LPG a 1,7

Moderátor: Moderátoři

Re: LPG a 1,7

Příspěvekod mušketýr » pát črc 05, 2013 11:05

Tak jsem po dalších "diagnostikách".Skusily jsme vyměnit řídící jednotku za novou a počítač ji opět nenašel.Zdá se že v ŘJ problém nebude.
Další dignostika byla u mechanika co montuje Elpigaz.Po dlouhých pokusech o připojení se podařilo.Bohužel však k nahlášení závady nedošlo.Jediné co se podařilo je to, že mi to ten šťoura přerychtoval na prodlevu při přepnutí plynu 5sekund.Teď je fakt vopruz s tim jezdit.Při přepnutí to přestane jet a za 5s se to chytne na plyn!Fuj, fuj, fuj.
Tvrdí mi že bude patrně někde špatný kontakt a jde o to to najít-nebo natáhnout celou novou LPG elektriku.Ta se prodává ze 3.500kč.Lze ji koupit pouze s ŘJ.S prací to viděl na cca.5tis.Fuj, fuj, fuj.
To snad radši koupim Renault 19 s dva roky starým plynem BRC za 6tis a nechám si místo Elpigazu naimpantovat BRC za 5tis.To by však byla ta poslední varianta.
M.S:
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: LPG a 1,7

Příspěvekod mušketýr » pát črc 05, 2013 11:14

To Marťas:
-svíčky byly bez odporů a bez odporů jsem tam dal.Na jednasedmu snad nejdou dát bezodporový káble.Stejně sem je neměnil.
-svíčky maj správnej odtrh
-kable od reduktoru jsuu tři roky stejně a nebyl s nima dosud problém.
-fungovalo to a spoustě lidí funguje bez krokáče
-k přepínání dochází jak na studeném tak i na teplém motoru
-na reduktoru není čidlo na teplotu
-auto nevařilo
M.S:
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
mušketýr
 
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic

Re: LPG a 1,7

Příspěvekod MartasBrno » pát črc 05, 2013 13:01

Dobrý. Sleduje ta věc nějak teplotu motoru, nebo teplotu čehokoli? Myslím že mne k tomu navedl nějaký návod na webu výrobce... Každopádně ještě k té vyměněné jednotce - s tou jste jen zkusili diagnostiku, anebo jsi s ní i jezdil se stejným chováním jako s tvojí starou jednotkou? Jinak ten dobrodinec servisák je pěkný vydřiduch, vnutit ti novou jednotku jen kvůli skříplýmu drátu.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků