po výměně palubovky nefunguje elektrika

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackfree
Příspěvky: 126
Registrován: pon pro 01, 2008 02:29
Bydliště: Hradec Králové

po výměně palubovky nefunguje elektrika

Příspěvek od jackfree »

Opravoval sem budíky a teď mi nefungují: blinkry(nejdou zapnout páčkou pod volantem, výstrahy jdou), přední stěrače, zadní mlhové světlo, kontrolka dobíjení, kontrolka oleje a kontrolka benzínu... Nejsem si vědom že bych něco vypojoval...kde jsou pojistky k těmto věcem, v levo u nohy jso 3 15ctky, výš pak 5 takových těch keramických a další? Má Niva ještě někde další pojistky? nemám k ní žádnou knížku... Mám 1.7i
děkuji za radu... třeba sem něco přehlédl ale nevím co? venku sem měl jen budíky...
Kde má Niva pojistky a kde má relátka???
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Poistky su pod volantom vlavo, jak mas tych 5 keramickych tak nad nimi je pod druhym krytom este asi dalsich 10. Relatka ma tak rozne pod palubovkou....
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
jackfree
Příspěvky: 126
Registrován: pon pro 01, 2008 02:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od jackfree »

díky, byla to pojistka, o něco sem zavadil a spálil ji a jelikož sem nevědl kde ty pojistky jsou a nemám žádnou knížku a potřebuji jezdit tak sem hned napsal tenhle dotaz... děkuji
a omlouvam se za zbytečné téma :oops:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

v pohode, neni zac, aspon to uz vies :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
EL
Příspěvky: 112
Registrován: ned lis 23, 2008 10:19
Bydliště: okres Pelhřimov

Příspěvek od EL »

jackfree píše:Opravoval sem budíky a teď mi nefungují
tak to jsi na tom ještě dobře,já jsem opravoval celé auto a vůbec mi nejezdí.... :oops: :?
Lada Niva 1,6 720462952
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

EL píše:
jackfree píše:Opravoval sem budíky a teď mi nefungují
tak to jsi na tom ještě dobře,já jsem opravoval celé auto a vůbec mi nejezdí.... :oops: :?


Pánové to mi připomínáte tu scénku z filmu."A vy umíte opravovat trabanty?" "Noo, říkají že jsem odborník" :lol: :lol:
Neberte si to osobně, rozhodně to nemířím na nikoho z vás. :wink: Jen mě to napadlo.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Netopýr
Příspěvky: 288
Registrován: úte pro 16, 2008 09:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

opravy

Příspěvek od Netopýr »

všichni jsme si to zažili :c))))

Net.
PS. držím palčáky kucí :c)
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Uživatelský avatar
chomjak
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 23:36
Bydliště: Brno, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chomjak »

Jak to tak sleduju, tak snad radši nic spravovat nebudu :prayer:
Honda shuttle 1.6, 4x4, 110 koní
Niva 1,7i - Bludimíra
EL
Příspěvky: 112
Registrován: ned lis 23, 2008 10:19
Bydliště: okres Pelhřimov

Příspěvek od EL »

plavec píše:Pánové to mi připomínáte tu scénku z filmu."A vy umíte opravovat trabanty?" "Noo, říkají že jsem odborník" :lol: :lol:
Neberte si to osobně, rozhodně to nemířím na nikoho z vás. :wink: Jen mě to napadlo.
myslíš máte štěstí,že jdu právě kolem?Já ti dám,že to nebylo na nikoho mířený,počkej až to vzbudim,pojedu ti do Těchobuze zrejt zahrádku :lol:i s plotem :axe: disgust :cussing: :iroc:
Lada Niva 1,6 720462952
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

EL píše:
plavec píše:Pánové to mi připomínáte tu scénku z filmu."A vy umíte opravovat trabanty?" "Noo, říkají že jsem odborník" :lol: :lol:
Neberte si to osobně, rozhodně to nemířím na nikoho z vás. :wink: Jen mě to napadlo.
myslíš máte štěstí,že jdu právě kolem?Já ti dám,že to nebylo na nikoho mířený,počkej až to vzbudim,pojedu ti do Těchobuze zrejt zahrádku :lol:i s plotem :axe: disgust :cussing: :iroc:


řeknu Ti až budem sejt, abys nám to připravil.Kdyby bylo málo to rytí tak můžeš vzít i hrabky. :P :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
EL
Příspěvky: 112
Registrován: ned lis 23, 2008 10:19
Bydliště: okres Pelhřimov

Příspěvek od EL »

leda že bycvh je tahal za nivou,až mi teda někdy pojede,další pitevní den mám v pondělí....
Lada Niva 1,6 720462952
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“