Dovolená u moře

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mušketýr
Příspěvky: 1247
Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
Bydliště: U Strakonic
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená u moře

Příspěvek od mušketýr »

Jeli jsme 21043 (ex Pátračova).Pohonné hmoty mám celkově a zvlášť za cestu zpět.Spočítám až bude chvíle.Jediný problém k přesnému výpočtu vidím v proměřování tachometru(nevím jaký mám v autě dif).Budu muset si někde dát srovnání s navigací.To považuji za nejpřesnější.
Jinak závady žádné.Jen jsme měly větší než malý úkap oleje z převodovky.Kupodivu ne u simeringu-zatim nevím kde to rosí.Za 4tis.km 1l oleje.Čtyřikrát jsem doplňoval.Měl jsem PP90 i injekci na deci, tak to byla hračka.
Pěkná byla spotřeba oleje-1,5l na 4tis km a to ve čtyrech lidech a bagáž a rakie a papriky a olivovej olej a kost a altík a stan a lednička a bůh ví co ještě všechno.Navíc jsem to nešetřil a celkem to valil.O horských vložkách nemluvě.
Parádně jsem se tam vydováděl.cca 200-300km horských silniček s perfektním asfaltem a minimálním provozem.Pánové, bydlím v pošumaví a vobčas pustim žigula na volno a trochu se vyblbnu, ale to co jsem tam zažil se absolutně nedá srovnat.Když pískaly gumy tak žena nejdřív křičela a pak si zvykla.Děti jakbysmet.
Od srbského Valjecinu po Podgorici jedeš údolím a sedlama a furt pravá, levá, nahoru hoďku, dolů půl, brzdy smrděj i když brzdíš motorem a do toho tunely.
Rád bych si to projel sám bez rodiny a pokud možno s ještě někým kdo by jel taky žigulem.Jet tam jen tak si zajezdit.Na této cestě jsou všude svodidla.
Myslím že i přes svižnou jízdu jsem zbytečně neriskoval.
Spousta Poláků a Čechů na motorkách se tam jezdí vyblbnout.
M.:S
Ne SMS, ne SZ.
Pouze volat!
602132238
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Dovolená u moře

Příspěvek od Kopr »

Chtělo by to nějakou 03-06 až pojedeš sám ,ideál :wink:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Marek
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: Dovolená u moře

Příspěvek od Marek »

Ty spotřeby olejů jsou dost strašidelné, ale jinak věřím, že to musel být zážitek.

P.S. Mušketýre (trochu odbočím) - svíčku z GE Jenbacher jsem na srazu v Jedovnici předal Luďkovi Musilovi, prý Ti ji nějakým způsobem doručí.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Dovolená u moře

Příspěvek od Jelen »

zelvotron píše:
Jelen píše:V Chorvatsku jsou, teda aspoň jedna, na který jsem byl. Z městečka Igrane, jezdí loď na ostrov Hvar a tam právě písečná pláž - nádherná, byla. Ale je fakt, že na pevnině asi žádná neni. Každopádně ani ostrovy nejsou k zahození, na Krk se dá jet snad i autem po mostě.


Z Igrane na Hvar? Spíš z Drveniku, ale v Sučuraji písečná není.

Jo, z Igrane na Hvar, v Igrane jsme přímo bydleli. Z Igrane loď plula do Živogošće a pak na Hvar, pláž se jmenuje Mlaska.


Mušketýr: to zní dobře. celé Chorvatsko jsem pak projel také po okreskách, nejel jsem vůbec po dálnici a dost jsem si to užil. :)
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“