Templštýn 2020 - ohlasy

(Každoroční srazy)

Moderátor: Moderátoři

Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Viko » ned zář 20, 2020 17:45

Za nás to bol super zraz, krásne miesto, super personál. Program ma tiež bavil, spanilka na parkovisko elektrárne krásna, vypadalo to tam jak v Černobyle. :D Potešil ma záujem o bowling, asi by som sa uživil aj ako mašina na stavbu koliek a návrat gulí. Aj prednáška zaujímavá.

Malinko kostrbatá bola cesta dom, síce len 20km, ale to bych nebol ja a Dia. :mrgreen:
IMG_20200920_155953-640x480.jpg
IMG_20200920_155944-640x480.jpg

received_358081432268891-800x378.jpeg
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Uživatelský avatar
Viko
 
Příspěvky: 1150
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod dandy » ned zář 20, 2020 17:52

Akurát som písal, že je nedeľa večer a ešte nikto nič. Toto som ale nečakal... No aspoň ste obaja celí a máš zas čo robiť. Lepšie v garáži ako v krčme... :D
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod valda1971 » ned zář 20, 2020 18:29

Viko píše:Malinko kostrbatá bola cesta dom, síce len 20km, ale to bych nebol ja a Dia. :mrgreen:

Jest-li to dobře chápu, tak jsre se "sčuchli" navzájem ?
Za mne také sraz perfektní v pěkném prostředí, DĚKUJI VŠEM co za to můžou :D Ujel jsem v pohodě 710km, jen ty silnice k kraji nestojí za nic :rolleyes:
Fotky ode mne budou zítra, či v úterý.
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7205
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Martas085 » ned zář 20, 2020 18:52

Viko píše:Za nás to bol super zraz, krásne miesto, super personál. Program ma tiež bavil, spanilka na parkovisko elektrárne krásna, vypadalo to tam jak v Černobyle. :D Potešil ma záujem o bowling, asi by som sa uživil aj ako mašina na stavbu koliek a návrat gulí. Aj prednáška zaujímavá.

Malinko kostrbatá bola cesta dom, síce len 20km, ale to bych nebol ja a Dia. :mrgreen:
IMG_20200920_155953-640x480.jpg
IMG_20200920_155944-640x480.jpg

received_358081432268891-800x378.jpeg

Tak to by bylo u nás na rozvod :D U nás naštěstí vpohodě :)

Ohlasy jen a jen pozitivní, personál dokonalý... Co jsem s nimi včera probíral u pana Daniel'se, když pánbůh dá, příští rok nové sociálky...a pak co víc chtít? Jako bažant, zeptám se, jak vypadá souboj Biskoupky vs. Jednovnice?
Lada 2101
Uživatelský avatar
Martas085
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned srp 09, 2020 19:34
Bydliště: okres Nový Jičín

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Luky » ned zář 20, 2020 19:26

Viko, Diana
Ajajaj, neštěstí halt nechodí po horách, ale po lidech. Sice se to nečte příjemně, to je jasný, ale není to nic, co by vás dva dostalo do kolen, toho se nebojím :wink: . Co psisko? Taky v pořádku?

Ke srazu:
Místo nádherné, okolí kempu i kraj celkově jedním slovem krása! Velké díky i uznání všem, kteří se zasloužili o uskutečnění srazu!
Spanilka pěkně zvolená, optimální délka, pěkné místo na pauzu, zkrátka gut :).
Osobně nemám k personálu ani kempu jako takovému nějaké kvalitativní výhrady. Kemp starší, ale sraz v Hotelu Ritz by se mi ani nelíbil, dostal jsem najíst a napít, takže jsem byl uspokojen :). Možná jediné...přišlo mi, že ceny jídla a pití byly kapku nadsazené. Nicméně tyto služby chápu zkrátka jako nabídku, takže buď ber, nebo nech být.
Celkově jsem byl se srazem velmi spokojen, ostatně jako vždy :wink:
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Diana » ned zář 20, 2020 19:48

Luky píše:Viko, Diana
Ajajaj, neštěstí halt nechodí po horách, ale po lidech. Sice se to nečte příjemně, to je jasný, ale není to nic, co by vás dva dostalo do kolen, toho se nebojím :wink: . Co psisko? Taky v pořádku?

Ke srazu:
Místo nádherné, okolí kempu i kraj celkově jedním slovem krása! Velké díky i uznání všem, kteří se zasloužili o uskutečnění srazu!
Spanilka pěkně zvolená, optimální délka, pěkné místo na pauzu, zkrátka gut :).
Osobně nemám k personálu ani kempu jako takovému nějaké kvalitativní výhrady. Kemp starší, ale sraz v Hotelu Ritz by se mi ani nelíbil, dostal jsem najíst a napít, takže jsem byl uspokojen :). Možná jediné...přišlo mi, že ceny jídla a pití byly kapku nadsazené. Nicméně tyto služby chápu zkrátka jako nabídku, takže buď ber, nebo nech být.
Celkově jsem byl se srazem velmi spokojen, ostatně jako vždy :wink:


Ako k môjmu prekvapeniu to bola riadna rana na tú rýchlosť. Keďže sme sa rozbiehali z križovatky, tak neverím tomu, že by som išla viac ako 10km/h. Mne v aute teda letelo prakticky všetko čo nebolo pripútané, ale pes našťastie bol, takže ok. :D

K zrazu:
Za mňa veľmi príjemné prostredie, pokoj, možnosť zohriať sa pri ohníku, opekať, no zároveň aj grilovať. Slušné miesto na posedenie a veľa možností vyžitia (napr lezenie po tyči o 1 ráno :D ). Chatky uspokojivé, kvalita občerstvenia sa dala zvládnuť aj napriek mierne premršteným cenám, škoda že nebol moc výber, ale chápem, že sme boli (asi) posledná akcia a nemá zmysel mať obrovské zásoby. Sútaže boli skvelé, bowling veľmi inovatívny a zábavný. Celkovo veľmi dobrá atmosféra ako vždy. Teším sa znova. :)
2101 destroyer
_________________________
VAZ 2103 - 1974 - Snehurva
VAZ 21061 - 1986 - "šestka"
VAZ 21011 - 1976 - Gergej
Uživatelský avatar
Diana
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob úno 17, 2018 16:33
Bydliště: Brno/Bratislava

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Viko » ned zář 20, 2020 19:57

Luky: diki za slová podpory, psisko je utahaný jak šnúra od hajzlu, ten to celé prespal :D ukázalo sa, že hosentrogle s bezp. pásom pre psa, nie sú úplne na škodu, aj keď v tejto rychlosti by sa asi zaobišla aj bez.

Ďakujem aj JendoviBK za kapotu a RadkoviMB za hlavicu šaltrpáky. Na to pivo síce nedošlo, ale držím to v patrnosti do budúcna. :)
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Uživatelský avatar
Viko
 
Příspěvky: 1150
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod mceza » pon zář 21, 2020 09:49

Vazeni a mili...

...bylo to super. Co vic k tomu napsat? Nadherne pocasi, nadherne prostredi, spousta aut, spousta lidi a hlavne... hlavne spousta Skifu!

Me se velice libila hromada novych aut a tvari, ktere byli na nasem srazu poprve. Rad jsem vas vsechny poznal a doufam, ze se uvidime na dalsim srazu zas.

Jako obrovske negativum hodnotim nekolik individui, kteri prestoze disponuji nejlepsim a neuzasnejsim stanovym privesem Skif, uracili se prijet bez nej. Tento obrovsky skraloup se tak snadno nezapomene. Mate ale sanci to napravit na pristim srazu.

Jako velke plus vidim povest Ladaklubu jako tech, co vypiji tri sudy, pak vypiji hospodu a pak ji pro jistotu i vyzerou. Jsem na vas hrdy!

Veskere moje mobilovky naleznete zde: https://1drv.ms/u/s!Alcv_FzolFTRr6MQk9uYMtKdJeFXsQ?e=tL0uQ8 jsou neupravene a netridene.

Videa, co jsem natocil dronem budu zpracovavat v nasledujicich mesicich. Nejsou technicky dokonala (obcas prepalene a podobne) a protoze jsem puntickar, bude se to hodne upravovat. Prosim o trpelivost. Zaznamu mam hodne, casu a znalosti v digitalnim strihani videa malo.

Jedinnym skraloupem ze srazu je nedelni tuknuti nasich dvou slovenskych ucastniku (kteri to domu meli paradoxne nejblize). Bohuzel vzali slovo "sraz" prilis doslova... Alespon to otevira moznosti zbavit se te hromady kitu (ktera pri tuknuti stejne z velke casti opadala) a udelat z toho auta krasneho veterana (i kdyz ta 1500 v 1600...)
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2068
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Luděk Musil » pon zář 21, 2020 11:55

mceza píše:Jako velke plus vidim povest Ladaklubu jako tech, co vypiji tri sudy, pak vypiji hospodu a pak ji pro jistotu i vyzerou.
To jsem tedy zvědav, jaké cíle si vytýčíme na příští rok :shock: :?:
Všechno bylo SUPER :!: … a co se mi líbilo nejvíc :?: Absence signálu mobilního operátora :idea:
Jedinou vadou byly ty zku...ý a otravný mušky :axe:
L.
PS: z hlediska klubovýho pokladníka mám jeden drobný problém: Objednáno bylo 59 jídel a vydáno jich bylo 68. Poprosil bych tedy ty, co neměli objednáno a obědvali, aby se mi ohlásili do e-mailu či SZ, abychom to mohli dořešit a uzavřít. Děkuji
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod JmJ » pon zář 21, 2020 13:34

"Doktor Vlach říká, že je to místo pro elektrárnu a ne pro obytný dům, ale doktor Vlach má vždycky nějaké námitky."
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod premek.fadrny » pon zář 21, 2020 16:26

Díky za fotky, na hrad jsem nedostal, tak už teď vím jak vypadá a příště na sraz vyjedu už ve středu (ale opravdu teď o tom vážně přemýšlím, takový "Ladacamp") a zajdu se tam taky podívat :)
Jinak ranní foto s se Skify v mlžném oparu je naprosto skvostné...
A konečně vím, kdo byl třetím účastníkem nedělního "Kounického srazu", to tedy byla akce...
-----
Slova chvály nemohou vystihnout jak byl sraz báječný. Díky vám všem! Těším se zase na viděnou.


mceza píše:Vazeni a mili...

...bylo to super. Co vic k tomu napsat? Nadherne pocasi, nadherne prostredi, spousta aut, spousta lidi a hlavne... hlavne spousta Skifu!

Me se velice libila hromada novych aut a tvari, ktere byli na nasem srazu poprve. Rad jsem vas vsechny poznal a doufam, ze se uvidime na dalsim srazu zas.

Jako obrovske negativum hodnotim nekolik individui, kteri prestoze disponuji nejlepsim a neuzasnejsim stanovym privesem Skif, uracili se prijet bez nej. Tento obrovsky skraloup se tak snadno nezapomene. Mate ale sanci to napravit na pristim srazu.

Jako velke plus vidim povest Ladaklubu jako tech, co vypiji tri sudy, pak vypiji hospodu a pak ji pro jistotu i vyzerou. Jsem na vas hrdy!

Veskere moje mobilovky naleznete zde: https://1drv.ms/u/s!Alcv_FzolFTRr6MQk9uYMtKdJeFXsQ?e=tL0uQ8 jsou neupravene a netridene.

Videa, co jsem natocil dronem budu zpracovavat v nasledujicich mesicich. Nejsou technicky dokonala (obcas prepalene a podobne) a protoze jsem puntickar, bude se to hodne upravovat. Prosim o trpelivost. Zaznamu mam hodne, casu a znalosti v digitalnim strihani videa malo.

Jedinnym skraloupem ze srazu je nedelni tuknuti nasich dvou slovenskych ucastniku (kteri to domu meli paradoxne nejblize). Bohuzel vzali slovo "sraz" prilis doslova... Alespon to otevira moznosti zbavit se te hromady kitu (ktera pri tuknuti stejne z velke casti opadala) a udelat z toho auta krasneho veterana (i kdyz ta 1500 v 1600...)
Uživatelský avatar
premek.fadrny
 
Příspěvky: 389
Registrován: stř zář 16, 2015 13:15
Bydliště: Dlouhoňovice - Žamberk

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Marťas » pon zář 21, 2020 17:31

Připojuji se k poděkování organizátorům - sraz byl skvělý a umístění kempu naprosto úžasné!
Viku, Dio plechy se opraví hlavně, že jste celí.
Radku MB, pivo za hlavici páky jsme také nestihli, dáme na Mnicháči :)
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Marťas
 
Příspěvky: 3465
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod radek mb » pon zář 21, 2020 17:52

Co říci ke srazu?
Za prvé-tím, že se nekonal jarní sraz, tak jsem cítil takového týmového ducha a vyhladovění lidí po srazu. Jednoznačně pozitivní nálada a atmosféra (která se malilinko zhoršila, když v sobotu před desátou večer došlo pivo...to jsem napsal převážně nevážně).
Výběr místa skvělý, sice chatky žádný luxus, ale stejně byly třeba jen na přespání, což bohatě dostačovalo. To, že jsme byli takto pohromadě, jak u pípy, grilu či ohně beru jako velké pozitivum a v tom Templštýn jednoznačně Jedovnici převyšuje. Absence signálu pro mobily mě zdaleka netrápila tak, jak jsem si myslel.
Spanilku jsem nejel, nemohu posoudit.
Jelikož jsme přijeli až v sobotu k poledni, stačil jsem se zúčastnit jen jedné soutěže a to jízdy zručnosti, kde jsem urval s Kalinou ne nápravu, ale třetí místo, což je potěšující. Chtěl bych poděkovat organizátorům dětských soutěží, že odměnili Karinku, i když nesoutěžila, madailí a nějakou sladkostí, udělalo jí to radost a nám taky, protože jinak by nám tam skuhrala. Což mě přivádí k tomu, jak je fajn, že klub nevymírá a jezdí tam rodiny s dětmi, které si pak spolu vyhrají a tudíž je rodiče nemají stále na krku.
Seznal jsem, že zřejmě dojelo dost nováčků, což je také plus neb to znamená, že klub žije a nehyne na úbytě.
Takže lidi, moc rádi jsme Vás všechny viděli, bylo to úžasné, jen krátké setkání, které mi dodalo vnitřní sílu v této debilní době. Díky.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Vašátor » pon zář 21, 2020 20:45

Za všechny ty pozitivní ohlasy jsem velmi rád! Zorganizovat letošní sraz bylo něco nového, nové místo, nové věci k řešení, navíc díky totální obsazenosti všech kempů nebylo co vybírat. Spousta věcí se ladila přímo za provozu. Několik věcí se mi vyloženě nepovedlo, ovšem svedu to na vás ... celý sraz jsem se snažil koncipovat jako venkovní a všechny ladaklubáky spojit na jednom místě. To se mi troufám říct povedlo na výbornou. A z toho pramení moje sobotní indispozice, díky které jsem pár věcí prostě nedotáhl :mrgreen: Oba večery byly výborné, stejně jako celý sraz od pátka až do neděle. Parádní atmosféra. K mému překvapení přijelo hodně lidí, hodně nováčků, hodně se i soutěžilo. Skifové městečko nemělo chybu!

Já bych chtěl hlavně poděkovat všem, co se nezalekli Covidu a přijeli. Vím, že spousta lidí poslední dny hodně řešila, zda přijet, či nepřijet. O to víc mne těší, že jsme se účastí na podzimním srazu vrátili ke zlatým Jedovnickým časům. Účast více jak 60ti aut, při "zavřených" Slovenských hranicích a covidové situaci, je skvělá. Díky všem!

Speciální poděkování pak patří všem spoluorganizátorům. Bez jejich pomoci, by tento sraz nebyl. Ono se to nezdá, ale jakákoliv drobná pomoc velice pomůže. Těch věcí, které je potřeba zařídit je opravdu hodně. A věcí, které se platí z klubové kasy, je také hodně. Letos to bylo krom těch běžných věcí jako nálepky, poháry, ... , i dřevo na oheň, drobný příspěvek na pivo, příspěvek na přednášku "Zigulem kolem světa" a spousta dalších drobných věcí. (hodně lidí se ptalo, na co jsou klubové příspěvky využity).

Na celém srazu mne mrzí dvě věci. Nejvíce mne mrzí, že byl sraz tak krátký a já si nemohl se všemi popovídat tolik jak bych chtěl. Všem, na které jsem neměl čas, se tímto omlouvám, bohužel nešlo to jinak.

Druhá věc která mne mrzí, je oběd. Jak již psal Luděk, bylo vydáno víc jak 10 porcí navíc, které samozřejmě někdo zaplatit musel - klub. Přitom se u mne stačilo zeptat, některé obědy zůstaly volné, šlo to řešit. Tímto děkuji těm, kteří oběd dopředu zaplatili, nepřijeli a nechtěli vrátit peníze. Rád bych věřil, že došlo pouze k nedorozumění a že se dotyční ještě zpětně ozvou. Díky.

Moje fotky zde:
https://vasator.rajce.idnes.cz/Ladasraz_Templstyn_2020/
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Templštýn 2020 - ohlasy

Příspěvekod Laďuša » pon zář 21, 2020 20:51

Všichní to tu jenom chválí, tak já napíšu ňákou kritiku:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Další

Zpět na Velké srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron