Jakou poslouchate muziku?

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co mate radi za muziku?

Rock
122
31%
Metal
67
17%
Techno
44
11%
Pop
56
14%
Hip-hop a jemu podobny
32
8%
Vazna hudba
27
7%
Dechovka
10
3%
Punk
37
9%
 
Celkem hlasů: 395

Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4262
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jakou poslouchate muziku?

No já když už nějakou muziku cíleně poslouchám (v práci mi hraje jen rádio) tak poslouchám zásadně dobrou pěknou muziku. To co mě nebaví neposlouchám.
:wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

co se mi zalibi to posloucham. nejradsi tanecni hudbu a rap :D
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

doors by se dali zařadit pod rock
taneční hudba pod techno (mnoho důchodců v tom stejně nepozná rozdíl)
a folk by se dal zařadit pod dechovku (zase hafo mladých teenagerů co poslouchají pouze Hip-Hop nebo nějákej jinej styl - ale pouze jej by to tak možná nazvalo)
:D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

chlapci a co tak povodna ceskoslovenska tvorba??to tu nikto nepocuva?
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Matej
Příspěvky: 338
Registrován: pát srp 11, 2006 21:27
Bydliště: Hlohovec SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matej »

Ja počuvam podla nalady a podla toho na čo mam chut.
V kompe mam každý druh hudby tak si možem vyberat
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Mayo456: To víš že jo! :wink: Alespoň já určitě.. "Dva roky jezdím bez nehod, s větrem se honím o závod, na moje obutí je spolehnutí a motor má vždy správný chod..." nebo "Až se k tobě jednoho dne vrátím, dám si růži na kabát a třeba v botách řeku přebrodím.." (Milan Chladil)
Mám dokonce několik CD se starými ČS. hity které poslouchám když mám "nostalgickou", připomínají mi doby, kdy se rodina sesedla k veliké dřevěné bedně, čekala až se rozzáří zelené magické oko a nikdo se nikam nehnal... A schovávám si je na cesty s Tatrou 613, až se k ní dopracuju. :)
Pokud jde o novější hity, jako třeba Karel Gott, Michal David, Dalibor Janda, Richard Müller atd. včetně zahraničních, tak něco z toho také mám, ale to už spíše čerpám z rádií při pořadech "osmdesátka", "diskotéka" apod.
Honza
Osa Praha - Brno
Pool

Příspěvek od Pool »

Dobré téma :lol: Taky jsem ho jednou chtěl založit, pak jsem si to rozmyslel... (důvod možná uvedu později :) )

No v 16-ti jedině RAP a nic jinýho :) od 18-ti hlavně tucárny tuc tuc :) ale nikdy ne obyčejný TECHNO, je moc jednoduchý. Takže DANCE, HOUSE, DISCO, POP... Ne jenom nový, ale i starší léta. Později jsem začal přecházet na něco složitějšího, jako TRANCE, ELECTRONIC, DRUM´n´BASS, AMBIENT... Mám hodně úchyláren, který se nedají ani nazvat, ale jsou odvozeny od těchto stylů. Mimo to ještě REGGAE a ten RAP, spíš když je rychlejší, mixnutý něčím tanečním, nejsem hip-hoper. Nebo reggae a rap mixnutý dohromady > Homens-Manu Chao to přímo miluju :twisted:
Ale ne jen toto, taky historická hudba, bojová, filmová, počítačová, líbí se mi i hudba z 8-bitů atd. magor no... :lol: :lol: :lol:
Rockový kapely jdou nějak úplně mimo mě, nikdy jsem jim nepropadnul, ale z některých skladeb mám opravdu respekt, většinou takový ty klasiky... (i český)
Poslední dobou stejně poslouchám všechno, co se poslouchat dá.
Jinak tvrdím, že nejlepší nástroj je el. kytara (asi divný co, když nejsem rocker... ale dají se s ní vyrábět neuvěřitelný zvuky)

EDIT: ta písnička od Manu Chao je správně Bongo Bong :wink:
Naposledy upravil(a) Pool dne stř led 24, 2007 19:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Tak Manu Chao muuuuzu taky :thumbleft:
No vono se ta muzika rozpadla do takovejch "zanru", ze to tady ani neni mozny vsechno obsahnout a vyhovet vsem. Naky trance, RnB a podobny veci uz sou dost specificky (a jejich definice, ci presna podoba mne neznama :) ), takze si vyberte z nabizenyho :lol:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

to tu citam co tu pocuvate :D dobreee
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

hlavně Punk a Oi! ...a pak rock,metal....

ale prostě PUNK'S NOT DEAD
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Upřímě zajímavý téma Maldo. Čoveče krom dechovky, vážný hudby, a zrovna nemusím Punk. Poslouchám všechno. Znáš to vyřazovací metoda.
Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 391
Registrován: pát led 20, 2006 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miichaal »

co mate proti punku...pogo je nejlepsi:-))) i kdyz do me by nikdo nerekl ze posloucham punk..od te doby co nenposim na hlave HCcko

ale myslim ze každej má rád to svoje..a mě osobně je úplně jedno co kdo poslouchá..je to jen a jen jeho věc 8)
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

tha ja zas co sa da.Rad pocuvma Elan lebo mi to navodzuje taku nostalgicku atmosferu a je to dobra hudba,potom vsetko co sa d apocuvat a je to dobre,mam rad slovensky rap a asi najvviac H16 a sobim si taky celkovy prehlad o vsetkom a nebaranim sa ypocut cokolvek akurat vela je na mna punk a tvrdy metal
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Tak Elán se mi líbí tak nějak průměrně, ovšem co je nad tímto průměrem o 200% je "Ulica". Ta se jim dle mého mimořádně povedla. Myslím, že to bylo nazpíváno několikrát, nebo co- snad se mi to nezdá; tak z toho mám nejradši tu pomalejší verzi, poslední dobou slýchám jen tu.
Jinak zmíněné reggae jsem u sebe zapomněl uvést, to je bezvadný styl hlavně na letní večery na silnicích, ovšem i když si člověk představí nějakou tu terasu u domku se zahradou a výhledem a potom samozřejmě i ten bar na pláži, kolem palmy a modrý průzračný oceán, tak tam se nejlépe hodí... 8) Z takových končin vlastně reggae pochází, i jeho rychlejší odvozenina- SKA...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Honza 21061 píše:bar na pláži, kolem palmy a modrý průzračný oceán...

A vedle pod palmou zigul v letni uprave :lol:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“