Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příspěvekod Laďuša » ned kvě 13, 2007 21:29

Honza 21061 píše:
JmJ píše:Kemp pohoda, az na socialni zarizeni. Prece jen bych si dal neco o neco lepsiho.

No, záchody a umývárna byly jedním slovem děsné... :) Ale spíše tou velmi zapáchající vodou, to ostatní by ani tak nevadilo.


Já bych řekl, že sociální zařízení bylo vpravdě inspirující....Skutečně, plastová trubka zapuštěná do nějakého betonu či co a přesto z ní všechno vytejkalo... :P Aspoň jste tolik nepili :twisted:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod radek mb » ned kvě 13, 2007 21:31

Honza 21061 píše:štěpení klubu na sekci českou, moravskou a slovenskou

řekl bych,že klub je rozmělněn na daleko více částí než jen tyto tři,ale na druhou stranu je to logické:vždy jsou ti někteří lidé blíž a s jinými si nemáš co povědět,to je v každém kolektivu :wink:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Honza 21061 » ned kvě 13, 2007 21:50

radek: Myslel jsem to trochu jinak a přímo s vlastním srazem to souvisí i nesouvisí, někteří vědí... Co se týče povídání, tak mi právě přišlo, že se rozdíly mezi sekcemi smazaly a byli jsme tam jako jeden tým. 8)

---
Ještě musím připomenout, že WC a občerstvení na letišti byl skutečně obrovský skok vpřed, ale myslím, že to nebude problém ani jinde. Je potřeba si na všem najít dobré a využít zkušenosti pro příště. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jelen » ned kvě 13, 2007 21:55

byl jsem sice poprvé, ale bylo to jednim slovem SUPER. Škoda, že jsem nemohl zůstat až do neděle... Ale jinak to bylo naprosto skvělý.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Marcel » pon kvě 14, 2007 08:54

sraz byl celkem dobrej chybela mně jen spanilka ale jinak supéééééér
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Marek » pon kvě 14, 2007 08:59

Za sebe můžu říci, že srazem nejsem nadšen. Možná je to proto, že poprvé ze všech srazů jsem měl možnost se účastnit i jako host, nikoli pouze jako mechanik - doktor. Víc jsem to vnímal, víc jsem viděl a tudíž víc vím.

Kdyby nebylo Milana Blahouta, byl by sraz o ničem. Chaos, organizace veškerá žádná, jiný průběh srazu než deklaroval papírový průvodce,............ Už jen vietnamští stánkaři a je to komplet. Navíc se mi v porovnání s Bechyní vůbec nelíbilo prostředí (ale to je jistě pouze můj soukromý pohled, jiný člověk má jistě jiný názor).

Můj názor je ten, že vedení LADAklubu selhalo a mělo by si posypat hlavu popelem. Sraz totiž není o plenkách a kojení, Pátrači. Jestli máš rodičovské povinnosti, myslím, že je potřeba pověřit organizací srazu někoho, kdo to zvládne nebo jet na sraz bez rodiny (to je můj názor - nerad bych, abyste mě kamenovali). Nemyslím si, že je právě na místě alibisticky každému říkat "Já to neorganizuju, na mě se nekoukejte". Jako předseda LADAklubu jsi za průběh a organizaci srazu osobně zodpovědný a já si myslím, že jsi selhal.

A jestli si myslíš, že k tomu být předsedou občanského sdružení stačí pouze skutečnost, že jsi jej fakticky oficiálně založil, pak já jsem jiného názoru.

Doufám, že tato moje dost otevřená a možná ostrá kritika Tvé osoby nenaruší naše jinak dobré kamarádství, ale považoval jsem za nezbytné to napsat. Ostatně je to názor jako kterýkoli jiný, jen malinko osobněji podaný.

Tohle není pouze názor můj, ale i několika dalších "civilů", kteří se v očekávání přijeli podívat.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Luděk Musil » pon kvě 14, 2007 09:14

Marek píše:Můj názor je ten, že vedení LADAklubu selhalo a mělo by si posypat hlavu popelem.


Myslím si, že v tomto je Pátrač nevinně (přesto, že je předseda klubu). Zcela jasně deklaroval (viz jiný příspěvek), že na organizaci nebude mít čas. A jak bylo psáno v jiném příspěvku, celou organizaci tohoto srazu měla ve své režii pražská sekce. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Marcel » pon kvě 14, 2007 09:20

Luděk Musil píše:
Marek píše:Můj názor je ten, že vedení LADAklubu selhalo a mělo by si posypat hlavu popelem.


Myslím si, že v tomto je Pátrač nevinně (přesto, že je předseda klubu). Zcela jasně deklaroval (viz jiný příspěvek), že na organizaci nebude mít čas. A jak bylo psáno v jiném příspěvku, celou organizaci tohoto srazu měla ve své režii pražská sekce. L.

přesně tak a naopak bez něj by nikdo ani nevěděl že neni zařizený žadný ubytovaní jak mnělo bejt a po jeho upozorněni si každej mohl zamluvit chatku za což mu patři velký dík
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Marek » pon kvě 14, 2007 09:23

Mám jiný názor. Myslím si, že předseda by čas mít měl. A pokud nemá, neměl by být předsedou. Předseda je hlava, vzor a jedinec, na kterém leží celé to břemeno, i když to třeba přímo neorganizuje, je za organizaci odpovědný. Je to předseda, málo platné.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Luděk Musil » pon kvě 14, 2007 09:42

To Marek: stále s Tebou nesouhlasím. Ale je to celé o tom, že na stejnou věc máme každý jiný názor.
Když Tě něco nechám udělat a Ty to zvořeš - můžu za to já? To bych jako nad Tebou měl stát a dozorovat Tě, jestli to děláš správně? A místo toho si mohl dělat jinou práci? Zrovna tak by jsi mohl napadnout mě coby Ladakrále. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod dusin » pon kvě 14, 2007 09:51

No,tak za sebe,užil sem si to se vším všudy(chettak visící z okna mého auta,sprint,na kterym mi shořeli svíčky,orientační jízdu,kdy mě Petra s Fífou tahali ze škarpy).Bylo to jiné nežli bechyně ale nehodnotím to špatně.Prostory byli oproti bechyni super,ale na druhou stranu sem zaujatec a holt bechyně je bechyně(hadejte,pro co sem hlasoval).Možná z mé strany byli trochu výtky ke campu(ceny,úroveň,vzdálenost od letiště) ale to je asi tak jediný a rozhodně sem to zkousl.Jo a dík Salwadorteamu za buřty.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Teepee » pon kvě 14, 2007 10:03

Takže od rána tu spisuju příspěvek, kašlu na něj a hurá do toho, hezky z patra.
Za sraz není zodpovědný Pátrač, ale pražská sekce.
V pražské sekci máme jednoho místopředsedu, který pravidelně chodí na schůze, druhý tam byl jednou, ale slyšel jsem že je taky brán za pražského.
A to co se v organizaci stalo, kdy všichni organizují, ale když dojde na nějaké lámání chleba tak každej (vč. místopředsedy) krčí rameny a říká, já si dělám jen to svoje co mám o toho druhého se nestarám, to je průser.
Nebyl hlavní organizátor. Konec, jestli tu byl přetřesen předseda klubu, tak nezapomínejte na místopředsedy.
A Milan Blahout? Ano zařídil spoustu věcí, má se srazy zkušenosti, proto má kontakty na potřebné (záchody, občerstvení).
Ale nemyslím si, že ho to opravňuje k tomu, aby nechal čekat v pátek večer dvě hodiny lidi ochotné pomoct s organizací těch pro něj nepodstatných detailů jako jsou nedořešené disciplíny, vstup, rozparcelování plochy, pak navíc přijet, neříct nic a když většina těch ochotných odjela, protože byla na letišti k ničemu a díky páteční vichřici byla promrzlá a vyfoukaná, tak pak jim to ještě vyčítat se slovy "Ty mi nelez na voči". Ano jak jsem nelezl na srazu, tak už nepolezu na pražské schůze, nepolezu snad radši ani na další LADAsrazy. Dělal jsem LADAření kvůli lidem a kvůli autu. Teď je to asi v prdeli... Auto mně sere, stejně je to starej sráč a abych se jen hádal a nervoval...
A o ubytování mi radši ani nemluvte, Pátrač dobře ví proč. Jen čekám jak dostanu ještě vynadáno, že jsem sraz rozvrátil a tím to celý podělal.
Jenže, abych si chybu celé skupiny kladl za vlastní?
Naposledy upravil Teepee dne pon kvě 14, 2007 14:05, celkově upraveno 7
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod tavri » pon kvě 14, 2007 10:13

Nechci vám do toho kecat, ale proč se alespoň z části nevrátíte k tomu, jak jste se srazy začínali?
Tedy neorganizovaně a svobodumyslně. Ne každému přeci vyhovuje naprogramování srazu ;-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Myso » pon kvě 14, 2007 10:17

Takze:

Ti co kritizuju patraca na to idu spatne.

Zraz organizovala prazska skupina!!! Bohuzial sa tato skupina v den zrazu TOTALNE ROZPLYNULA, ostalo cca 5 ludi, na ktorych ostala organizacia 3 sutazi a celeho priebehu. Urcite uznate ze to sa zvladnut neda.

Letistna plocha je super, ti co hlasuju za bechyni su na stromoch.

Co sa tyka obcerstvenia super, ale nabuduce sa na nas vyserie, pretoze 70percent ludi si zralo vlastne pastiky/chodilo nakupovat do pribrami, takze slubovane zisky sme panovi s obcerstvenim nedodali, ledva-ledva pokryl svoje naklady na cestu a vsetko okolo.

Orientacka bola perfektna, Milanovi za nu dakujem - stala ho hodne casu a usilia, je to zazitok na cely zivot.

Do buducnosti: Milan, ja a moja priatelka sme ochotny sa pustit do organizacie dalsieho zrazu, ale za uplne inych podmienok ako tento rok: ak sa nenajde min 10-15 ludi ochotnych obetovat cas a to ze zo zrazu nebudu mat tolko co ostatni tak od toho davame ruky prec.

Pre mna - stresova sobota, smutne vecery (pripravili sme a zaplatili velky stan, kurili sme v nom, vedla stanu klobasy a pivo za 2 petky, cakali sme viac ludi a zabavu, nakoniec nas tam bolo 5 a pol). :( :( :(
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Ziko » pon kvě 14, 2007 10:33

Hm, jenže ze začátku jsem neslyšel, že by jsme měli trávit čas na letišti celou dobu i v noci.. A tak proto tam většina nebyla.. S kempem se počítalo již od začátku..

A Pátrače se zastanu, nevidím důvod, proč by měl všechno dělat.. Nezlobte se na mě, ale to za chvílu ho budete drbat, že neudělal nic v Trnavě..
Pátrač není rozhodně předseda na papíře.. Bez něj by jsme měli na zadních sklech tak maximálně lejna od ptáků.. A to je jen zlomek..

Pražská sekce to měla nastarost.. a že to dopadlo spíše jako sraz Milana Blahouta je věc druhá, tak to přišlo mě..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků