Hodnocení - Jarní sraz 2009

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 29.-31.5. 2009

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Marek89 píše:
Štěpán Getsko píše:ps: Jo a příště Marceli si sežeň skochtli, které bude chtít hořet... :mrgreen:


Radšej nech si zoženie iného podpáľača. Ten stal za prd. :lol:

Když on se podpálač asi bál a proto mu to nechtělo hořet. :P
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Mal k tomu pustiť odborníkov.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Marek89 píše:Mal k tomu pustiť odborníkov.

nojo jenže co by to bylo platné, když se stejně sháněl tak dlouho sháněl zapalovač :mrgreen:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

Místo škodovky skuste trabanta třeba bude hořet líp je to přece auto skoro z papíru :mrgreen:
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Když na trabanta by pro vyprošťování nebylo potřeba takový težký techniky, toho roztrháš pomalu holýma rukama :mrgreen:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

foto

Příspěvek od plavec »

malá ochutnávka z mojeho fotoaparátu
Přílohy
z rozhledny.jpg
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PEET »

plavec píše:malá ochutnávka z mojeho fotoaparátu


je to pěkné nemáte někdo fotku toho celého nápisu?? LADA
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

tak na tu se těším nejvíc.Mě už paměť karty nedovolila ten nápis vyfotit. tak šup šup ukažte ji někdo.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
PEET
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

přidám sem taky nějaký foto

Příspěvek od PEET »

policie
Přílohy
DSC02473.JPG
IMGA0565.JPG
Marek
Příspěvky: 5268
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Moc se obávám, že vaši všeobecnou euforii poněkud "pošlapu", protože já zas tak nadšen nejsem.

Především bych rád vyjádřil své potěšení nad hojností vozů a velkou účastí mnoha nových tváří, to mě jako jednoho ze zakladatelů fóra a téhle party opravdu těší. Je jasně vidět, že Lada sraz má svou tradici, své příznivce a určitou prestiž. Rád jsem se viděl s kamarády a známými, s nimiž se jinak nemám možnost moc vídat a Lada sraz je pro mne tudíž takovým místem setkání (ostatně to vyplývá z jeho názvu..... :wink: ).

Poslední dobou však srazy vozů Lada vnímám trochu jinak než před časem - asi je to tím, že už Ladu nemám a jezdím víceméně z nostalgie - a taky mám možnost porovnávat se srazy vozů jiných značek, čímž můj pohled na Lada srazy je poněkud ovlivněn a moje postřehy jsou místy negativnější než byste byli ochotni přijmout.

Organizace srazu, jeho průběh, atrakce a soutěže či jiné akce nebudu komentovat, protože jsem se jich neúčastnil, jejich dění jsem absolutně nevnímal a tudíž ani nepostřehl, že se něco děje. Jak víte měl jsem jiné poslání a z něho vyplývající hromadu práce. Ale podle vašich reakcí to zjevně bylo dobré, kvalitní a jste spokojeni, tak asi opravdu jo.

Za sebe můžu říct, že se mi moc nelíbí jedna věc, a to je vybírání nechutně vysokého poplatku při vjezdu na srazovou plochu. Můj názor je ten, že vybírat 250 Kč za "pro mě NIC" je nehorázná drzost. Já za své peníze chci něco na oplátku dostat, zatímco jsem nedostal zhola nic. To mi přijde malinko přitažené za vlasy. Jestli platí Klub nějaké finance hasičům nebo zdravotníkům nevím, taktéž nevím, kolik stojí pronájem letiště, ale pokud jde o mne, já jsem zásah hasičů viděl už na minulých srazech a vidět jej znovu opravdu nepotřebuju, taktéž nepotřebuju mít záchranku, i když chápu, že své opodstatnění jistě má, a už vůbec netrvám na tom, aby se sraz nutně konal na letišti, kde se musí platit pronájem.

My děláme srazy vozů Sharan, Alhambra a Galaxy. Jsou to srazy veliké, řekl bych srovnatelné s LADA srazy. Nemáme sice sto vozů (jen asi 60 - 70), ale zato máme mnohem víc lidí (protože jsou to srazy rodinné a zpravidla se jej účastní celé rodiny i s babičkami a dětmi, čili 4 lidi na jedno auto v průměru). NIKDY jsme pro tento účel nepotřebovali letiště (vždy nám stačil kemp), NIKDY jsme nepotřebovali záchanku ani hasiče, NIKDY jsme nevybírali 250 Kč. Posíláme organizátorovi předem peníze na účet, to ano, zpravidla to bývá 250 Kč na dospělého a 100 - 150 Kč na dítě, ovšem za tyto mnou investované peníze NĚCO dostanu. To NĚCO je kompletní strava na celý den srazu a den následující, tedy sobotní snídaně, oběd a večeře a nedělní snídaně. Navíc v této ceně je zahrnut veškerý poplatek za organizaci (například výdaje na exkurzi do pivovaru nebo do středověké pevnosti, pořízené sladkosti coby drobné ceny pro děti do soutěží, večerní karaoke show (zvukař, mixážní pult, promítačka s notebookem) a jiné věci). Z hlediska atrakcí nepořádáme podle mého názoru trapné a okoukané sprinty, kde se pouze ničí už tak dost chatrné vozy, například se bavíme tím, že pořádáme soutěž v tahání Sharana na čas, volejbalový zápas "jedničkářů" proti "dvojkařům" (vysvětlím: model 1 vs. model 2) a mnohými jinými prima věcmi. Chtělo by to možná změnu i u spolku LADAklub, pánové. Mně ty akce na Lada srazech přijdou "OUT" - pořád to samé, tudíž čím dál více mimo mísu, čím dál více OUT. Nevím jak vás, ale mě pořád to samé za chvíli přestane bavit, prostě se toho přežeru.

Řeknu-li to česky - rád zaplatím peníze, ale chci za ně něco hmatatelného mít. Řekněte mi, co jsem já jako včerejší návštěvník Lada srazu měl z toho, že jsem Klubu zaplatil 250 Kč? Odpovím si sám - NIC. I tu blbou klobásu ve stánku jsem si platil ze svého, tak nač poplatek, proboha???

Možná by se vedení LADAklubu mohlo nad mou připomínkou zamyslet, jestli náhodou nedělá něco špatně, dokonce možná v rozporu se zákony. Mně by to mohlo být jedno, na srazu jsem si vydělal seřizováním motorů nějaké peníze, takže jsem si tento nesmyslný výdaj eliminoval, ale prostě mě to svým způsobem sere, to říkám otevřeně. Jak se na to tváří třeba studenti, kteří na sraz přijedou? Mnozí z nich dají své poslední prachy za benzin a na "poplatek za nic" prostě nemají. Pak možná i zvažují, zda příště přijedou a znovu zaplatí "poplatek za nic" nebo zda nebude lepší radši strávit víkend jinak.

Jsem přesvědčen, že jsem právě píchnul do vosího hnízda a že jsem předem odsouzen k zavržení a potupnému konci v hladomorně se stádem jedovatých škorpiónů. Ale žijeme ve svobodné zemi, náhubkový zákon se na mě nevztahuje a tudíž chci říci a vyjídřit svůj názor. Mně se toto prostě nelíbí a vy si o tom můžete myslet své.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

Marku, beru tě jako největšího mága na štelování a souhlasím stím že opičárny typu rituální likvidace škodovky za asistence dvou hasičských vozu je vcelku zbytečná investice.

Já dostal od marcela nějakou cedulku "SPONZOR" což mi mělo patrně umožnit vstup zdarma, ale na to peču, normálně jsem zaplatil. Proč ? Protože Lada. Když jí miluješ, není co řešit. ("Lada" v původním slovanském významu = "Milovaná")

Možná ty jsi NIC nedostal (to jsi ani nepoužil kabibudku ?) , ale ostatní myslím dostali měrou vrchovatou.

Sraz naprosto super, spanilka krásná - pro neznalce tohoto kraje musel být průjezd přez Hrubou skálu unikátním zážitkem, a rovnání LADAs na kozákově naprosto užasný.

Všem organizátorům velký dík za jejich práci.
(už se těším na další sraz) :)

PS: chtělo by to srazy aspoň na tejden :) aby se stihlo pokecat se všema, okoukat všechny káry, zablbnout ve všech soutěžích, a sežrat všechno co kdo přivezl na grill (a vysvětlit estoncům že nemaj chlastat alpu ) :)
Naposledy upravil(a) Flipper Tom dne ned kvě 31, 2009 12:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Sraz byl opravdu super, až na deštík to nemělo chybu.
Problém ze vstupným na plochu nevidím nějak černě, zvlášť když se rozebíralo v témě jarní sraz 09 za co to je. Takový sraz co hledáš Marku, je asi Jedovnice.
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Všem organizátorům dík !
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6504
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: přidám sem taky nějaký foto

Příspěvek od JmJ »

PEET píše:policie


na fotky prosim nove vlakno.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

sraz byl v pohodě,akorad to počasí mohlo vyjit lip,na tech 250,- vstupnem nevidim nic špatneho,nemel jsem s tim problem to zaplatit,dal bych i 300,-
a esi se to nekomu nelibi tak ad je doma když je mu lito zalepit ubohejch 250,- ad se tam bude dit cokoliv na tom sraze :finga:
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Zamčeno

Zpět na „Mnichovo Hradiště 2“