svicky na LPG 21053

Moderátor: Moderátoři

Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Trevor píše:... Ja som o tych LGS tiez rozmyslal ale ako tu vidim tak je dobre sa nato vyj...t a dat tam klasiku.

LGS tam nedavej, ja jsem na ne najel asi tisic km a uz je tam nechci. W.
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Měl sem je na klasickym zapalování a asi po tisíci km sem je měnil. A jak koukám, tak Wolf je otestoval i na tranzistorovym zapalku a taky mu odešly do věčných lovišť...
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

ja mam zapalko favorit a LPG a upraveny motor a jazdim BOSCH Super 4, co kamarat vyhodil z corolly po 7tkm.a fpoho. inak L15YC su do klasiky uuuplne spolahlive a bezproblemove.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Pred chvili sem tam dal L15YC a uvidime :shock: , ale zvuk rozhodne lepsi nez to co tam bylo (2x Bosh???? a 2x nejaky ceskoslovensky) :lol: a zdalo se mi ze i sytic sel vic stahnout nez obvykle aby se to drzelo
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
OndrejGTi
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 03, 2005 14:49
Bydliště: Zilina,Trstena

Příspěvek od OndrejGTi »

OndrejGTi píše:120 na stvorke? tak to sme dvaja... vcera som skusal maximalku- 135 a aj to nebola 100%na rovinka :( Vysoke otacky sa mu nepacia, vcera som pritiahol karburator (boli volne skrutky) tak nizke otacky su odost lepsie+volnobeh je uz vpohode, taha pekne odspodu, sranda co nedotiahnuty karbec spravi... ale pri tych vysokych mi zacne motor vynechavat... asi mu nieco chyba. :?

Tak som z tej kurvy vyzmykal na rovnakej trase 150 :lol: ale aj tak to hovno ide :? inak som si vsimol ze 4 potiahnem myslim aj cez 140, ale 5. je totalne mrtva... a motor ide onicom ako skoro vzdy, nechce sa mu tahat
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Ked som mal este klasicku 5q tak tiez 5q bol skor len vytocit na4 a dat to tam ako nahle som sa snazil akcelerovat na 5q tak nula bodov plyn na podlahe a nic to nerobilo.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Trevor píše:Ked som mal este klasicku 5q tak tiez 5q bol skor len vytocit na4 a dat to tam ako nahle som sa snazil akcelerovat na 5q tak nula bodov plyn na podlahe a nic to nerobilo.

no skoro ako segra, vcera kecala, ze ju viezol frajer v oktafke 1,9TDI a ze jak to akceleruje na patke. Tak som ju zviezol v mojej 1,7me :lol: Nechapala. Ale ze vraj u mna to sice taha este viac ale aj viac huci :(
kurnik o com to tu jebeme debatu :oops:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Brandy píše:Takze svicky Brisk Silver jsou k nicemu? Uvazoval jsem, ze je poridim. Jezdim sice jenom na benzin, ale myslel jsem ze to bude lepsi. A co Platinum? Jinak jsem jednou experimentoval se svickama s kulatym jiskristem, ale auto vubec nejelo, takze jsem tam rychle soupnul zpatky klasiku.


Já jezdím Na Brisk Platinium a je to uplně v pohodě a na LPG (4q 140) v klidu je pravda že tam mám ještě nejaké ty úpravy,ale na ně to jezdí v pohodě a jsem úplně spokojenej :twisted:

____________
Lada Forever
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Devil píše:Já jezdím Na Brisk Platinium a je to uplně v pohodě a na LPG (4q 140) v klidu je pravda že tam mám ještě nejaké ty úpravy,ale na ně to jezdí v pohodě a jsem úplně spokojenej :twisted:

____________
Lada Forever

Otazka je, jestli by to stejne nejezdilo i s klasickejma svickama. Kazdopadne platinum by mely mit vetsi zivotnost. Ted mam na aute jiny veci na praci, takze experimenty se svickama na cas vynecham.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Brandy píše:Otazka je, jestli by to stejne nejezdilo i s klasickejma svickama. Kazdopadne platinum by mely mit vetsi zivotnost. Ted mam na aute jiny veci na praci, takze experimenty se svickama na cas vynecham.


jj Chápu. ty Platinovky mají vydržet asi tak 60tis/km.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Uvazuju o origo. Lada bezkontaktnim rozdelovaci a el. zapalovanim (podle planku nejaky osvedceny a vyzkousen).Plosnak si necham udelat fotocestou. Mate s tim nekdo osbni zkusenosti.Pripadne vyhody a nevyhody?
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Ondra 07 píše:Uvazuju o origo. Lada bezkontaktnim rozdelovaci a el. zapalovanim (podle planku nejaky osvedceny a vyzkousen).Plosnak si necham udelat fotocestou. Mate s tim nekdo osbni zkusenosti.Pripadne vyhody a nevyhody?


Ja stym jazdim od minulej soboty a zatial to funguje :D
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Trevor píše:
Ondra 07 píše:Uvazuju o origo. Lada bezkontaktnim rozdelovaci a el. zapalovanim (podle planku nejaky osvedceny a vyzkousen).Plosnak si necham udelat fotocestou. Mate s tim nekdo osbni zkusenosti.Pripadne vyhody a nevyhody?


Ja stym jazdim od minulej soboty a zatial to funguje :D

Tak pockej to se od toho ocekava ze to funguje... A co presne mas? Jaky jsi zpozoroval zmeny? Ma byt lepsi chod ve vysich otackach (4000-6000).Ochotnejsi zrchleni do otacek,nezproblemovy starty (na prvni...na benzin minimalne).Mozna narust vykonu.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

k svieckam: ja som dnes chcel kupit nove Brisky L15YC, nakolko som s nimi nikdy nemal problemy, no moj oblubeny velkosklad bol z neznamych dovodov zatvoreny. Kedze mi uz auto na LPG islo dost zle(stare Brisky uz mali okolo 30tkm), tak som zbehol kupit sviecky do predajne Lada (pre tych co to tu poznaju:v BB pri poste). Ako som sa vsak prekvapil ked mi ta pani oznamila, ze Brisk sviecky uz neberie, lebo s nimi boli problemy. Vraj na nich praskali izolanty. Hmm to sa mi este na nich nestalo. Tak som sa nechal prehovorit na sviecky MasterSport Germany pre provoz na LPG. Celkom za 200Sk. Hned som ich aj nahodil a zatial som spokojny, auto chyta i na LPG na brnk, na starych uz ledva naskocilo. Uvidime kolko vydrzia. Mali aj 3kontaktove za cca 240Sk a obycajne za 160Sk. Vsetko MS. Mali aj Bosh ale to som neriesil po zlych skusenostiach s prevadzkou vo viacerych Ladach.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Devil
Příspěvky: 20
Registrován: ned bře 26, 2006 19:38
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Devil »

Co ti to tam říkala za kraviny vždyť Brisk dělá nejlepší svíčky na světě,to tada nechápu.Já používám Brisk Platinium a jsou vpohodě.Dokonce uvádějí že mají životnost 60tis. km. Jezdím na LPG a jsou super. Už bych jiný ani nekoupil !!!!!!! :twisted:

____________
Lada Forever
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“