jednou stopou

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4263
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:Tak si zkuste pod ten šroub domyslet narvanej klacek :mrgreen: byl jsem rád, že jsem to roztlačil a že to jelo :-D

A že to neshořelo. :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tam to neni horký, převodovka bývá méně žhavá, na válci by to určitě shořelo.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4263
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jelen píše:...na válci by to určitě shořelo.

Tak to buď klidný, ani tam by to neshořelo.
Nezačně totiž hořet ani když benzin pro 2T začne téct z nádrže a s kuličkami se vypařuje na rozpáleném výfuku. Když jsem sekával s dědou lištovou sekačkou Terra, tak se sekalo i v náklonech, kde děda držel sekačku (motor) za hrdlo nádrže hráběmi, aby se kola udržela na zemi. A nalévací hrdlo je nad výfukem, a víčko netěsní 100%. Chtěl jsem utíkat, ne že ne, ale ono NIC :shock: :shock: :shock: Zasyčelo, odpařilo, toť vše.

Edit
Našel jsem odkaz, kde je vidět identická pohonná jednotka ale na bubnové sekačce. Jde o inzerát, funkčnost odkazu bude dočasná: http://zemedelska-technika.sbazar.cz/bu ... 38682.html
Naposledy upravil(a) Teepee dne pát bře 27, 2009 13:27, celkem upraveno 2 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

...dedecek se odparil? :D :D
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Teepee, přesně stejnej stroj máme doma :-D ale je zrozbitý startování, ta pružina ještě s nějakym bazmegem je v háji. Tam je výfuk hranatý a víčko přímo nad svíčkou :-D Užil jsem s tim spousty legrace, ale ne až takový. Mimochodem, nevěděl bys o tom mechanizmu startování?
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4263
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Nevím čoveče, dokonce ani nevím, kde Terra skončila, asi u strejdy. Děda to dával na opravy snad do Dobřichovic, ale ke komu to nevím. Je to 15 let. Zkus pošmejdit na netu. Jestli by v Dobřichovicích nevěděli v www.kbcontract.cz
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

O.k. dík, uvidim co půjde udělat.
marty
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

Příspěvek od marty »

tak už jsem taky odzimoval zatim jenom jednu a letos asi i jedinou
http://martintriska.rajce.idnes.cz/100N ... C_0032.JPG
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

uaaaaaaa to je mašina. Taky bych chtěl silnější, asi prodám všechny ty svoje vraky a zkusim sehnat Hondu CB 750 K4
marty
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

Příspěvek od marty »

dobrá volba jelene ale takový cbx 1000 to je mazec to bych chtěl akorát nevym kde na něj vzít :(
krom toho jede někdo na sraz na motorce já o tom přemejšlim ale samotnýmu se my tam nechce
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

CBX 1000 je krásná mašina. Do tý bych šel hned, ale nejsou na ní peníze. Budu si muset vystačit ještě nějakej pátek s tři a půlí :-D
marty
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

Příspěvek od marty »

tři pade je dobrá ale osobně mám řadši dvěpade ty my přijdou zábavnější a spolehlivější
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já tam mám bezkontakt a problém jsem s ní neměl. Dvěpade mám taky, jde líp odspodu, má větší zátah, ale třinda uveze víc. Když jsem byl sám, tak jsem jezdil na šumavu na dvěpade, vloni jsem jel na třipade a cestu zvládla ve dvou stejně dobře.
marty
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

Příspěvek od marty »

já už na tři pade odělal dvě VAPE zapalka prostě trága jednou jsem sní dal dovču tak že když jsem dal plnej tak se za dvěstě metrů rafla a než jsem stačil zastavit tak už zas jela vcelku prča :) na dvě pade jsem jsem se prostě nalítal víc dokonce i vyhrál závody takže prostě dvě pade je lepší :lol:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Jo, tři pade se mi taky rafla, mrcha než jsem zastavil, tak zas jela. Z vape mi odlítaly ty magnety, ale vzal jsem dvlousložkový lepidlo a přilepil je tam zpátky a zatím držej. Prostě chci už něco lepšího, éra 250 a 350 už mě nějak nebere, po tý době.
Odpovědět

Zpět na „Volné klábosení - všechny ostatní značky“