Nova verze fora

(jak vkládat příspěvky, plánované výpadky apod.)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: Nova verze fora

Příspěvek od dandy »

Je to celé trochu iné :cry: . Snáď sa nejaké tie chybičky vychytajú. No zvykneme si, hlavne že funguje. Ďakujeme :D
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Nemo »

Ano, tak. Funguje to, buď se to doladí, nebo se doladíme my. Díky velkému mágovi!
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Hurikán »

Jak už psalo více lidí - děkuji Ítýmu a jeho týmu za znovuuvedení fóra do provozu. Pádu staré poškozené verze se využilo k modernizaci na verzi novou. Současný stav není definitivní. Jde vlastně jen o takový mezistupeň, aby chroničtí závisláci nedostali krutý absťák. :lol: Ještě se musí vyřešit hosting na jiném serveru a doladit jak vzhled, tak funkce nové verze fóra. Buďte tedy, prosím, trpěliví. Všechno chce čas a toho, jak dobře víme, není nikdy dost. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvek od JmJ »

vzhled subsilver zkusime (ma avatary vlevo), pripadne pokud si nekdo najdete na netu nejaky skin pro phpbb3, tak se muze zkusit
aby okdaz na vlakno odkazoval na prvni novy prispevek zkusime (ale moc to nevidim) , zatim je pro tento ucel oranzovy cosi vedle odkazu na vlakno
rychla odpoved jde zapnout, ale musi se bud rucne pozapinat na kazdem foru nebo to udelat sikovne pres sql, coz chce zkusit.

Inac me moc nedekujte, hlavne si s tim pohral muj kolega Martin.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Marek
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Marek »

Z designu těchto diskusních fór (je jich na webu mnoho) nejsem nadšený. Blbě se tu orientuju a tak nějak mi nedělá dobře.

Navíc mi tu chybí rolování diskusních skupin. Na starém fóru jsem měl třeba diskusní skupinu NIVA nebo Nová řada celou zarolovanou, aby se mi témata této sekce neukazovala, protože nepřispívám, tak ani nečtu - stránka tak byla podstatně kratší a přehlednější. Tady - než najedu spodní témata - se nahledám.

Takže - nechci, abyste mě nazvali negativistou, ale mě jste tímto designem a strukturou fóra vůbec nepotěšili. Nekamenujte mě - já tomu, co se tady děje a stalo, vůbec nerozumím a z hlediska fóra jsem pouhý obyčejný uživatel. Takže nějaké důvody, proč to teď tak je a nemohlo to zůstat při starém, mi fakt nevysvětlujte - nemám potřebu to poslouchat. Z pozice uživatele to stejně nepochopím a pro kapacitu své hlavy mám jiné informace. Ale za sebe říkám: Zlaté STARÉ fórum.....
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Raduz »

No já jsem taky rád že jsme opět spolu, ale pravda je, že je to nové a chybějí tu věci - viz to rolování skupin - , které na staré verzi bral člověk jako standart.

Velký dík všem kteří se snažili a dali to dohromady.
:wav: :wav: :wav:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Nova verze fora

Příspěvek od dvk »

Fórum je zpět, hurá a třikrát sláva ! :D

Staré je vždycky zlaté, protože je na něho člověk zvyklý. Ale vzhled a detaily se časem doladí a bude to zase běhat jak víno. Ještě jeden postřeh: pokud by to šlo, bylo by fajn, aby se odkazy otevíraly defaultně v novém okně.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvek od JmJ »

dvk píše:Fórum je zpět, hurá a třikrát sláva ! :D

Staré je vždycky zlaté, protože je na něho člověk zvyklý. Ale vzhled a detaily se časem doladí a bude to zase běhat jak víno. Ještě jeden postřeh: pokud by to šlo, bylo by fajn, aby se odkazy otevíraly defaultně v novém okně.


jestli by to slo to nevim, ale tahle vec uz na webu nejaky patek "nefrci" ;-). ctrl + leve tlacitko je tvuj kamarad ;-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3535
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Crocodile »

ta předchozí verze fora mi připadala modernější než tahle. Tady nic moc není a to nepočítám vzhled, ty vychytávky který byly v předchozí verzi (diskuze dole, po kliknutí na téma hned nejnovější příspěvky, atd.) tady docela postrádám. Už jsem byl svědkem mnoha modernizací po spadnutí jiných různých for, né vždy novější verze znamenala výhru.
Doufám že se vše podaří dát do pořádku aby se co nejvíc možnostma podobalo starý verzi.
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Veverka

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Veverka »

Dobrá práce předsedo,akorát teda jsem vlastmě ještě neviděl nikdy forum s avatarama na pravo,leda nějací japonci :) .
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4261
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od Teepee »

Je možné, že dělám nějakou chybu a nebo to doopravdy ve starém (importovaném) obsahu neumí VYHLEDÁVAT. Marně hledám příspěvky na téma Brutus :cry:

Na Avatary vlevo jsme byli zvyklí, pokud je to jen trochu možné, prosím přendat (v nastavení vzhledu mám jen "prosilver").

S ostatním se tak nějak už snad vyrovnám(e), hlavně že to chodí, DÍKY za zprovoznění.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvek od JmJ »

Teepee píše:Je možné, že dělám nějakou chybu a nebo to doopravdy ve starém (importovaném) obsahu neumí VYHLEDÁVAT. Marně hledám příspěvky na téma Brutus :cry:


ano, ma to problem s hledanim ve starem obsahu. uz byla snaha to rozjet, ale minula se ucinkem. takze trpelivost.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvek od JmJ »

Mozna to tu dost jasne nezaznelo:

Nikdo netravil cas upgradem fora jen tak pro nic za nic. Stav fora predchoziho byl neudrzitelny uz nejakou dobu. Myso pouzil _MODIFIKOVANOU_ verzi PHPBB. Ano, melo to uzasen/"uzasne" vymozenosti. Jenze osoba, ktera tuto modifikovanou verzi vytvarela v nich nepokracovala dal, nezapracovavala je do novych verzi PHPBB. Posledni X let stary upgrade sem se pokusil aplikovat, dopadlo to tak, ze prestala pracovat 1/3 administrace. Od te doby autor modifikace neudelal vubec nic. Nezapracovalval bezpecnostni a jine upravy, proste nic. Z hostingu si stezovali uz pred lety, ze nase verze php bb je stara a generuje docela dost sql dotazu. Jedina moznost ja jit dal, bylo zahodit modifikovanou verzi a prejit na ciste phpbb, jehoz vyvoj celkem pokracuje a nekdo se stara o opravy a upravy.

Pokud tu nekdo hodla resit, jestli je avatar vlevo nebo vpravo, tak muzu avatary vypnout a bude klid. Nekteri z vas si nebyli jeste schopni avatar ani opravit a nam pisete, ze se vam nelibi barvicka tam a tam, jako by to bylo to jedine na svete, na cem zalezi. Kolega se docela snazil, aby vse dopadlo dobre pri prenosu db. Figle co tam vyrabel z pomrdanym verzovanim modifikovane verze, snad ani nechtejte vedet. Co ted napisu, bude asi znit dost blbe, ale mozna sme vam to mohli nechat jak to bylo, mohli ste si na hostingu, dohadat vetsi db a mohlo se to nechat zhnit. Takhle se kolega snazil vmacknout vas nekam mezi toyotu, fiat/lancia/alfa a nasa a vase reakce na to je, ze mate avatary v pravo a co je to za hnus, dyt je to neprehledne a cert vi co. Uzasne, kolega je z toho fakt nadsen. Mohl se na vas vybodnout a misto snahy vam pomoct mohl jet nekam na vylet.

2 roky se nechavam slyset, ze to mohl dat do poradku nekdo jiny, ze se o web a forum muze starat kdokoliv jiny. Vysledek? Teepee se snazi, ale domrvil kus webu (bez urazky, taky zmrvim lecos), stejne udaje na webu nejsou aktualni, takze stejne zadny valny vysledek. jinak se nikdo neprihlasil ni slovem, ze by s tim neco udelal.

nemam nic proti rozumne pripomince a rozumnemu hlaseni chyby. ale nektere vase "pripominky" fakt stoji za to. ze ste nepruzne stare konzervy, za to ja vam nemuzu (myslel sem si, ze vetsi konzerva jak ja neni nikdo, ale evidentne to muze byt jeste o dost horsi).

A toz tak. Pokud se rozhodnete, tak neni problem se vratit ke staremu foru. Prijdete o par prispevku z poslednich dni, ale stare forum je stale tam kde bylo. Jen si dokupte vetsi db za par korun mesicne a muzete smele pokracovat. Dokud vam zas nekdo nenpaise v 1 vterine email o tom, ze ste za 1 sec dostali do db 100 MB, cimz jste presahli limit, pripadne vam na smtp serveru nezakaze posilat emaily z domeny, ktera je hostovana u spravcu toho smtp serveru. Je to na vas. Na vikendu jedu prec, tak se do pondelka rozmyslete.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
DJ Majk
Příspěvky: 185
Registrován: pát úno 02, 2007 17:23
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova verze fora

Příspěvek od DJ Majk »

Najpodstatnejsia vec je že Forum zase beži! viac neriešim ..
Lada 2110 1,5 GLi 16V -- (62 000) >> 75 000km
Spotreba na 100 km 6L
Obrázek
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Nova verze fora

Příspěvek od dvk »

Přesně jak píše JmJ ... než sem kdokoli napíšete jak vás přechod nepotěšil, dejte si práci aspoň nahrát vlastní avatar - hlavně díky tomu je to tak nepřehledné, že většina lidí to zatím neudělala a člověk se namá očima čeho zachytit.

Jinak "přechod zpět" je blbost a myslím, že něco zvažovat přes víkend je víceméně řečnická otázka. Prostě je třeba ještě pár věcí doladit (které jsou bohužel asi nejvíc vidět), ale základ je zdravý. Asi jako vyvařený Žigulík s komplet udělaným podvozkem a naladěným motorem ... ale s opršelým lakem . Na první pohled taky ta kupa práce není vidět ... a o tom to přesně je :D
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Odpovědět

Zpět na „Informace administrátorů“