Favorit - tapecir prednich dveri

Rozpravy o drobných muškách vašich neVAZových miláčků.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

plavec píše:
JmJ píše: Nechapu a dokud to bude pracovat, nebudu po tom patrat, iba vymenim tu klicku :-)


No někdy se tam jakoby vykloubí ta páčka z tý klece v který to drží a pak to zase zapdne zpátky to tech děr.Nebo by snad i mohlo být vytahaný lanko. Já měl jednou přímo tu kličku prasklou, takže sem chvíli jezdil bez ní a jen z tapecu čouhalo lanko, kterým jem to otevírání ovládal, jak jednoduché :mrgreen: Ale moc to u fáček nevydrží.


No nevydrží, já už ty kličky měnil mockrát, ale většinou když to nefungovalo, tak se otevíralo tak, že se stáhlo okýnko a použila se klika venkovní :) .
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6491
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Tak klicky sem implementoval, jen na jednech dverich bych rekl, ze uz je asi lanko nejake vytahane, bo se ta klicka ponekud nevraci (pruzinku sem tam vratil), ale na to ted v te kose prdim, hlavne ze to jde otvirat :-)

ted me ceka vymyslet, jak uchytit nadobku ostrikovac, bo puvodni uchyt zrejme opustil vuz i s casti blatniku :-) asi nekam do pulky vysky nadobky dam plechovy pasek, ktery nasroubuju do blatniku. snad to blatnik vydrzi :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Nádobka ostřikovače

Příspěvek od plavec »

Takle vypadá ten můj nerezový držáček nádobky u favorita, ale u mě bylo naštěstí kam ho našroubovat. :wink:
Přílohy
Obraz040.jpg
Obraz040.jpg (38.75 KiB) Zobrazeno 2015 x
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

U favorita mám vyrezlý rohy dveří, tak jsem to jen zalepil izolepou a přetřel BODYčkem, tak ostré hrany to už nemá. Co mě ale trápí daleko víc, tak je vzadu prolomený práh.Jak se to nechá zamaskovat?Nový práh už mi nikdo asi nestihne navařit, vzhledem k tomu že hned po novým roce mám objednanou stk.
Přílohy
Dveře bez rohu
Dveře bez rohu
Obraz048.jpg (54.96 KiB) Zobrazeno 2010 x
dveře pospravené
dveře pospravené
Obraz050.jpg (53.28 KiB) Zobrazeno 2010 x
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ja jsem znamymu vyhnilej prah zamaskoval prisroubovanim plastovy desky, zamatlanim silikonem a on to pak prestrikl barvou

[ Komentář přidal: Jelen: čt prosinec 25, 2008 14:19 ]
Maysner píše:prisroubovanim plastovy desky, zamatlanim silikonem a on to pak prestrikl barvou

TUNYNK PYČO :lol: :mrgreen: aneb univerzální tunerův návod :-D
Naposledy upravil(a) Maysner dne čtv led 01, 1970 01:00, celkem upraveno 1 x.
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6491
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nádobka ostřikovače

Příspěvek od JmJ »

plavec píše:Takle vypadá ten můj nerezový držáček nádobky u favorita, ale u mě bylo naštěstí kam ho našroubovat. :wink:


to se mas. ja tam mam izolepu :-) jestli to tedy jeste po me nekdo bude nekdy chtit, tak tam dam kovovy pasek asi do 2/3 vysky te nadobky kolem cele nadobky a prisroubuju ho do blatniku. a bude.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Nádobka ostřikovače

Příspěvek od plavec »

JmJ píše:
plavec píše:Takle vypadá ten můj nerezový držáček nádobky u favorita, ale u mě bylo naštěstí kam ho našroubovat. :wink:


to se mas. ja tam mam izolepu :-) jestli to tedy jeste po me nekdo bude nekdy chtit, tak tam dam kovovy pasek asi do 2/3 vysky te nadobky kolem cele nadobky a prisroubuju ho do blatniku. a bude.


No hele kámo a co tam udělat takový "stojiny" tak dva nebo čtyři pásky (rámovky), přismrknout je na blatník, jako myslím tam na ten bombírunk :roll: , co tam už je origo jeden držák tý nádobky. Nahoru Ti nevyskočí a do stran se Ti takle nevykloní.Ono je těžký něco na tom autě vymýšlet, když je to prolezlý hnilobou :lol: Kam se šáhne, tam pak zbyde jen díra.
Já zvedal jen zadek, abych vyměnil kolo, a pak to začalo praskat :D a lup- díra jako vrata.Teď už radši za kastli nezvedám.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: Favorit - tapecir prednich dveri

Příspěvek od zelvotron »

Jéé tohle je srandovní téma, kdo by byl tehdá řek že si ještě někdy pořídím fáčko a zbrzka z jara budu mastit oboje zadní dvéře, opravovat zamykání, omezovače a tunit stahovačky zahradní hadicí :)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Favorit - tapecir prednich dveri

Příspěvek od plavec »

Jéé, moje bývalá láska , ta už je taky nakrájená . :-(
Srandovní téma to je po těch letech.... :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“