Yelou Hornet...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Ty nás ale namlsáváš čoveče :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
JiKo
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Příspěvek od JiKo »

zdravim,prosim te co jsi to mel za poruchu,at vim na co se mam pripravit a co me ceka???diky.j.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

cena??:.. jak probíhá transplantace??... je potřeba dodat tyče ad to do toho našoupnou??... udělaj aj třeba do předních ramen??... a když bude foto zlobit se nebudu....
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

JiKo píše:zdravim,prosim te co jsi to mel za poruchu,at vim na co se mam pripravit a co me ceka???diky.j.
Jestli máš na mysli tu cívku, tak je to jednoduchý jak facka. Má na starosti připravit dostatečné množství proudu pro svíčky, asi 20 000V, jestli si to dobře pamatuji. Pokud ti klekne, nemá svíce proud a je vyřízeno. Jinak je dobré vozit sebou jednu navíc, jako palec a víčko od rozdělovače... :wink:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Little Red Riding Hood píše:cena??:.. jak probíhá transplantace??... je potřeba dodat tyče ad to do toho našoupnou??... udělaj aj třeba do předních ramen??... a když bude foto zlobit se nebudu....
Přesně jak jsi napsal, je potřeba přinést jednu sadu kostí a počkat cca týden. Přímo do oka bude navulkanizovaný ten silentblok. Přední ramena budu mít hotová do 12., takže to umí...:-) Je to trochu dražší sranda, ale pokud máme rádi řezání zatáček a nebaví nás každého 1/4 roku se hrabat pod autem, musí se to překousnout. Cena je 600 - 1 ks, tzn. zadní náprava má 4 kosti a jednu napříč = 10 silentbloků = 6000,- Je to celkem dost, ale jak už jsem psal, udělá se to jednou a tím to hasne. Dřív Sršeň zrezne, než bude potřeba výměna... :twisted:

Foto budu dělat zítra, dopoledne si je jdu vyzvednout....
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Jak jsem slíbil, fotky jsou tady...:-)
Na první pohled se nezdají, ale jízdní vlastnosti? Naprosto dokonalé!!! Na to, že na přední nápravě jsou stále staré, utrhané a po třech měsících v podstatě bez funkce, sedí perfektně, přejezd nerovnosti zvládá na výbornou a je skutečně cítit, že se náprava vrací do své původní polohy bez dlouhého otálení, ihned jak může... 8)
Stoupnul jsem si na kouli, pořádně ho rozpupnul, rychle seskočil a reakce? Šlo k zemi, šlo nahoru a jen se zastavilo ve své původní poloze... :D
Můžu jen vřele doporučit, všichni honí výkon, aby jim to na rovince pořádně frčelo, ale mě udělá největší radost projetých pár zatáček a pohled do kokpitu vozu předemnou ve snaze záhlednout pohyb rtů ve stylu: "Zas..... Žigul!!!" :twisted:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

no jako sranda je to pekná.. taky není nejlevnější.... ale jak jsi pasl ty vlastnosti že se ti prdel nehoupe... tak to maj na starosti tlumiče....
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Jaykee píše:......a pohled do kokpitu vozu předemnou ve snaze záhlednout pohyb rtů ve stylu: "Zas..... Žigul!!!" :twisted:


jen kdyz by ti vepredu vzdycky uhli. kvuli nim mi strasne moc zatecek nevyslo tak jak jsem chtel :(
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Jaykee
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaykee »

Little Red Riding Hood píše:no jako sranda je to pekná.. taky není nejlevnější.... ale jak jsi pasl ty vlastnosti že se ti prdel nehoupe... tak to maj na starosti tlumiče....
Do jisté míry samozřejmě tlumiče, ty kosti jsou přišroubovaný na krev, kdyby jsi na jednom konci ten šroub vyndal a snažil se o pohyb nahoru - dolu, půjde ti tak dobře jak budou špatné silentbloky. Pokud je máš v cajku, resp. tvrdé, bude odpor takový, až značně odlehčí tlumítkům.... :wink:
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
BHMarten
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 05, 2008 11:11
Bydliště: severni cechy

Příspěvek od BHMarten »

Zdravim vsechny .... (abych se predstavil jsem byvaly majitel tady toho srsnaka) :D :D :D

dneska mi novy majitel dal odkaz sem na forum , reknu vam ze jsem malem uronil slzu :cry: :cry: :cry: ... kdo mel nekdy zigula tak vi ... to auto me nechalo ve stychu jen jedenkrat, cesticka na vicku rozdelovace vyzkratovala kontakty, jinak jsem si ho nemohl vynachvalit. Proto jsem rad ze se ho nekdo ujal.. ja jsem na nem delal generalku pred 5 lety, mel jsem ho rozebrany do sroubku... stravil jsem s nim pul roku v garazi, ale pak mi skutecne slouzil jako verny sluha a urcite jsme nebyly brzdou dopravniho provozu :D

pokud se povede hodim sem nejaky fotky..
Přílohy
pred generalkou
pred generalkou
DSCF0065 (Medium).JPG
DSCF0066 (Medium).JPG
Uživatelský avatar
BHMarten
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 05, 2008 11:11
Bydliště: severni cechy

Příspěvek od BHMarten »

jj tak vypadal :)
Přílohy
131_3145 (Medium).JPG
131_3146 (Medium).JPG
Uživatelský avatar
BHMarten
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 05, 2008 11:11
Bydliště: severni cechy

Příspěvek od BHMarten »

lak za 1500,- vlastní barva
Přílohy
131_3135 (Medium).JPG
DSC00985 (Medium).JPG
DSC00986 (Medium).JPG
Uživatelský avatar
BHMarten
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 05, 2008 11:11
Bydliště: severni cechy

Příspěvek od BHMarten »

a tady vysledek po pul roce :)
Přílohy
DSC07896 (Medium).JPG
DSC07903 (Medium).JPG
DSC07907 (Medium).JPG
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

:shock: :shock: :shock: BHMarten krásná práce, Jakyee tak néé aby ho jen tak dorasil. :wink: :!:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Kdybych dal auto do takovýho stavu (o což se s Volhama snažim) tak bych ho jen tak neprodal. To muselo být moc těžké... Jakyee, hezky se o něho starej. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“