VŮLE V ŘÍZENÍ ?

Moderátor: Moderátoři

marmy
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 09, 2008 22:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od marmy »

omar, tak jak to dopadlo?, ted řešim něco podobného, dík.
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

marmy píše:omar, tak jak to dopadlo?, ted řešim něco podobného, dík.


covece ,nedopadlo to nijak . .. vymenil sem co se dalo a problem byl v prevodce , kterou sem musel cas od casu dotahovat . . . ale je to kus od kusu individualni

ted sem koupil SAMURAIe 410 a su rad ze tydle nemoci resit nemusim :P
Uživatelský avatar
vik2
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vik2 »

Docela prechod od Nivy-kombi k SJ410 :lol:

Ted zase zacnes resit kmitani kol ve vyssich rychlostech. Unavene listy. Zrezlou kasli. a jine drobnosti.
kazde auto ma svoje
LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

vik2 píše:Docela prechod od Nivy-kombi k SJ410 :lol:

Ted zase zacnes resit kmitani kol ve vyssich rychlostech. Unavene listy. Zrezlou kasli. a jine drobnosti.
kazde auto ma svoje


neposmivej se :P . . . nahodou sem koupil vyvyrenej zgeneralkovanej kus , nerikam ze to bylo uplne levny ale nigde nic fatalniho ,takze akorat upravuju a jezdim .apropó každý auto ma svoje ,co si budem povidat . . . navic mam už udělanou uzavěru zadniho difu stejně jako ty ,nějakej ten bodyfit ,nejaka ta podložka pod kolo :twisted: . . . akorat se nemužu zbavit toho pocitu že sedim v motokaře ale jezdim pod 10 litru a to je poznat . . . :lol: ale to už je na jiný vlákno
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

vyvarenej a zgeneralkovanej aha uhm :|

uzaveru stejne jako vik? pochybuju, to bude ta parkovacia, kvoli rucke na kardane, v terene to moc dlho nevyuzijes.

pod 10 litru jezdi i moje mama nivou, ale to neni ono :mrgreen:

uz len dodam ze vik ani ja sa Ti neposmivame, my len sucitime s Tebou a drzime palce...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

Majo píše:vyvarenej a zgeneralkovanej aha uhm :|

uzaveru stejne jako vik? pochybuju, to bude ta parkovacia, kvoli rucke na kardane, v terene to moc dlho nevyuzijes.

pod 10 litru jezdi i moje mama nivou, ale to neni ono :mrgreen:

uz len dodam ze vik ani ja sa Ti neposmivame, my len sucitime s Tebou a drzime palce...


koukam ze mas moje auto zgoumly sakum-prdum ani's ho nevidel ROFL! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :pukeright: :pukeleft:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

videl som uz tolko samuraiov, ze keby som uz do konca zivota ziadneho nevidel, tak so mna neubudne :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

Majo píše:videl som uz tolko samuraiov, ze keby som uz do konca zivota ziadneho nevidel, tak so mna neubudne :mrgreen:


hmm . . . těch tvejch 24 jařin mluví za vše :wink:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

mier :wink:
nechcem sa hadat, proste vo vseobecnosti neverim ZIADNEMU aut, ktore bolo generalkovane a striekane, ako Lade, Nive, Samuraiovi, Skodovke, Passatu...

A kedze 410ka uzavierku nemala predpokladam ze tam niekto dorobil uzavierku zo 413ky s mechanickym ovladanim, ktora bola primarne urcena ako parkovacia...

Spotreba pre mna nie je rozhodujuci udaj a uz vobec nie, ked je to na ukor objemu motora.

ale nic z toho nemeni na fakte, ze myslim vazne to, ze drzim palce...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

Majo píše:mier :wink:
nechcem sa hadat, proste vo vseobecnosti neverim ZIADNEMU aut, ktore bolo generalkovane a striekane, ako Lade, Nive, Samuraiovi, Skodovke, Passatu...

A kedze 410ka uzavierku nemala predpokladam ze tam niekto dorobil uzavierku zo 413ky s mechanickym ovladanim, ktora bola primarne urcena ako parkovacia...

Spotreba pre mna nie je rozhodujuci udaj a uz vobec nie, ked je to na ukor objemu motora.

ale nic z toho nemeni na fakte, ze myslim vazne to, ze drzim palce...


nevim jestli bysme s timhle neměly založit novy vlakno :lol:
ale to auto ma zgeneralkovanej motor a šásko a je vyvařený nikde sem neřikal že to ma novej lak . . . ten teprv budu dělat . . . nebavime se o generalce typu - fouknu auto ať se dobře prodává ale o dávání auta rychtiku . . .


k te uzavěrce . . . jak víš jakej typ uzavěrky tam mám :shock: . . . a prosimtě vysvětli mi pojem PARKOVACI UZAV2RKA DIFU . . . navic to funguje poměrně dobře

spotřebu a objem bych už nerozebiral to je fakt věc toho čemu člověk hoví . . .


každopadně po zkušenostech s nivou musim přiznat že niva je oproti 410 na silnici POHODLNÝ auto
Uživatelský avatar
vik2
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vik2 »

vyjadrim se jen k te uzaverce. Nekery typy Samuraju ji meli origo z vyroby. Ale jeji ucel byl pouze na parkovani. Proste rucni brzda byla delana tak, ze aby dobre fungovala, musel jsi dat uzaverku.
pokud neveris, zeptej se na to trebas na Offroad foru, taky se to tam kdysi resilo.

To, ze uzaverka funguje v terenu je vec navic, ale neni na to dimenzovana.......takze opatrne.

Ale mozna tam mas trebas "Detroit-locker" nebo "ARB". No tak sam rekni jakou tam mas????
LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

tak tak, ja som nepisal, ze viem, aku mas, ale ze PREDPOKLADAM a pisal som ti to prave preto aby si ju ak je to ona hned neodkuril. Ak je to ARB tak to ma ovladanie kompresorom, ktory musis pred zapnutim uzavierky zapnut vypinacom a to je odniekial pocut tlakovanie, ak je to Offrotec(ako ma vik a ja) tak je to od podtlaku a pri zapinani vypinac zasyci a ak je tam mechanicke ovladanie lankom tak to bude to co sme s vikom hovorili.....

detroit neznam, to bude asi kompresor ako arb ... (?)

to ze je niva pohodlna na silnici je jej prednou napravou typu IFS a vinutymi pruzinami. v terene je to pri prednej naprave skor minus pre nivu...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
omar
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 30, 2007 16:50
Bydliště: brno

Příspěvek od omar »

Majo píše:. . . Ak je to ARB tak to ma ovladanie kompresorom, ktory musis pred zapnutim uzavierky zapnut vypinacom a to je odniekial pocut tlakovanie, ak je to Offrotec(ako ma vik a ja) tak je to od podtlaku a pri zapinani vypinac zasyci a ak je tam mechanicke ovladanie lankom tak to bude to co sme s vikom hovorili.....



to ze je niva pohodlna na silnici je jej prednou napravou typu IFS a vinutymi pruzinami. v terene je to pri prednej naprave skor minus pre nivu...


no už sem to študoval ale kompresor to nemá a lanko taky ne .vypada to krapet jako to co má vik ale nevedou k tomu hadice ale draty .připada mi to principalně podobny elektromagnetickymu ventilu co se dava na LPG hadice :? :? :? tahle je asi dodělavana ale 410 se dělala i se špérou origo od výroby .


a vinutý . . . sou samozřejmě pohodnější :P

bahnu zdar :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“