Nova verze fora

(jak vkládat příspěvky, plánované výpadky apod.)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10491
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Luděk Musil »

Když jsem o této problematice (přesun fora a vychytávání základních chyb) debatoval minulý týden s Honzou - JmJ, tak mi říkal, že nikdo jejich práci neuzná a ještě mu za ni vynadá ... to jsem mu nevěřil.
Nyní zjišťuju, že měl (bohužel) pravdu!
Prskat umíte všichni, ale jen velmi málo z Vás jeho práci ocenilo. Jako Král se za Vás (a teď bych ani to velký V neměl dávat!) stydím!
L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvek od JmJ »

Tak kolga Martin vam rozjel vyhledavani ve starych prispevcich a styl subSilver, ktery je velmi podobny staremu foru.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Nova verze fora

Příspěvek od dvk »

Hurá huráá, paráda ! :wav: :wav: :wav:

JmJ a ostatní, díky kterým to zase chodí ... nic si z toho nedělejte. Spousta lidí prostě nikdy nepochopí, že to občas opravdu není všecko samosebou a že i z práce občas člověk chodí unavený i přesto, že "dyť ty nic neděláš, celý den sedíš na zadku u počítače". Kdo nezkusil nepochopí.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Laďuša »

Hele, dneska sem můžu psát :)

A jak jako, nikdo, Luďku? :x Pochvalných komentářů je tu mraky a že se něco někomu něco líbí míň a něco víc? To tak je podle mě i normální, útočných komentářů jsem si nevšim, leda si to někdo holt dovolil naznačit.

Beztak je v konečným důsledku každej rád, že už to chodí (i když mě by vůbec nevadilo, kdyby to fungovalo až po pátým září :lol: ) a končí absťák, však si všichní zvyknou, jako tomu bylo třeba u rozdělení sekcí kdysi 8)
Takže za mě teda eště připojuju poděkování JmJovi a kolegovi Martinovi
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Hurikán »

Hurikán v jiném tématu píše:Píšu sem, protože do vlákna o novém fóru se dnes, jako pisatel, nedostanu. :(

Děkuji za subsilver vzhled. Hned je to podstatně lepší. Ještě jsem si změnil syntaxi zobrazení data, takže už mě to píše krásně česky třeba: "středa 17. srpen 2011, 21:04".

Hodně špatné ale je, že nemůžu psát ve vláknu o novém fóru viewtopic.php?f=1&t=16102 Přitom včera to šlo. Nevím, kde se stala chyba. Dělá mě to v obou vzhledech, takže netuším co dál. :?


Tak už to funguje! Už se sem opět dostanu. Asi nějaký šotek či co. Snad to bylo jen ojedinělé zaváhání nového systému. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4261
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Teepee »

Dobře, vyhledávání ve starém obsahu nevyhledává a problém se řešil. Mně stačí vědět, že chyba není v tom, jak jsem vyhledával.

Myslím, že je velký rozdíl mezi kritikou a námětem na vylepšení.

Dělat tady závěry, že kdo nemá Avatar, tak nemá nárok na cokoli, tak to pardon, to je trochu úlet ne? :shock: :roll: :twisted: Na protest zatím dotažení Avataru odkládám. :!:

Co se týká mého domrvení stránek LADAklubu.
Když vznikal LADAklub, stránky jsem kdysi jakés takés obyčejné postavil. Myšo byl rád, že nějaké máme. Jediné co mi příslušelo, byly úpravy zdrojového kódu - jejich aktualizace.
Pak se okoukaly, vznikl nový vzhled, podepsán Martin Žíla, nevím kdo to je. Jenže nový zdrojový kód byl postaven na CSS a PHP. V PHP se nevyznám, CSS v pořádku, dodrželi jsme trend, jak se dělá zdrojový kód. Vznikly tam funcionality jako přepínání vzhledu (myslím že je to zbytečné), login do knihovny (skvělá věc) a zbytek po obsahové stránce v podstatě zůstal.
A zůstalo se u toho, že to budu příležitostně editovat dál (dostal jsem opět přístup do struktur prezentace).
Nikdo nikdy neřekne, co by na stránkách mělo být, co by se tam mělo změnit, nikdy mi nepřijde nějaká výhrada. Docela bych uvítal náměty.
Pak mi poslal Pátrač doplnit do Sponzorů Vašátorovo dílničku.
Editaci jsem vždy prováděl přes webové rozhraní a při pokusu o uložení změn se sesypalo mé domácí připojení (WiFi 2,4GHz) a 2/3 stránky Sponzoři http://www.ladaklub.com/www/sponzori.php je prostě fuč.
1. Neudělal jsem si před editací zálohu - moje hrubá chyba, jsem poučen, už jí nezopakuji
2. napsal jsem Pátračovi, jestli nemá přehled sponzorů, abych stránku udělal znovu - odpověď byla zhruba to, že to časem dáme do pořádku, že je stejně třeba to zaktualizovat, sponzory oslovit znovu a potvrdit si výši slev. To si myslím je práce pro někoho z vedení klubu.
2. napsal jsem JmJovi, pointa odpovědi jestli není někde nějaká záloha: mozna najdu neco nekde hodne stareho, aktualni zalohu nemam. tu ma snad provozovatel hostingu.
3. napsal jsem provozovateli hostingu, odpověď jsem nedostal.
4. Vlítnul jsem na svého poskytovatele a potvrdil mi že technologii 2,4GHZ už neudržuje, (dostal jsem se ve večerní špičce taky ke 120Kbit), takže jsem přešel na 5Ghz technologii a rychlost 4Mbit (pod 3Mbit už to nepadá)

Jestli má snaha chybu napravit byla nedostatečná, pak se omlouvám za mou liknavost.
A nepovažuji editaci stránek za mou soukromou věc. Stejně jsem ty stránky nestavěl, takže kdokli má pocit, že k tomu má co říct, má prostor. Ovšem bude se muset domluvit s JmJ na přístupu do editace a jestli tam ten někdo nadělá bordel!

Který tam stejně je, jenže já tam mám uklidit? Já přece nejsem správce celého prostoru, já jsem měl jen občas upravit web, na nějakou čistku si prostě netroufám. Co by se asi stalo, kdybych tam smazal něco, co je důležité pro chod stránek, nebo fóra?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10491
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Luděk Musil »

Pánové (T-P + JmJ) zbytečně se hrotíte.
Já vím, JmJ něco napsal, T-P reaguje a brání se.
Jako dobrý ... stalo se, vzali jsme si ponaučení ... hotovo, konec, neřešit.
Tedy neřešit ... problém vyřešit musíme, když už tedy ty sponzory máme, abychom je zase uvedli na své stránky. Ale to je jiný problém.
Každý z Vás pracuje podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ovšem to co je nejlepší pro jednoho, nemusí být pro druhého totéž. Zakopejte, prosím, své válečné sekery. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Veverka

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Veverka »

K veselejšímu-phpBB3 má fakt v základu ty avatary v pravo :mrgreen: ?
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: Nova verze fora

Příspěvek od zelvotron »

Hurá, subsilver, a rychlá odpověď, JmJ až se ti vysere servo klapky topení máš u mě za to náhradní ;) A kdyby byl subsilver jako výchozí předejde se 90% problémům :-)

Mimochodem taky jsem si nevšim žádný extrémní kritiky, člověk nesmí být moc vztahovačný.

Veverka: jo má, tahle věc na naprostý většině fór vzbudila obyvkle ještě větší rozruch jak tady, je to zkrátka napikaču, ale jde to předělat i pro ten základní vzhled prosilver.

mmch, ještě výhledově by to chtělo omezit šířku avataru na nějakých 120 px, aby to nedělalo ty schody. A kdyby bylo potřeba s něčím pomoct, tak stačí říct ;)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Veverka

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Veverka »

Nestěžuju si ,ocenuju že se něco dělá a nás neodstřihnou atd.
V první chvílu avatar vpravo,to bylo jako psát zleva doprava :) .
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od radek mb »

Velice zajimave.Budu si muset zvyknout.Vite,co to bylo pro me za sok,na Ukrajine,konecne jsem nasel nekoho s internetem a forum bylo mimo provoz.To uz mi vic nedelejte :D Jinak hodnotit budu,az se dostanu z Ukrajiny domu,ale i tak si myslim,ze JmJ a jeho kamosovi patri velky dik za to,ze se stara o to,abychom se mohli aspon to virtualne schazet.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Kopr »

Já myslím že kluci odvedli kupu práce, a buďme rádi že to funguje......
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Křečík Barbuška »

SubSilver2 nebo jak se to zove je fajn, lepší než ta defaultní zhovadilost. Díky zaintersovaným za přerod, pokud to staré padlo je moc fajn, že se obětovali. Ona činnost toho co něco umí není nikdy doceněna ... znám to sám :weedman: ... dobře, již nikdy nebudu pít ... .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Kopr »

jsem si to změnil a již to mám vlevo jako volant což je v pořádku .........
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
miro263
Příspěvky: 421
Registrován: úte čer 16, 2009 11:55
Bydliště: Horehronie
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od miro263 »

Mne vadi toto:
http://rose.orangeline.cz/~ladaklub/


Ladaklub ma vlastnu domenu, tak preco take mapovanie?

Ak, tak som schopny/ochotny poskytnut web priestor ... Za daaku flasku piva/rok


M.
BA3 2121
-EX z produkcie ВАЗ 2103 a 2105-
Odpovědět

Zpět na „Informace administrátorů“