srovnavaci test

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jarda » pon led 23, 2006 13:18

Jiri píše:Jarda: ja myslel motor fabky 1,2htp 12V... ten se takhle tocit necha. 6v verze neee a 1,4 8v taky nejdou.
btw ted mi rikal znamy ze opravuje jednu fabku 1,2htp ve ktere se potkal motor pri roztahovani -Ptal jsem se jak to kdyz je tam retez. Retez tam byl neroztrhl se ale preskocil protoze zuby na klice a vacce jsou dokulata aby se minimalizoval hluk. je to jeste vic citlive nez remen:-(
No psal jsi "točit okolo 6500 ot/min", pod tím si představím řekněme 6500+-500 a to se mi fakt nezdá, že by to šlo. Bohužel nevím, při kolika u HTP zasahuje omezovač otáče, ale divil bych se, kdyby to pustil nad 6500.
S těmi zuby dokulata je to zajímavé, tak trochu krok zpět.
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

Příspěvekod Jarda » pon led 23, 2006 13:24

Jiri píše:To jsou mi veci ..ja myslel ze to dela jen moje priblizovadlo ktere je od pocatku po bouracce.. ja to vyresil samolepicima paskama z mechove gumy. Ne ze by se to dalo srovnat s tichem v Omeze....:-) ale prinos je obrovsky. pak to chce taky nedovirat okynka uplne na krev nahoru.. tim se taky snizi hladina hluku.
I já se připojuji s prosbou o foto. Těsnění už jsem tam skoušel nalepit, nepomohlo - asi je třeba vědět přesně kam a umět to. S těma okýnkama to nechápu, jak to může ovlivnit hluk, když jsou na doraz.
Uživatelský avatar
Jarda
 
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelu Kalina

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků