Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příspěvekod Trevor » pon kvě 14, 2007 11:12

No tak je to priam sila co tu clovek cita. Neviem preco sem tahate tieto picoviny. Ved nas tam bolo dost a vyhoviet kazdemu sa asi neda a vyvodzovat z toho dosledky ako keby sa stala narodna tragedia je absolutne zbytocne priam trapne by som povedal.

Marek tebe sa nepaci ze akcia bola oficialna a vraj ti chybala "volnost". Neviem co si ty podtym predstavujes ale volnosti tam bolo az az.

To ze to nedopadlo tak ako sa asi povodne myslelo moze ciastocne aj ten pofakovy dazd lebo prisiel v dost nepravu chvilu.

V kempe som si uzil viac ako na letisku. No ved bodaj by aj nie ked rano sa prislo neskoro na letisko a poobede vsetci utekali hned do kepmu a potom prislo vyhlasovanie vysledkov a rozdavanie cien a polka menovanych tam vobec nebola. Co jednznacne bola chyba tych ludi.

Co ma ale dost zarazilo bolo to ze chudak majo musel tahat milanov karavan do prahy pretoze nikto z prahy nebol ochotny to tam odtiahnut. Co len zase dokazuje to ze pepici to bud podcenili alebo sa na organizovanie zrazu vykaslali. Na druhu stranu to je ale len ich problem ze zraz sa stal akciou milana blahouta takze uz nechajte toho patraca napokoj.

Myslim si ze by sa malo hlavne hovorit tych prijemnych zazitkoch pretoze ich urcite bolo dost a nie tu kazdy hlada obetneho baranka
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Patrac » pon kvě 14, 2007 11:13

Původně jsem nechtěl ani reagovat ale nakonec mi to nedalo. Po přečtení celého toppicu je mi trochu smutno. Sraz měl svá pozitiva, svá negativa. Nebudu ho hodnotit, nebudu ho kritizovat. Odřídil jsem si nějaké srazy před tím, vím co to obnáší. Hromada zodpovědnosti, a ze srazu ve finále nic. Vznikla spousta nedorozumění, myslím že bylo řečeno spousta zbytečných slov. Jsem celkem rád že si někdo zkusil jaké to je když po bitvě je každý generál. Dost mrzí totiž to že člověk se snaží něco připravit, aby na srazu lidi na sebe celý den nečuměli jen jako trubky. Výsledek? (Raději sraz kde se nebude ve své podstatě nic dít, lidi se bezcílně budou potulovat po ploše, část se bude bavit laděním motorů, jiní opravováním chyb na autě, nebudou se jezdit sprinty, protože to nikdo nebude měřit, nebude jízda zručnosti protože nebude kolem čeho jezdit atd.a každý bude trnout, aby do něj někdo nenapral autem protože si tam každý bude jezdit kde chce a jak chce.) Po žádosti o pomoc s organizací srazu, se nikdo nehlásí a když pak na srazu něco neklape tak každý dokáže kritizovat. Sedí to obzvlášť od lidí, kterým se člověk snaží vyjít vstříc. :( přesně podle hesla za každý dobrý skutek následuje spravedlivý trest. :!: Je to celkem kudla do zad. No co už jsem na to zvyklý. Děkuji.
Pokud se někomu zdá že pro klub nedělám nic, rád přenechám starosti se zařizováním, voláním, sháněním kontaktů, ev. výrobou samolepek, výrobou průkazů a dalších věcí komukoliv jinému, kdo bude ochotný tyto věci dělat a nechat se za to jen a jen kritizovat.Raději se budu věnovat rodině, a autu. Tímto vyhlašuji konkurz na vola který tohle spřežení hodlá táhnout. Nehlaste se všichni. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Marek » pon kvě 14, 2007 11:16

Trevor píše:Myslim si ze by sa malo hlavne hovorit tych prijemnych zazitkoch


To si nemyslím. Pokud se tu nebude probírat kritika, úroveň srazů půjde ještě níž než je teď a nakonec o ně klesne zájem a jsme všichni v prdeli, milý zlatý.
Mám dojem, že Ty nepamatuješ první srazy v Bechyni, tak nemůžeš pochopit, co mi na srazu chybělo.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Teepee » pon kvě 14, 2007 11:16

Marek píše:A hlavně mi vadí všechny ty oficiality. Nejsem kamarád s podobnými praktikami. Někdo může namítnout, že vzhledem k tomu, že LADAklub je oficiální sdružení, musí to být. Na druhou stranu - nač je nám LADAklub, když to stejně nefunguje. Nebylo nám předtím lépe???

Marku souhlasím, ale už jsem ke srazu všechno napsal v podstatě ve svém prvním příspěvku v tomhle tématu, nechť každý čte pozorně.
Velké srazy musí mít organizátora hlavního a ten musí mít svůj team.
Organizace velkého srazu malým (dřívějším) způsobem je jak vidno nefunkční.

Ano bylo nám tehdy lépe. Jenže toto je vývoj, je nás už moc (však si vzpomeň na první sraz v květnu 2003 na který jsem díky koupi Sierry nakonec ani nejel) a co s tím? Není řešení jít zpátky. Jen se musíme poučit a trpělivě vymyslet jak na to. Je to složitý.

Ale taky mám teď jako Myšo chuť říct, že už dost, jdu od toho pryč. A velkou.
Přestože je LADA a LADAklub záležitost, která naplňuje můj život a myšlenky poměrně hodně tak není v mých prioritách před rodinou, rodinnými starostmi o bydlení atp. LADA pro mně není ani otázkou auta, kterým jezdím, je to (jen) hračka.
Jak už jsem naznačil v tomto tématu a jak zde padla výzva, tak skládám svojí hlavu na špalek. Chce-li někdo setnout, a udělá tak s výslovným svolením Pátrače, který vyřeší členství, pak to přijmu.
Prosím pak někoho ať myslí na stránky www.LADAklub.com , měli by se aktualizovat, já tam nemám už dobře 1/2 roku přístup.
Jiné závazky snad v klubu nemám.
Naposledy upravil Teepee dne pon kvě 14, 2007 12:05, celkově upraveno 1
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod čmelák » pon kvě 14, 2007 11:17

tesite sa na trnavúúúúúúúúúúúúúúúú?
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Marek » pon kvě 14, 2007 11:20

Pojďme tedy společnými silami vymýšlet, jak organizovat velký sraz velkým způsobem, abychom po srazu nemuseli čelit kritice.

ONO NÁM TOTIŽ NIC JINÉHO NEZBÝVÁ, PŘÁTELÉ !!!!!
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Flipper Tom » pon kvě 14, 2007 11:20

Pokud se nemýlím tak příbram byla první svýho druhu a tak je pochopitelný, želecos mírně haprovalo.

Řešit blbosti, vesměs ve smyslu že někdo neudělal něco líp nebo že byla fronta na vjezdu povede akorát k tomu že ty kteří pro sraz něco udělali (třeba stáli v dešti u vjezdu) se na to příště akorát tak vyserou a budeme mít kulový.

Já jsem ze srazu nadšen a považuju ho za nejlepší ladasraz co jsem zažil.
Plocha super (oddělení lidí a stojících aut od dispiclín), stan, video, kadibudky, občerstvení, orienťák, luďkova ječná, luxusní guláš v kempu.

že hajzlíky v kempu stály za prd a že ráno pršelo s tím organizátoři mnoho nezmůžou.

[glow=cyan]Kluci (organizátoři) dík za super víkend, bylo to skvělý[/glow]
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Trevor » pon kvě 14, 2007 11:37

Marek píše:
Trevor píše:Myslim si ze by sa malo hlavne hovorit tych prijemnych zazitkoch


To si nemyslím. Pokud se tu nebude probírat kritika, úroveň srazů půjde ještě níž než je teď a nakonec o ně klesne zájem a jsme všichni v prdeli, milý zlatý.
Mám dojem, že Ty nepamatuješ první srazy v Bechyni, tak nemůžeš pochopit, co mi na srazu chybělo.


Myslim si ze to moc prezivas. Na prvych zrazoch som teda nebol takze vobec nemozem tusit co tam bolo take co ti teraz chybalo.

Marek píše:Pojďme tedy společnými silami vymýšlet, jak organizovat velký sraz velkým způsobem, abychom po srazu nemuseli čelit kritice.

ONO NÁM TOTIŽ NIC JINÉHO NEZBÝVÁ, PŘÁTELÉ !!!!!


Teraz je to uz zbytocne a do dalsieho este casu dost :P
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Marek » pon kvě 14, 2007 11:42

Nemyslím si, že času je dost. Když si budeme pořád říkat, že času je dost, nic se nezlepší. Další sraz je předběžně plánován měsíc po prázdninách. Prázdniny jsou část roku, kdy málokdo funguje, takže toho času fakt moc není.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Drobek81 » pon kvě 14, 2007 11:44

Lidi neblaznete...
Marku, v prve rade pokud chces Patracovi neco vycitat i kdyz vlastne nic neorganizoval, dokonce po nejakych problemech ohledne ubytovani rekl ze na to sere, protoze zajistoval kemp a jak to dopadlo...tak si uvedom ze i kdyz je predseda(nedobrovolne to na sebe vzal-patri mu spis diky, pripadne jsi to mel vzit na sebe Ty kdyz mas ted velkou hubu) tak nemuze snad organizovat kazdorocni srazy(...minuly sraz v Bechyni si myslim ze byl hodne vydareny, bylo tam fajn a rozhodne to nebyl sraz 10-20ti lidi...pokud mne pamet neklame tak tam figuroval organizacne Patrac...

To ze to za moc nestalo je vec jedna, obecne vsak sem potkal lidi kteri mi uz chybely a touzil sem po tom je aspon videt, byt jen na chvili...proste v teto spolecnosti se citim fajn, a to ze se neco na sraze nepovedlo mi tyto dojmy rozhodne nezkazi...

Vsichni by si z toho mely vzit ponauceni(misto nadavani nekomu, kdo za to preci nemuze byt odpovedny). Pokud je to tak ze z prazske sekce na to zustalo nakonec jen 5lidi(tak sem to pochopil) potom asi nekde bude chyba a bude treba to propriste lepe zajistit...
Tento sraz od zacatku provazely nejake nejasnosti, zdala se mi organizace zbrkla a nepruhledna(muj dojem, je fakt ze minulou Bechyni sem vedel co se kolem deje bo sme se trebas sesli u Patrace a mely sme proste prehled...)

Hlavne dost nadavani a ukazovani...proste kdyz se neco nepovede tak se snad za to nebude strilet, spis jak pisu vyvodit zavery a poucit se z chyb...

Jak uz tu zaznelo, pro mne take nema sraz tu spravnou atmosferu pokud neni spanila jizda, nejsou poskladany na plose vsechny auta do tvaru U, pripadne jinak...a taky bych rek, ze uz to opravdu neni klasicky sraz ale nejakej hybrid...mozna to tak vetsine vyhovuje, nicmene budu rad pokud Cmelak zustane u organizace Trnavy-tam se budu vzdy rad vracet...
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Marcel » pon kvě 14, 2007 11:52

čmelák píše:tesite sa na trnavúúúúúúúúúúúúúúúú?
jasněěěěě hrozně hrozně mooooc
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Chaloupka » pon kvě 14, 2007 12:06

Mě se sraz moc líbil. Orientační jízda byla supééér. :D
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Uživatelský avatar
Chaloupka
 
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad

Příspěvekod Patrac » pon kvě 14, 2007 12:14

Marku promiň že jsem to celé organizačně nezvlád a dovolil si přijet s rodinou na sraz a starat se na místě o ně a nestaral se o organizi o které jsem v podstatě nic nevěděl a které jsem se už minulý rok zřekl protože jsem věděl co mne s rodinou čeká.
Promiň že jsem si dovolil postavit rodinu nad organizaci srazu. Celé jsem to totiž posral vlastně já tím že jsem posunul sraz o týden kvůli tobě protože ty jsi v té době měl jet za rodinou a strašně tě sralo že všichni kvůli tobě nejsou ochotni sraz přesunout. Tak jsem to za ně částečně rozhodl já a po vyvolávání a zjišťování sraz přesunul za čoz jsem sklidil oprávněný vztek od organizátorů, kterým jsem původně slíbil že do organizace nezasáhnu. Sorry že jsem si dovolil chtít si užít sraz jako prostý návštěvník a vyhnout se právě těmto posrazovým rozepřím, kdy lidi jen kecají co se mělo udělat lépe a kdo za to může ale když se shánějí lidi ochcotní pomoct tak se nikdo jaksi nenachází. Kde jsi byl ty před dvouma měsícema když si řešil rodinné problémy a na fórum si nechodil. Proč si nepomohl organizátorům?? A co se týče tvého příáspěvku o našem vztahu tak mám dojem že jsem ho po přečtení těchle příspěvků trošku přehodnotil.
Sraz byl naprosto jiný než kterýkoliv. Jak jsem psal měl svá pozitiva, měl svá negativa.Přesto že jsem se snažil a dvakrát se ptal organizátorů s čím chtějí na letišti pomoct nikdo mi nic neřekl. Takže za to vlastně stejně můžu já že tam něco neklapalo asi jsem se ptal málo. Měl jsem totiž asi vše zakázat a udělat to jinak..
Jak jsem už psal víše. Na kritiku už jsem si zvykl za poslední srazy jsem si ji užil dost a dost. Teď si to prožívají jiní a je mi jich dooost líto. Protože i kdyby ten sraz stál organizačně za hovno tak alespoň byl. Dali do toho co mohli. že to třeba bylo málo je věc druhá. Ale dali do toho to co jiní ani nedokázali dát, zato ostatní po skončení vědí přesně kde byly chyby.
PS: teepee tvoji rezignaci jako (zatím) předseda klubu nepřijímám. Jestli si někdo myslí opak a hodlá tě sesadit, tak jedině z pozice Předsedy klubu pokud si tuto funkci hodlá vzít místo mne.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Drobek81 » pon kvě 14, 2007 12:29

ste jak mali Jardove...
Marku, puvodne sem o presunuti terminu kvuli Tvojim rodinnym problemum(ktere samozrejme musi kazdy znat-ses preci "zakladatel")nechtel radsi psat, ale Patrac to napsal tak se pripojim...mel by sis zamest pred svym prahem, kazdy ma nejeke priority, vzpominam si ze tu kdysi nekdo psal ze kdyz na sraz nepojede, nebude mit nikdo naladene motory, ze je mu rodina prednejsi atd...to asi kazdemu, mne nevyjimaje...(to taky bylo pricinou predcasneho odjezdu do kempu, bo se me drahe polovicce udelalo spatne)...ale i kdyz nekdo tyto starosti ma a i presto pro sraz dost udela tak rozhodne by nemel byt kritizovan-sam za to nemuze zodpovidat...
Ja toho mam taky dost, organizacne se nijak nezapojuju bo vim ze nemam cas ani na sve veci, do toho vseho este spravuju barak a i presto chci zustat v Ladaklubu a na sraz si cas udelat...na sraze sem tudiz (stejne jako Ty) byl divakem a do niceho se nezapojoval...dokonce sem radsi ani nejel sprint a ten orientak, bo krom nutnosti(zalepeni blatniku a vyrovnani po nehode, vymena oleje a obcas umyju skla) na aute vubec nic nedelam a myslim ze bych se Salwem nekde opet skoncil s poruchou...
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Acibuk » pon kvě 14, 2007 12:45

no, k tomu stanku - ono se ceka, ze kdyz jedu nekam na vikend, vezmu si vlastni jidlo, pres den toho moc lidi nejedi, kazdy si da tak jedny hranolky a 2 piva, navic hamburger za 35 me zrovna neoslovil, ceny byly premrstene. Musim brat v potaz to, ze pan musel dojet dodavkou s privesem, ze zamestnaval 2 lidi.Jenze to byla jeho rodina. Ten stanek by vydelal, kdyby se nespalo v kempu, to by byla fronta na pivo.. Nevim, kolik platil za najem (my to pozadujeme na akcich zcela bezne, kdo prijede na nasi plochu a ma stanek, musi dat par tisic, dle situace a navstevniku), ale ty ceny by mohly byt o tretinku nizsi, spoustu lidi to odradilo.

Jeste me napadlo, ze do Trnavy by se mely poridit pytle na odpadky, pokusim se nejake nekde odcizit..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků