Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Já s bezpečnou vzdáleností rychle jedoucích sprinterů od dolní poloviny letiště (tj. stánek, WC a poslední auta) nesouhlasím. Bál jsem se, že kdyby někomu uletělo kolo v této rychlosti tak, jako na druhé straně při pokusech o co nejdokonalejší spálení gum, stalo by se zcela jistě velké neštěstí. Kdyby tam nevletělo to neřízené auto, tak samotné kolo by udělalo svoje, pokud by zůstalo roztočené a že by v této rychlosti zůstalo...
Ale jak známo, jsem příliš opatrný, takže toto berte s velkou rezervou a mě jako šťouru... :roll:
---
Rozhodně se musím zastat Pátrače. Myslím, že toho i tentokrát udělal hodně, díky němu mělo hodně lidí to, co chtěli- tj. jasně určenou střechu nad hlavou a risknul i svoji pověst co se týče změny termínu srazu. Markova reakce mě opravdu překvapila. :cry: :cry: Pavel04 a jeho brácha Jarda, kteří stáli u vjezdu a "zdržovali", (též se účastnili organizace sprintů a já nevím, čeho všeho ještě...) mají rovněž mé nejvyšší uznání. To, že do kolonek se vypisovala spousta údajů, se kolektivně zkrátka nedořešilo, nebo spíše přeřešilo, za což cítím odpovědnost trochu i já, byť, jak další řádky ukáží, jsem ztrácel čím dál více tempo, přehled a nakonec se od spoluorganizování z několika důvodů distancoval.
Ti, jako jedni z mála členů pražské sekce přežili naprosto nerozhozeni přípravy a vlastní před-organizaci srazu, i poslední nešťastnou schůzi, ze které několik z nás, vč. mne odcházelo s tím, že tam vícekrát nevkročí a ani snad na sraz nepojedou. :cry:

Teepee, to je kapitola zvlášť hodná rozepsání. Díky jeho pečlivosti a nadšenectví se vůbec s přípravami aktivně začalo. Byl to on, kdo do organizace srazu vnesl řád, jasně stanovil priority a velice se staral i když ve svém soukromém životě má svých starostí až nad hlavu.
To, že se v praxi nepodařilo zachovat směry, jaké Teepee určil už není v žádném případě jeho vina a je mi moc líto, že zrovna on musel vyslechnout to, co vyslechl.
Též poukazuji na to, co už bylo napsáno ohledně toho pátečního čekání pražské kolony a dobrovolníků...
Pokud bude Teepee odvolán, pokud díky tomuto bude znechucen i při pohledu na jakéhokoliv žigula, nebo přestane jako jeden z prvních členů docházet na pražské schůze, tímto prohlašuji, že to samé učiním i já.
Je mi jasné, že bych tím utrpěl jen a jen sám, nikdo další, ale chci tímto ukázat, že plně stojím za Teepeem a jako zatím jediný člověk mu také děkuji za to, že v podstatě udělal řád v organizaci jarního srazu. Proč mu to nevyšlo a proč to nakonec dopadlo takto, je věc jiná a jelikož jsem svým příspěvkem rozlil už příliš benzínu, další a větší objem rozlévat nehodlám...

Nakonec to opravdu nebyl špatný sraz, jelikož to, co dělá sraz srazem a sice setkání lidí a přátelské popovídání bylo. Když ne na letišti (ale i tam bylo), v kempu na 100%.
Jen to, co se děje teď, mě děsí a jen doufám, že se z toho všichni dostaneme a vzájemné přátelství a rodinnost se brzy zase ukáže.
Na naší příští schůzi asi sotva a už teď se toho obávám, ale na vynikajícím trnavském srazu, který všechny případné nepříjemné vzpomínky zažene, už to musí být, jako to bylo vždycky předtím. Jen ať se základy Ladaklubu nemění! Není důvod!!
Honza
Osa Praha - Brno
tonda
Příspěvky: 70
Registrován: čtv lis 30, 2006 18:14
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od tonda »

Ladaklub nemůže mít žádného předsedu. Vrcholným představitelem musí být generální tajemník. O žádném výboru nemůže být ani řeč. Ladabyro je ten správný orgán. Stanovy ladaklubu musí dodržovat pouze členská základna, generální tajemník a ladabyro si může dělat co chce. Povinností ladabyra je správně vysvětlovat svoji činnost, vést členskou základnu v soudružském duchu protože jinak hrozí neorganizovanost. Kritika se nepřipouští, je povolena pouze konstruktivní kritika. Žádné frakce uvnitř ladastrany se nepřipouští, byla by narušena nerozborná jednota strany. Buřiči a jiné protiladovské živly musí být internováni takto : Pokud se vrcholný sjezd ladaklubu koná na letišti v Bechyni, pošlou se do vyhnanství na letiště u Příbrami a stejně naopak. Internovaní se ve vyhnanství věnují především studiu knihy s. Tůmy.
Občas proběhnou volby. Na každou funkci je navržen jeden kandidát kterého členská základna schválí a účast ve volbách je vždy 99 %. Pokud tomu tak není, upraví se papírově. Generální tajemník se volí podle potřeby několikrát, zpravidla 28 krát za sebou. Uvolněn z funkce je zpravidla v 86 letech ze zdravotních důvodů ale je nadále čestným členem ladabyra, na jednání ho přináší na nosítkách.
Pokud dojde k situaci ke které došlo letos na ladasjezdu u Příbrami, ladabyro zpracuje Poučení z krizového vývoje a seznámí s ním členskou základnu, je to opatření aby nedošlo ke kontrarevoluci.
Následně proběhne perestrojka.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jelen: Spanilka skutečně nebyla... Když se Ziko na toto téma ozval, můžu uvést, že jsme se spolu odpoledne pokoušeli dát dohromady trasu a nějakou tu záchrannou spanilku provést, ale nakonec jsme nebyli š to vybrat nějaké vhodné řešení, protože na papíře se to dělá snadno... Praktického poradce jsem objevil bohužel až večer v kempu a dobrou trasu při svém nedělním návratu. Bohužel všechno pozdě no... :roll:
Ano, jeli jsme "soukromou" spanilku do kempu a to jen proto, že jsme se dohodli v pár lidech, kteří už měli skoro nastartováno, že pojedeme společně, což ovšem nebyla nekázeň, jen to, že ta naše skupinka už na letišti spíše jen bloumala bez cíle, zatímco v kempu se chladila tequila...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

o.k. chápu, moje chyba - moje neinformovanost.
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Drsný...

Příspěvek od Víťa »

No, ještě že nemám doma internet a nečte to moje drahá polovička, protože sem jí vykládal, jak to je na srazech super a pohoda a jak to bude příští rok super, že si vemem chatku s Pátračem a děcka budou spolu blbnout.....myslím si, že tahle hádka je úplně zbytečná a není mi z ní moc dobře. Vidět za vším jednoho člověka, je dost síla! Ale fakt mě pobavil Radek, aspoň vím, na koho řvát, když prší! :lol:
Marek
Příspěvky: 5269
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

BA3 píše:Ať je to jak je to, Bechyně byla super a s Příbramí se nedá srovnat. Nevím proč ale cítil jsem se tam nic moc. Ale i tak organizátorům dík za jejich úsilí. Příští sraz bych uvítal v Bechyni. A mám za to že čím víc je to ofic, tím víc to stojí za prd. TOŤ MŮJ NÁZOR :|



S tímto doslova souhlasím. Mám naprosto stejný pocit.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
Příspěvky: 5269
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Roman píše:"Drahy bufet" chlapci z ceska, mali by ste sa ist pozriet na nejaku slovensku akciu, kde za klobasu polovicnej velkosti das 60sk a ani okom nemrknes. Ja som dost velky drzgros, ale ani vo sne by ma nenapadlo nazvat bufet drahym. Asi zijem v nejakej inej krajine :cry:


Ani já si nemyslím, že to bylo drahé. Ceny naprosto srovnatelné s cenami na podobných akcích.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Marek píše:
BA3 píše:Ať je to jak je to, Bechyně byla super a s Příbramí se nedá srovnat. Nevím proč ale cítil jsem se tam nic moc. Ale i tak organizátorům dík za jejich úsilí. Příští sraz bych uvítal v Bechyni. A mám za to že čím víc je to ofic, tím víc to stojí za prd. TOŤ MŮJ NÁZOR :|



S tímto doslova souhlasím. Mám naprosto stejný pocit.


Chapu, ze nekdo kdo jezdi na srazy tri, ctyri roky to muze takto videt, ale jaky vidite vychodisko?
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

prodame vsechny lestenky z klubu a za utrzene penize si koupime letiste, kam se vsichni odstehujem:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4262
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Takže můj závěrečný příspěvek:
Jak zmínil Honza, tak potvrzuji, mám v úmyslu přestat navštěvovat pražské schůze. Důvodem jsou nevyjasněné vztahy mezi členy pražské sekce, přesněji nehodlám se tam jít hádat s Milanem Blahoutem o tom, že když on přijede bez vysvětlení na letiště o dvě hodiny později než bylo domluveno viz příspěvek z čt květen 03, 2007 08:09 , tak že se nemůže divit, že většina organizace dychtivých odjela a nechala ho v organizování samotného, včetně mně a mé drahé polovičky, která pátek jela se mnou a nakonec to tam útrpně proseděla v autě. (nemohl jsem si dovolit, nechat jí tam otráveně tvrdnout a mrznout dále do noci). A aby mi to druhý den vyčetl slovy: "Ty mi nelez na voči" v momentě když klečím na zemi celej zapatlanej od kečupu z párku v rohlíku kterým jsem krmil mé malé děti, tak to sorry, to ať si dál prožívá LADAklub jak chce, ale bez mne.
Dále s Myšem, který jako místopředseda klubu, od chvíle kdy Pátrač zabojoval o přehození termínu, úspěšně používá dogma: Dávám od teho ruky preč. Tak úspěšně činil i v přípravách. Nikde moc nepadlo, že zahraničáci chtěli spát původně v penzionu, hlásili jaké pokoje chtějí, ale nějak se zapomělo jim ty pokoje skutečně zamluvit. Kde byl třeba Carsten, ten radši asi vůbec nepřijel.
O ubytování mi nemluvte, jak jsem už jednou řekl.
Spaní na letišti se na schůzi jevilo jako zajímavý nápad, ale až později jsem si začal uvědomovat, že kemp Roviště je asi stále Pátračem někdy z ledna zamluven a žeby to někdo měl buď zrušit a nebo sakra, kde bude spát Pátrač s miminem, Kamil Teplárek z daleké Ostravy??? Ti budou z letiště nadšení. Nesměle jsem koncem dubna zavolal do kempu, zjistil že kemp je stále zamluven a čeká se až se z LADAklubu někdo ozve (někdo z pražské sekce) a že stále můžeme do kempu. Ano posral jsem sraz tím, že jsem si jako hlava rodiny vzpoměl na ty tatínky-ladisty a jejich nabručené manželky, protože by musely protrpět noc (nakonec dost větrnou) na letišti. A posral jsem ho hlavně těm, kteří si ho naplánovali na letišti a na poslední schůzi nemohli Pátračovi zapomenout, že oprášil kemp a chatky.
Potom chtěl bych se omluvit za frontu na vstupu. Můžu za ní já. Já jsem připravil formuláře na registraci účastníků a navymýšlel si i tu velikost kalhotek. Měl jsem dobrý úmysl zjistit např. průměrný věk vozidel na srazu, vyhlásit třeba účastníka s nejvíc ojetým autem. Dále se u vstupu zjišťovalo tolik proto, aby se pak jednodušeji vjíždělo do disciplín, kdy organizátorovi stačilo jen mrknout na nálepku a zjistit tam číslo účastníka srazu a ověřit si nepřehození nálepky dle barvy auta.
Chtěl bych poděkovat Tavrimu, za nálepky, které jako loni do Bechyně vyrobil a dokonce mi je nezištně poslal poštou, neb na srazu asi opravdu nebyl.

Proto, přestože jsem vždy vše dělal s dobrým úmyslem a výsledkem bylo, že jsem za to vše byl spražen slovy: "Ty mi nelez na voči" a protože to prostě nezafungovalo tak jak jsem si to v duchu celé týdny před srazem vykresloval (zeptejte se schválně mé manželky, která tu nejistotu v organizaci, kdy člověk místo pomoci dostane odpověď "Od teho dávám ruky preč", dobře zná) a protože jak na sraz a tu komunikaci kolem něj pomyslím tak jsem akorát nasranej, zklamanej a stydím se, tak ano, přestávám si raději se slovem LADA pojit partu bezva lidí a nechám si jen toho mého ušmudlaného a oťukaného Hnědého LADU. Nehodlám to už nikomu dále kazit, i přesto, že mi zatím nikdo nic přímo nevyčetl. Nechtěl jsem být hlavní organizátor srazu, právě proto že je to opravdu velká zodpovědnost a jak pravil Honza, mám svých starostí až až. Nikde jsem tu nešířil, že jsem se dostal v únoru a v březnu v manželství do krize a dost se napřemýšlel o tom, co má pro mně v životě cenu a co ne a co dokážu druhému tolerovat a co ne.
A protože mi je má rodina a drahá žena nade vše a jak už jsem před týdnem napsal na své stránky: "Co dětem nedám teď, tak to jim bude chybět celý jejich život, ne můj", tak prostě brzdím a chladím své LADAaktivity a rád budu jen přihlížejícím, návštěvníkem a posluchačem.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10505
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

To Teepee: doufám tedy, že manželství máš opět v pořádku. Bylo by škoda kvůli kusu plechu (a všech aktivit s tím souvisejících) přijít o rodinu. Vše ostatní je vedlejší. Držím palce. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

tak já se taky teda vyžvejknu...a vemu to z vostra ...tuším že loni před Bechyní se řešily taky podobný debaty o tom jak a kdo bude organizovat...a myslím že si každej z vás vzpomene na to že právě nebýt Pátrače NA PRVNÍM místě možná už ani loni sraz nebyl..když si vzpomenu co měl s tím za trápení korespondence na všelijaký úřady telefonování bůh ví kam a co ho to stalo peněz a času...a jak sraz dopadl myslím že na JEDNIČKU...co za to dostal Pátrač (jo Pátrači díky..nic víc nic míň)...a už tehdá řekl čekám rodinu příští sraz neorganizuju budu jen jako host...pak pokud si dobře vzpomínám následovala jeho organizace (ne jen jeho) v Jedovnici a sraz dopadl taky výborně..a zrovna tam se Pražská část zavázala že následnou jarní část zorganizuje....takže to jen pro ty co maj krátkou paměť...a pokud někdo Radka napadá že upřednostňuje víc vlastní rodinu,než ladaklub...tak tomu se nemůžu ani smát mě by mohl celej klub zadní část políbit pokud by šlo o rodinu
Co se týče srazu byl takovej jakej byl...osobně mě nejvíce sere že se nedělala společná fotka tak jak tomu už všady bývá tradicí...spanilá jízda sice nebyla ale ten orientační závod byl taky dobrej....organizace na letišti stála za ... auta byly chaoticky zorházený po ploše každej si tam blbl jak chtěl....něco podobnýho ce odehrává např na srazech BMW (byl jsem úšastníkem) každej si dělá co chce všude je bordel plno stánků chaos každýmu řve z auta hudba půlka lidí je nalitá....tak doufám že toto ne ..mě osobně a už to tady padlo se daleko více líbí sraz rodiného charakteru povídání a klidného průběhu celého víkendu...pro mě na místě číslo 1 byla na podzim Jedovnice a letos bude ještě lepší....a to tam nebyly sprinty a jiný..ale právě bylo to takový poklidný a rodiný....na druhou stranu alespoň já v poslední době jezdím na srazy spíše kvůli lidem než kvůli autu pač jsem rád že si s nima můžu pokecat žive a ne jen po netu..někteří sou třeba z druhé strany republiky a jinde než na srazu se nevidíme...
Marek
Příspěvky: 5269
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Dovolte mi, prosím, abych na základě pečlivého zvážení celé věci uskutečnil následující:

Rád bych se upřímně omluvil Pátračovi za své jednání a osočování jeho osoby v tomto příspěvku. Uvědomil jsem si, že moje jednání bylo nepřiměřené a nevhodné. Člověk někdy něco řekne či napíše ve stavu, který se neslučuje s konstruktivním myšlením a druhý den, když vychladne, mnoho věcí vidí jinak. A pravda je taky to, že jsem nevěděl mnohá celkem důležitá fakta, takže moje informace byly zkreslené.

Pátrače jako člověka a kamaráda si velice vážím a myslím si, že tato slovní přestřelka by mohla naše kamarádství vážně narušit, což bych nerad dopustil.

Skutečnost, že jsem ze srazu v Příbrami nebyl právě nadšen, ještě neznamená, že sraz byl špatný.
Nepřísluší mi soudit jednání a přístup Pátračův či kohokoli jiného, natož za to kritizovat, neboť já sám jsem se ničím nezasloužil a taky mě nikdo za to nepohlavkuje.

Takže ještě jednou PROMIŇ, KAMARÁDE !!!
Naposledy upravil(a) Marek dne úte kvě 15, 2007 13:05, celkem upraveno 1 x.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Čahoun
Příspěvky: 75
Registrován: pát led 12, 2007 00:45
Bydliště: Praha 4-Braník

Příspěvek od Čahoun »

Já byl na Lada-srazu poprvý,takže porovnávat nemůžu,ale moc se mi to líbilo,poznal jsem osobně lidi,který znám jen přez net,sehnal jsem od p.Vašenkova co jsem potřeboval,provětral jsem auto na sprintech a následně ho parádně "otunil" blátem na orentačce.Takže maximální spokojenost,asi ani nemám nic,co bych mohl vytknout.Příště pojedu zas!
Today...tomorrow.....TOGLIATTI!!!
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

TeePee:
Sice sem u toho nebyl, nicmene porad netusim kdo byl hlavnim organizatorem(neco jako Bechyni si bral na starosti Patrac a myslim ze to dobre i osefoval), zda to byl Blahout pripadne Myso(bez ruk) pripadne nekdo jiny...ale v podstate je to jedno, proste se ten dotycny neosvedcil a nerad bych aby se neco takoveho opakovalo...sami vidime jake to pak dela rozbroje...
K Tve osobe...Nemyslim si ze bys mel davat hlavu na spalek, dyt za to preci nemuzes, stejne jako Patrac...akorat ze pokud vim tak Tobe tady nikdo nic nevycetl, s Patracem se to vyresilo jinde a da se udelat tlust cara...nevim co mate za problemy v prazske sekci, nicmene konkretne Tebe bych rad videl na Brnenskych srazech bo si myslim ze nemame spolecne jen Ladu, ale i veci kolem baraku a v neposledni rade Jawu 8) ...


s tim kempem to byl urcite sqelej napad bo sem nechtel spat na letisti(kvuli mlade-staci pruvan a chytne i nepolapitelne) a i kvuli krokodylovi...osobne bych si nejakej kemp stejne nasel, pripadne penzion...i za cenu toho ze bych tam byl sam, nemusim se na srazu opit, staci mi ten pohled na silence a setkat se prateli...a to se mi splnilo, nicmene jak jsem jiz psal nektere veci chybely...nicmene to nic neresi na tom ze priste to bude lepsi(a to teda jo,...)
Tajne doufam, ze to co se Ti ted honi hlavou jsou jen jen nejake halucinace a tise to prejde...a taky bych rad kdybys mohl dojet do Jedovnic, ted na sraze jsem resil jine veci, duvody necham stranou...

Tak se drz a pevne verim ze Tve rozhodnuti bude pro nas i nadale prinosem...
Zamčeno

Zpět na „Příbram“