vzal hned.. tak do jara mam nad cim premyslet a hledat..


Mrkni na http://www.cars.cz/xchanger/custom/soren/cl.jsp
Je tam už nějakej pátek. Přemýšlel jsem o ní...


Ježíši ta anténa :shock: , to snad ani nemůže bejt pravda, že já eště spim.... :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Čahoun
Příspěvky: 75
Registrován: pát led 12, 2007 00:45
Bydliště: Praha 4-Braník

Příspěvek od Čahoun »

zelvotron píše:
Ježíši ta anténa :shock: , to snad ani nemůže bejt pravda, že já eště spim.... :lol:

Když to vezmeš čistě technicky bez estetického hlediska,tak je to dobře,ten dotyčný nenavrtal skelet karoserie,ale jeho výměnou část,čili v případě koroze zahodí jen blatník.Ale jinak souhlasím-docela haluz
Today...tomorrow.....TOGLIATTI!!!
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Igithegreat píše:Tak si predstavte ze sem tam dnes sel s mechanikem a uz je v prdeli :( nak sem to s praci nevychytal driv.. no skoda.. snad se neco podobnyho brzy objevi.. nebo nekdo z Vas bude prodavat.. :) kdyby bylo jaro tak sem ji vzal hned.. tak do jara mam nad cim premyslet a hledat..

Vždyť jsem ti to říkal, moulo... takovej skvost tam nechat ležet!!! :roll:

Doufám, že se tu registne aspoň její nový majitel 8)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

zelvotron píše:Ježíši ta anténa :shock: , to snad ani nemůže bejt pravda, že já eště spim.... :lol:

:lol: Jestli to trkne náhodného kolemjdoucího... tak si řekne a co je to vlastně za auto? Podívá se blíž..., aha jo Lada... tak to pak jóó :lol:
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Fuj, takže to nebyla noční můra?

No já si spíš myslim, že se někomu nechtělo vést kabel od antény na střechu, ale proč tam aspoň nedali normální anténu s nastavitelným směrem prutu a ne tuhle střešní. Je to zvěrstvo největšího kalibru, to si měl na tu kapotu rovnou přidělat i to rádio :mrgreen: , nebo dát zpětný zrcátka na zadní dveře.

Mimochodem, nemá to na rok 2003 nějakou divnej přístrojovej štít?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

zelvotron píše:Mimochodem, nemá to na rok 2003 nějakou divnej přístrojovej štít?
V otáčkoměru je, zdá se, digipočitadlo km. Tuto vymoženost já nemám.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Barva zelenožlutá, což se mi na fotkách moc nezdá.
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

Nevypada zle.. tak antena se da vymenit.. a za ty penize vypada slusne.. až na to že je v Česky Třebovy :(
Lada 4ever!
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Digipočítadlo by mi nebylo divný kdyby bylo v novějším typu přístrojovýho štítu, ale tohle je ten starší typ, ale s digipočítadlem, dost zvláštní kombinace, a ještě mi tam trochu nepasuje ten plast pod čelním oknem, 2003 by měla mít už ten novší, možná. :?:

Ivo: ty barvy a jejich názvy bych u desítkový řady bral s rezervou, zvlášť na fotce, třeba tyhle dvě auta mají ve skutečnosti celkem odlišnou barvu : http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=82015#82015
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
JakubN
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JakubN »

zelvotron píše:Digipočítadlo by mi nebylo divný kdyby bylo v novějším typu přístrojovýho štítu, ale tohle je ten starší typ, ale s digipočítadlem, dost zvláštní kombinace, a ještě mi tam trochu nepasuje ten plast pod čelním oknem, 2003 by měla mít už ten novší, možná. :?:


No já mám r.v. 2003 a opravdu přístrojovku mám jinou i ten plast pod čelním sklem. Taky to nemá posilovač a mně tehdy při prodeji tvrdili, že se bez posilovače již nedělají (ale beru, že to mohlo být jen oblbování zákazníka, protože já chtěl ladu bez posilovače).
J.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

a neplati stejne jako u klasiky ze co kus to original? voloda mel v jedne ruce flasku a v druhe nakej dil. myslite ze se mu chtelo ten dil odlozit a jit nekam pro druhej? lup to tam. vsak vono to nak fungovat bude :P
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

JakubN píše:No já mám r.v. 2003 a opravdu přístrojovku mám jinou i ten plast pod čelním sklem. Taky to nemá posilovač a mně tehdy při prodeji tvrdili, že se bez posilovače již nedělají (ale beru, že to mohlo být jen oblbování zákazníka, protože já chtěl ladu bez posilovače).
J.

Posilovač byl u nás k mání až se šestnáctistovkou, si myslím,tj. někdy koncem roku 2004.

Maysner píše:a neplati stejne jako u klasiky ze co kus to original? voloda mel v jedne ruce flasku a v druhe nakej dil. myslite ze se mu chtelo ten dil odlozit a jit nekam pro druhej? lup to tam. vsak vono to nak fungovat bude


No v manuálu u některejch věcí mají poznámku: *) dle kompletace vozidla ,dycky sem si pod tim představoval něco podobnýho :-D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

ale tohle je 16V a je to rok 03...
Lada 4ever!
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“