Tak sem chytil zloděje!

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od mušketýr »

Si to šinu ku Strakonicum a kámoš volá:Vodtahujou ti u nádraží auto!
Tal tam valim a už je vidim.Starej Daf vodtah a P306 naloženej.Nebudu zde s vámi řešit že P306 je sráč.Vo to nejde.Tak je dojedu, předjedu a vybrzdim.Lehce, aby mi nezkurvily další auto.Tři maníci a já na ně:Ukradky jste mi auto.Řidič:Já jenom vodtahuju.
Další ne mě:Co kecáš, ja ho koupil vod kámoše kámoše co teď sedí.Si snad dělaj prdel.Výmluvy jak ve školce.Hned sem volal benga.Mezitim se mu to rozleželo a prej:Já ho vod Vás koupim.Na splátky.Na čtyří.Já:Ne, ani náhodou.On:Tak na tři.Já:NE!Nebo na dvě.Nebo já je seženu hned.Mezitim benga a na fízlárnu vše sepsat.Zadní vokýnko rozbitý.Zase pakárna s opravou.Kola byly rovně takže spínačka OK.Nasral mě ten fízl:Von vám zato dával deset?To ste měl vzít!
Co to jako je?Mě vokradou a já se mám nechat uplatit za to že to neprásknu?Moh sem mít deset a klid, teď budou chodit modráky, budu opravovat auto a jistojistě nedostanu ani floka.Mě to ale za to stojí, příště mi ten zmrd může ukrást lepší auto a to by mě sralo ještě víc.Nejit tam ten kámoš, tak sem v řiti.
M.S.
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7210
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od valda1971 »

No, to je hezké....... :rolleyes:
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
Jimmi
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od Jimmi »

mušketýr píše: ...nasral mě ten fízl...
K tomudle mám taky historku. Je sice z druhý ruky a už je to pár let tomu nazad, ale je autentická. Vlastně jsi ještě dopadnul dobře.
Kolega byl navštívit známé někde v Podkrkonoší. Byli dvouma autama někde ve vedlejším městě, tam je nechali na parkovišti a odešli. Když se vraceli, tak jedno z aut (Fábie) právě odjíždělo naložené na Avii. No tak sedli do druhého auta a vyrazili za nimi. Zavolali policii... no a tam jim řekli, ať se za nimi zastaví, že o krádeži sepíšou protokol...!!! :roll: Nepomohlo nic, přemlouvání, vysvětlování, další telefonáty.... No a protože směřovali stále výše do hor, napadlo je sehnat celníky. Ti zareagovali promptně, a dorazili dle popisu na místo, kde Avie zamířila po nějaké stezce do lesa. A tam byl polský kamión, na kterém už bylo několik rozebraných aut, tedy, i včetně té jejich Fábie, ale aspoň je chytli. Zjevně organizovaný gang, a kdoví, jak to s těmi policajty doopravdy bylo.
Docela Tě obdivuju, že jsi měl odvahu je zastavovat. To bych si asi netroufl. Musel bych mít nějakou zbraň, protože u těchhle hovad fakt nikdy nevíš.
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od zelvotron »

Smutný příběh ale tohle mě rozsekalo.

mušketýr píše:.Nasral mě ten fízl:Von vám zato dával deset?To ste měl vzít!


:mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od mušketýr »

Je fakt, že by to bylo pro mne výhodnější.Vzít keš a nazdar.Bejt to před tak dvaceti lety, kdy jsem měl fakt finanční tíseň, tak bych nad tim snad i uvažoval.Dneska se na to dívám jinak.Jinak odhaduji, že to budou házet jeden na druhýho a nakonec dostanou flastr 2tis.Je to k smíchu.|Jo a pěkný bylo že dával keš jak to leží a běží.Po výslechu už chtěl baterku, techničák a klíče.To jsem u sebe neměl a věděl to, byla to blamáž.Potřeboval důvod, proč to nekoupit.M.\s.
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6493
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od JmJ »

Gratuluju a tleskam. Bohuzel neni mozne tem hajzlum zprerazet hnaty.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
uha2324
Příspěvky: 1081
Registrován: čtv led 05, 2012 12:41
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od uha2324 »

osobne bych se neodvazil ty pasky sam zastavovat, jen bych zavolal policii. brat prachy od zlodeju je spoluucast na kradezi, to bych rozhodne nedelal. je dobre za jsi ty chlapky nahlasil, urcite to nebyla jejich prvni kradez.
3xVAZ 2103
s Ladou na vecne casy!
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od Sid »

Doporučujem navštíviť policajné oddelenie príslušné bydlisku, oddelenie evidencie zbraní a streliva, tam zažiadať o vydanie zbrojného preukazu skupiny A za účelom ochrany osoby a majetku. Následne po absolvovaní a získaní preukazu zakúpiť príslušnú zbraň. A vozidlá skladovať v zabezpečenom priestore. Mne tieto opatrenia fungujú dokonalo a nikto nič neukradol.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak sem chytil zloděje!

Příspěvek od plavec »

Anebo dát na auto sledování polohy a při delším stání si zapnout funkci, která upozorní majitele na změnu polohy vozu a počítat s tím, že zloděj nebude mít zrovna rušičku.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“